Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat. A


forface8

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj (tj. 23.05.2016) zdałem prawko na motocykl przy pierwszym podejściu :)

Nie obyło się bez stresów i ciekawych przypadków, ale ostatecznie dałem radę!

Głośno sobie powiedziałem: "Pierdol to! Nie zdasz, to pójdziesz drugi raz"

A potem afirmowałem sobie do lustra, że zdam, bo umiem jeździć, znam przepisy, plac ogarniam itd.

I potrafiłem wznieść się ponad stresujące sytuacje. Czułem wewnątrz, że hormony stresu są pompowane do organizmu, ale jedynie mnie to wszystko cieszyło :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

 

21 minut temu, Quizas napisał:

Witam w szeregach pełnoprawnych kierowców jednośladów. Tylko trochę poćwicz zanim zaczniesz tak robić!

[...]

 

Spokojnie, nie mam jeszcze takich zapędów. Na razie to nawet mistrzem prostej nie jestem :D

 

13 minut temu, wojskowy33 napisał:

A jaki rodzaj motoru planujesz?

 

Planuję? :D Mam Yamahę FZ6, już oblataną :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było najtrudniejsze na egzaminie forface8? Możliwe że  w tym roku też będę zdawał. Moje doświadczenie to  około  1000 km na chinskiej biegówce 125 ccm. 

Edytowane przez Lukulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukulus napisał:

Co było najtrudniejsze na egzaminie forface8?

 

Odpalić motocykl :D Dwa razy gościu odpalał za mnie i dopiero przy drugim zauważyłem, że trzeba sprzęgło wcisnąć DO KOŃCA, a nie na dwa palce, jak w przypadku pozostałych czterech motocykli, którymi jeździłem.

Miasto poszło spoko. Na placu podparłem się na ósemce, ale to był znany problem, więc przećwiczyłem wcześniej z instruktorem ósemkę na dwójce i poszło. Podparłem też slalom wolny, ale skupiłem się mocno przy drugim przejeździe i dałem radę :)

 

@XYZ - Powodzenia! :)

Edytowane przez forface8
Dodanie powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.