Jump to content

Kolejna prowokacja banderowców, zdewastowany pomnik ofiar ludobójstwa na Wołyniu w Domostawie


Recommended Posts

Kolejna prowokacja banderowców ukrywających się w Polsce, piąta kolumna ma się świetnie i robi sobie co chce.

To jest ta wdzięczność ukrów za pomoc jaką uzyskali od Polski.

 

Jednak czego się spodziewać po ludzie tubylczym, bez zasad, wartości, historii,

to tchórze czyli silni wobec słabych, słabi wobec silnych.

Oni znają tylko język siły i jej się podporządkowują. 

 

Poczuli się u nas na tyle pewnie, że bojówki zaczynają na razie mały sabotaż, gdzie wcześniej wybuchały dziwne pożary.

Ciekawe kiedy się bardziej rozochocą i jawnie będą dokonywać dywersji?

 

Ideologia banderowska na terenie Polski nie może mieć miejsca.

Za szkody powinno się obciążyć państwo ukraińskie.

 

There's a problem with showing the image

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Kleofas napisał(a):

Równie dobrze mogli to zrobić Rosjanie. Im najbardziej zależy na burdelu w Polsce.

 

Czyli zapowiadane przez niejaką Panczenko, pożary, agresja Ukraińców wobec Polaków

też jest rosyjską sprawką, a może upadek rakiety w Przewodowie, tudzież nagłaśnianie 

przez media głównego ścieku zniszczeń rzekomo polskiej fabryki na terenie Ukrainy?

 

Niech w końcu dotrze do Polaków, że Ukraińcy nas nienawidzą, a gdy osłabniemy to

zrobią nam powtórkę z historii. To im zależy głównie by wciągnąć w konflikt Polaków,

bo mięso armatnie na Ukrainie się kończy. 

 

Wojna to interes, gdzie tacy oligarchowie zarabiają krocie na naiwności i głupocie

reszty społeczeństwa, które mają w głębokim poważaniu. Pilnują także zachodnich interesów,

czy dostępu do złóż, na których dawno możni tego świata położyli łapy.

 

A kto ma tego wszystkiego pilnować i w razie czego się poświęcać skoro ukry już nie chcą?

Dlatego chcą nas przekonać wmawiając brednie o agenturze rosyjskiej.

Od lat Polaków straszy się Rosją😏

 

Poprzez bezinteresowną, mesjanistyczną czy romantyczną pomoc Polaków, Ukraińcy poczuli się

na tyle wyjątkowi, że przeciwstawianie się im, mówienie stop, nagłaśnianie niewygodnych spraw,

jak chociażby niedawno 82 rocznica rzezi wołyńskiej (11 lipca) spotyka się z ich odwetem.

  • Like 3
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Na wstępie - od razu zaznaczę, że nie jestem ani za jednymi (niebiesko-żółtymi), ani za drugimi (biało-niebiesko-czerwonymi).

Wojna, to wojna, śmierć, to śmierć - i niezależnie z której strony pierd...yknie - giną ojcowie, synowie, mężowie.

Faktem jest to, że Polacy dali się nabrać na psychozę ściągania "uchodźców wojennych ze wschodu".
To nie wina Polaków, bo my, jako Naród pokazaliśmy się z jak najlepszej strony.

To wina tych, którzy dali tym ludziom nadmierne przywileje.

Mądry gospodarz dba najpierw o swoje "podworko", potem pomaga innym. Jak widać, u nas było odwrotnie - i jest nadal. Do tego mamy coraz więcej szanowanych inżynierów, lekarzy, mechaników, okulistów oraz matek z dziećmi na pontonach.
I również nie jestem za żadną opcją polityczną, bo w tym kraju nie ma na kogo głosować. Jedne i te same gęby od prawie 40 lat...

 

Nie chcę wszystkich "wrzucać do jednego wora", ale moja babcia - jeszcze, jak żyła - opowiadała, jak to było.

