Skocz do zawartości

Witaj w świecie zła - czyli funkcjonowanie psychiki współczesnych kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,od dłuższego czasu z kolegą czytałem wasze forum i ono zainspirowało nas do napisania krótkiej książki o typowych zachowaniach kobiet.

Zachęcamy do jej przeczytania i podzielenia się uwagami

Pozdrawiamy

 

Książka (absolutnie bezpłatnie, plik na Chomiku, ale waży 44kb więc pobieranie nie zabiera transferu, nawet nie trzeba mieć konta na Chomikuj) do ściągnięcia tutaj

Mamy nadzieję, że się wam spodoba

Jesteśmy początkującymi pisarzami więc prosimy o wyrozumiałość :)

Edytowane przez HejtAndTroll
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to obrazoburcze, szowinistyczne dzieło i mam kilka uwag.

 

1. Nie zasługuje na miano książki - zbyt mała objętość, zbyt płytkie omówienie pewnych kwestii.

 

2. Błędy stylistyczne, interpunkcja leży, kompozycja wizualna tekstu fatalna.

 

3. Kilka błędów merytorycznych małego kalibru i dwa większego.

 

4. Można na bazie tego zrobić książkę lub prześmiewczą, rozbudowaną broszurę informacyjną.

 

5. Żeby była z tego książka trzeba: poprawić to co wymieniam w punktach 2 i 3, podać konkretne przykłady z życia własnego z szerszym komentarzem, podać odnośniki do badań, które tezy potwierdzają (a takowe istnieją). 

 

6. Żeby była z tego broszura informacyjna: uprościć treść, dodać rysunki (karykatury), jakieś tabelki itp.

 

Aczkolwiek, ja bym szedł w kierunku książki, tyle, że to co macie można nazwać co najwyżej bardzo wczesnym szkicem. Jeśli traktujecie to poważnie weźcie się do roboty i zróbcie to jak należy.

 

 

Oczywiście możliwe, że ta cała książka to tylko hejt i troll :P, kolejne na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, red napisał:

Przeczytałem to obrazoburcze, szowinistyczne dzieło i mam kilka uwag.

 

1. Nie zasługuje na miano książki - zbyt mała objętość, zbyt płytkie omówienie pewnych kwestii.

 

2. Błędy stylistyczne, interpunkcja leży, kompozycja wizualna tekstu fatalna.

 

3. Kilka błędów merytorycznych małego kalibru i dwa większego.

 

4. Można na bazie tego zrobić książkę lub prześmiewczą, rozbudowaną broszurę informacyjną.

 

5. Żeby była z tego książka trzeba: poprawić to co wymieniam w punktach 2 i 3, podać konkretne przykłady z życia własnego z szerszym komentarzem, podać odnośniki do badań, które tezy potwierdzają (a takowe istnieją). 

 

6. Żeby była z tego broszura informacyjna: uprościć treść, dodać rysunki (karykatury), jakieś tabelki itp.

 

Aczkolwiek, ja bym szedł w kierunku książki, tyle, że to co macie można nazwać co najwyżej bardzo wczesnym szkicem. Jeśli traktujecie to poważnie weźcie się do roboty i zróbcie to jak należy.

 

 

Oczywiście możliwe, że ta cała książka to tylko hejt i troll :P, kolejne na forum.

 

Dzięki za rady, zastosujemy się ;)

Awek zaraz wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.