Skocz do zawartości

Hi!


Welldone

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

lat 30, kawaler, bez celu w życiu, po studiach technicznych, porzuciłem już trzykrotnie pracę bez powodu. Pracowałem jako programista. W sumie 2 lata doświadczenia. Mój rekord to zwolnienie w trzecim dniu pracy. Mam nadzieję że niedługo umrę i będę mieć już wieczny spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Welldone napisał:

Dziękuję Panowie za przywitanie. Tutaj nie ma co opisywać. Jestem rozpuszczonym leniem, bachorem albo mam coś nie tak z głową.

 

Cześć

Skoro problem już w miarę zdiagnozowałeś to pora na zmiany !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Brat Jan napisał:

 

Cześć

Skoro problem już w miarę zdiagnozowałeś to pora na zmiany !!!

Tylko jak to zmienić.....

 

Lenistwo lenistwem, ale z regulaminem to Ty się zapoznaj, bo następnym razem za posta pod postem poleci ostrzeżenie. Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to się już poddałem i niczego nie oczekuję. Chcę już tylko umrzeć, czekam na śmierć. Niestety, jestem zbyt wielkim tchórzem by samemu to wszystko skończyć. Rozważam wyjazd do Belgii po ostatni zastrzyk by mieć już to wszystko za sobą, z głowy.

 

33 minuty temu, Endeg napisał:

Niezły punkt startu do działania tyle że kolejność trzeba dobrze poustawiać. 

 

 

Dlaczego niezły punkt startu ? Z niczego nie jestem zadowolony.

 

Połączyłem, na przyszłość zgłoś do połączenia, masz taką funkcję na niebieskim pasku obok swojego nicku. Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Welldone napisał:

 

Dlaczego niezły punkt startu ? Z niczego nie jestem zadowolony.

 

 

Startując od "zera" można wszystko metodycznie poustawiać. Dom też przeważnie zaczyna się od fundamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Patrze: duzo odpowiedzi, cyc w awatarze, pewnie baba przyszla na forum i Bracia tancuja. :P

Ale jednak nie... ale podobnie. Pierdolisz chlopie jak BABA. I nie pisze ci tego na zlosc, tylko do dolozenia jakiejs tam cegielki motywacji ku odmianie takiego stanu rzeczy.

Kazdy ma slabosci, nawet ja :P Nie jestem takim twardzielem jak Eredin w moim awatarze, nie ganiam po czasie i przestrzeni za... wszyscy wiedza, a jak nie wiedza, to sie dowiedza jak zagraja w Wieska, mniejsza o to. 

 

Trafiles na forum - pomysl, ze to moze nie byc przypadek. Ja gdybym tu nie trafil, to pewnie bym sie zyciowo ogarnal, ale kilka lat pozniej, po mocnych kopach w dupsko od egzystencji. Zaloz temat jak Bracia mowia i dostaniesz mnostwo cennych rad. Na tym forum nie zginiesz, a nawet wierze, ze wyjdziesz na prosta. Trzeba chciec, a tutaj widac wolanie o pomoc. Zaloz ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Welldone napisał:

Dlaczego wszystko wyjaśnia ? Co konkretnie ?

Ja po kierunku technicznym dochodziłem do formy przez parę lat.

 

Banda facetów bez kasy ale z wolnym czasem i głupimi pomysłami ;)

 

Jak u Ciebie z używkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, icman napisał:

Ja po kierunku technicznym dochodziłem do formy przez parę lat.

 

Banda facetów bez kasy ale z wolnym czasem i głupimi pomysłami ;)

 

Jak u Ciebie z używkami?

 

Temat jest kontynuowany w dziale Samodoskonalenie/Męskość. Nie palę, czasem sobie coś wypiję (nie upjam się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.