 

Powinniśmy się najpierw zatroszczyć o nas samych. I wzmożyć deportacje krnąbnych uchodźców.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Atanda napisał(a):

Literka U w UPA na tym pomniku nie jest literą z ukraińskiego alfabetu. 

Ergo prowokacja lub Ukrainiec nie mówiący w ukraińskim jako w pierwszym jezyku, co też jest możliwe.

A jaka jest literka u w ukraińskim? Bo ja nie widzę pobieżnie różnicy z ruskim u? Sa jakieś niuanse? Czym popierasz swoją dogłębna analizie i wnioski? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kleofas napisał(a):

Równie dobrze mogli to zrobić Rosjanie. Im najbardziej zależy na burdelu w Polsce. Dziwię się, że ludzie nabierają się na takie tanie chwyty…

Jakie tanie chwyty? Nasza wiedza jest taka, że ktoś to zrobił. Najpewniej Ukraińcy lub Rosjanie, tego możemy się tylko domyślać. Sami tego nie ustalimy, są jakieś służby w Polsce ale czy są zainteresowane wyjaśnieniem? Jeśli Rosjanie, to kto, co tu robią? Dla nas w tym momencie liczy się efekt a nim jest zdewastowany pomnik. Jeżeli nie dowiemy się kto, to Ci co to zrobili będą wiedzieć że mogą się dalej bawić w kolejne akcje. Zatem służby polskie do dzieła! Nie mam żadnych wątpliwości że sprawa zostanie rozmyta i tak się zakonczy.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Powyższe to jeszcze nic. Stołeczna policja pisze tak:

 

"Reakcja stołecznych policjantów na wtargnięcie osób z trybun stadionu na płytę boiska była natychmiastowa. Poinformowaliśmy organizatora koncertu, aby niezwłocznie, wszelkimi możliwymi sposobami, w tym przy wykorzystaniu socialmediów, uświadomił tym osobom, że takie zachowanie może spowodować przerwanie imprezy masowej i aby wezwał te osoby do powrotu na swoje miejsca."

 

Napisali łysym dresiarskim nakreconym rezunom na X (czy co to tam jest obecnie) zeby zajęli miejsca bo im koncert przerwą 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Brat Przemysław napisał(a):

Powyższe to jeszcze nic. Stołeczna policja pisze tak:

 

"Reakcja stołecznych policjantów na wtargnięcie osób z trybun stadionu na płytę boiska była natychmiastowa. Poinformowaliśmy organizatora koncertu, aby niezwłocznie, wszelkimi możliwymi sposobami, w tym przy wykorzystaniu socialmediów, uświadomił tym osobom, że takie zachowanie może spowodować przerwanie imprezy masowej i aby wezwał te osoby do powrotu na swoje miejsca."

 

Napisali łysym dresiarskim nakreconym rezunom na X (czy co to tam jest obecnie) zeby zajęli miejsca bo im koncert przerwą 🙂

Tak dokładnie napisali. Piękna wyobraźnia. Czyli ktoś robi dym, może i ma jakieś sociale, odczytuje je po powrocie do domu gdzie widzi że ktoś apaluje żeby nie rozrabiał. To chyba pierwszy taki przypadek tylko potwierdzający jakie tu panuje odklejenie.

 

A na tych socialach czego się spodziewali ze ktoś im odpisze, dobrze już będę grze zny, wracam na swoje miejsce?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Lucky Luke napisał(a):

To chyba pierwszy taki przypadek tylko potwierdzający jakie tu panuje odklejenie.

