Skocz do zawartości

Na biznesowo


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie jest to bardziej propozycja dla Marka, ale myślę że poza możliwościami zarobkowymi dla niego, zwiększyła by propagację idei i treści.

Krótko mówiąc jako punkt wyjścia:

- zintegrowanie bloga+forum+radia na jednej (bądź jakkolwiek spójnej logicznie i graficznie) platformie. 

- rejestracja tego np. na patronite.pl - kto by chciał, dorzuca "cegiełkę".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś przeoczyłem i już jest ale uważam, że na forum gdzieś powinno być podane konto na które każdy dobrowolnie wpłacałby kwoty, które akurat byłby w stanie. Kasa szła by na utrzymanie i ewentualny rozwój. Wpłaty byłyby absolutnie dobrowolne i dowolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SennaRot napisał:

Może coś przeoczyłem i już jest ale uważam, że na forum gdzieś powinno być podane konto na które każdy dobrowolnie wpłacałby kwoty, które akurat byłby w stanie. Kasa szła by na utrzymanie i ewentualny rozwój. Wpłaty byłyby absolutnie dobrowolne i dowolne.

 

Przeoczyłeś EcoEgo i SamczeRuno (bodajże) tam jest podany numer konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, lupele napisał:

 

Przeoczyłeś EcoEgo i SamczeRuno (bodajże) tam jest podany numer konta.

 

Tu też by się widzoczny nr konta przydał, za chwil parę będziemy świętować tysięcznego użytkownika i pewnie cześć tych nowo zarejestrowanych może nie znać tamtych stron, bo przysyła ich tu bezpośrednio wujek googl'e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysł Rnext, ale ja mam inny pomysł - jutro będę gadał z Arturem i zrobię tak, że będą możliwe donacje na forum - i będą te kwoty wisiały przy nickach użytkowników. To sprawiedliwe i sensowne, pozostaje do dyskusji kwestia co taki sponsor będzie miał za ulgi - bo jakieś mieć musi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

(..) zrobię tak, że będą możliwe donacje na forum - i będą te kwoty wisiały przy nickach użytkowników. To sprawiedliwe i sensowne, pozostaje do dyskusji kwestia co taki sponsor będzie miał za ulgi - bo jakieś mieć musi. 

 

Tym co jeszcze nie kupili książek można dać rabat 10%. Wpłacasz wspomożycielu 18 zł i dostajesz "Stosunkowo dobrego". Za 40 zyli nie masz w brzuchu motyli tylko "Kobietopedię".:)

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Farbowana Kita niehabilito, dotacje z forum nie zaszkodzi zrobić, natomiast będzie dotyczyło tylko zarejestrowanych ludzi a dodatkowy, zewnętrzny portal daje dostęp do "nowej krwi", co więcej, w taki sposób nikt nie dojdzie "po nitce do kłębka" kto kogo finansuje. Niektórzy mogą móc robić tego typu rzeczy wyłącznie anonimowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię, ale trzeba będzie to wszystko dokładnie przemyśleć. Nie napiszę że moim celem jest wojna z systemowym kłamstwem - bo wyjdę na wariata, no ale taki jest mój cel. Wszystko prowadzi do wojny ideologicznej, informacyjnej ze szkodliwymi ideami które niszczą ludzi, zamieniając im życie w piekło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.