Jump to content

Prawiczek 35 lat – prośba o pomoc


Recommended Posts

Godzinę temu, horseman napisał(a):

Chłopy, toć to troll ;) W tej opowieści nie ma grama sensu. 

Znałem paru bardzo mocno nieogarniętych gości pod względem D-M

Gadali i postępowali w podobnym stylu xd

Także ja nie jestem pewien czy troll czy nie 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
4 godziny temu, bernevek napisał(a):

I co autorze (a może raczej autorko xD) - udalo Ci sie?

 

Jeśli to nie troll, to szczerze mam nadzieję, że się ogarnął. Może naiwnie. Ale jakaś satysfakcja byłaby, gdyby zastosował się do dobrych rad. Musimy być po swojej stronie jako faceci, bo kto inny będzie po naszej? @Corgi, daj głos 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2026 at 2:52 PM, wolnystrzelec said:

Jeśli to nie troll, to szczerze mam nadzieję, że się ogarnął. 

Nie ogarnął. Napisałby długiego posta w takim wypadku.

W tempie jego nauki jeszcze to długo potrwa a również mógł zrezygnować, bo trafił na mur a nie chciał posłuchać rad, żeby go obejść dookoła tylko analizował jak go rozwalić głową.

Przed nim było przebudowanie psychiki i bardzo opornie to szło.

Jedyny realny ruch jaki zrobił to pójście na masaż, ale z tyloma wstępnymi założeniami że i tak przyniosło to bardzo mały skutek.

 

Link to comment
Share on other sites

Siema,

 

opiszę dziś / jutro, miałem wcześniej pilne sprawy.

 

Ale rzucę na zanętę: tak, udało się :)

Także wyczekujcie opowieści ;) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Osobiście sądzę, że gdyby się bzyknął to na Pałacu Kultury słychać byłoby fanfary i dźwięk trąb niebiańskich.

Bawi mnie jednak ten wątek.

Jest taki odprężający.

Co z tego, że żadna mi nie daje?

Innym też nie dają.

Równowaga w przyrodzie i tak dalej.

Podobno u morsów tak jest, że tylko jeden samiec bzyka wszystkie samice.

Inne samce czekają w kolejce aż tego trafi szlag.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, JoeBlue napisał(a):

Równowaga w przyrodzie i tak dalej.

Podobno u morsów tak jest, że tylko jeden samiec bzyka wszystkie samice.

U morsów może też występować walenie ale u waleni nie występują morsy. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Dzingolo napisał(a):

U morsów może też występować walenie ale u waleni nie występują morsy. 

Fortepian można zasłonić, ale słonia nie można zafortepianić.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, EmseyXYZY said:
15 hours ago, krzy_siek said:

Ucieka od seksu jak ten piesek na jego profilowym

Myślę, że wręcx przeciwnie, to pies na baby.

A może to jego "udało się" niekoniecznie oznacza babę jak już tak analizujemy jego profil... a teraz jak twierdzi potrzebuje czasu i musi ochłonąć bo sam nie może do końca zrozumieć co nawywijał :)

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.