Spokojnie. Polakowi to by wiedzieli jak pojechać z gumowej kuli (tu oczywiscie wyolbrzyniam, w stadionowych warunkach to glupota choc w stosunku do polakow hmm kto wie). No ale ich nie wolno bo maja traumę. Za plandemii ludzi po aresztach na 48h trzymali i z gładka biegali. Jak zawsze silnie wobec słabych słabi wobec silnych. A ten raper po rusku rapuje - ukraincom to nie przeszkadza. WP ładnie dziś tłumaczy- bo zasięgi ma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Brat Przemysław napisał(a):

Powyższe to jeszcze nic. Stołeczna policja pisze tak:

 

"Reakcja stołecznych policjantów na wtargnięcie osób z trybun stadionu na płytę boiska była natychmiastowa. Poinformowaliśmy organizatora koncertu, aby niezwłocznie, wszelkimi możliwymi sposobami, w tym przy wykorzystaniu socialmediów, uświadomił tym osobom, że takie zachowanie może spowodować przerwanie imprezy masowej i aby wezwał te osoby do powrotu na swoje miejsca."

 

Napisali łysym dresiarskim nakreconym rezunom na X (czy co to tam jest obecnie) zeby zajęli miejsca bo im koncert przerwą 🙂

 

"

Odnośnie przepychanek i zamieszek na PGE Narodowym podczas koncertu białoruskiego artysty dla gości ze wschodu, policja poinformowała, że zatrzymano w sumie 109 osób podejrzanych o różne wykroczenia i przestępstwa, m.in. posiadanie narkotyków, atakowanie pracowników ochrony, wnoszenie i posiadanie materiałów pirotechnicznych, a także nielegalne wtargnięcie na teren imprezy masowej.

Dodatkowo 50 uczestników zostało ukaranych mandatami na łączną kwotę 11 450 zł, a w 38 przypadkach policja skierowała do sądu wnioski o ukaranie."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zauważcie, że kolejny raz, organizator imprezy, pozwala wnosić Ukraińcom flagi banderowskie.

Przecież ta ideologia w Polsce nie może mieć miejsca, wszelkie symbole zakazane, a prowokatorzy deportowani.

O śmiesznych mandatach nie wspominając, bo jak wiemy to podatnik polski zapłaci za te wybryki Ukraińców.

 

Druga sprawa, zobaczcie ilu młodych byczków tam się bawiło.

A podobno na Ukrainie brakuje chłopa na front?

Skoro ci tutaj na zdjęciu mają tyle energii by wszczynać awantury, to na pewno przydadzą się w okopach.

CT-Q7CWmfQbB4r8UtlrXzH05LxQWLOLwZk0mvLKNe_YNAFGwUGmvptiQxxHGjXVpgAfV9HglKR3unw=s800-c-fcrop64=1,00000000feccffff-rw-nd-v1

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Iceman84PL napisał(a):

Druga sprawa, zobaczcie ilu młodych byczków tam się bawiło.

A podobno na Ukrainie brakuje chłopa na front?

Zauważył to już JK-M.

Gdyby rządziła prawica coś już by myślano w tym temacie...

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Zauważcie, że kolejny raz, organizator imprezy, pozwala wnosić Ukraińcom flagi banderowskie.

Przecież ta ideologia w Polsce nie może mieć miejsca, wszelkie symbole zakazane, a prowokatorzy deportowani.

O śmiesznych mandatach nie wspominając, bo jak wiemy to podatnik polski zapłaci za te wybryki Ukraińców.

 

Druga sprawa, zobaczcie ilu młodych byczków tam się bawiło.

A podobno na Ukrainie brakuje chłopa na front?

Skoro ci tutaj na zdjęciu mają tyle energii by wszczynać awantury, to na pewno przydadzą się w okopach.

CT-Q7CWmfQbB4r8UtlrXzH05LxQWLOLwZk0mvLKNe_YNAFGwUGmvptiQxxHGjXVpgAfV9HglKR3unw=s800-c-fcrop64=1,00000000feccffff-rw-nd-v1

Mogli zrobić jedno wyjście i od razu w autokary na front tam by się wyskakali.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

33 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Gdyby rządziła prawica coś już by myślano w tym temacie...

 

Niestety nic by nie zrobili, tym bardziej, że to oni za swoich rządów rozpoczęli ten cały cyrk,

z wpuszczaniem i brakiem weryfikacji Ukraińców. Dawaniem im za darmo mieszkań, opieki

medycznej, dostępu do nauki, pracy, godnych warunków życia, niekiedy lepszych niż Polacy.

 

Jedna i druga strona medalu polityki jest pro ukraińska, afera podkarpacka to nie mit.

Najgorsze, że politycy pozwalają na szerzący się banderyzm, a gdy osłabniemy, to Ukraińcy

zrobią powtórkę z historii😕 

 

28 minut temu, Drago napisał(a):

Mogli zrobić jedno wyjście i od razu w autokary na front tam by się wyskakali. 

 

Tylko pytaniem jest czy politycy by tego chcieli?

Dla nich, dla Januszy biznesu, Ukrainiec to tania siła robocza, reanimująca gospodarkę.

Przymykają oko na wybryki, ważne, że są ręce do pracy.

 

Polityka uległości wobec narodu tubylczego bez zasad, wartości, który zna co jedynie język siły,

skończy się dla Polaków fatalnie. Już się rozochocili, eksponują symbolikę banderyzmu, dewastują,

niszczą, dokonują przestępstw, o dziwnych pożarach nie wspominając.

 

Jak jeszcze przyjadą ci z frontu z PTSD, to dopiero zacznie się jazda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Niestety nic by nie zrobili, tym bardziej, że to oni za swoich rządów rozpoczęli ten cały cyrk,

z wpuszczaniem i brakiem weryfikacji Ukraińców.

Wpuścił ich PiS którego nie uważam za prawicę, raczej za "partię centrum".

2 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

 

"

Odnośnie przepychanek i zamieszek na PGE Narodowym podczas koncertu białoruskiego artysty dla gości ze wschodu, policja poinformowała, że zatrzymano w sumie 109 osób podejrzanych o różne wykroczenia i przestępstwa, m.in. posiadanie narkotyków, atakowanie pracowników ochrony, wnoszenie i posiadanie materiałów pirotechnicznych, a także nielegalne wtargnięcie na teren imprezy masowej.

Dodatkowo 50 uczestników zostało ukaranych mandatami na łączną kwotę 11 450 zł, a w 38 przypadkach policja skierowała do sądu wnioski o ukaranie."

"Zatrzymano 125 osób, nałożono 99 mandatów na 22,6 tys. zł i skierowano 39 wniosków do sądu. Do jednego z poważniejszych incydentów doszło na PGE Narodowym, gdzie jeden z uczestników rozwinął banderowską flagę."

 

 

Cytuję sam siebie bo albo sprawa się uaktualnia albo serwisy biorą dane z tyłka, że w każdym jest inna ilość.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 8.08.2025 o 18:52, Kleofas napisał(a):

Równie dobrze mogli to zrobić Rosjanie. Im najbardziej zależy na burdelu w Polsce. Dziwię się, że ludzie nabierają się na takie tanie chwyty…

 

Zaskakująca i pozytywna informacja jest taka, że chyba jednak coś zadziałali:

 

https://x.com/TomaszSiemoniak/status/1955670439084110190

 

Raczej ciężko uwierzyć, że 17 letni U działał solo ale i tak jestem zdziwiony, że zdecydowali się ujawnić, że kogoś złapali, podali narodowość. Myślałem że wszystko wyciszą. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Lucky Luke napisał(a):

Raczej ciężko uwierzyć, że 17 letni U działał solo ale i tak jestem zdziwiony, że zdecydowali się ujawnić, że kogoś złapali, podali narodowość. Myślałem że wszystko wyciszą. 

 

Od początku było jasne, że z dużą dozą prawdopodobieństwa zrobili to Ukraińcy.

Tylko oni mieli motyw, tym bardziej, że sprawy z Wołyniem i zbrodniczą ideologią

banderyzmu, dalej nie są załatwione. Co powoduje konflikt.

 

17-letni Ukrainiec zatrzymany za propagowanie ideologii nazistowskiej

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.