Jump to content

Scam i hipokryzja - "fundacja" Filar


Recommended Posts

Coś się dzieje, kilka dni temu na YT został opublikowany materiał rozliczeniowy gdzie jeden z twórców "nie wiem ale się dowiem" wypowiada się jak niejaki Bezi wydymał go bez mydła, wyślizgując z całego przedsięwzięcia gdy ten popadł w depresję ("wił się po podłodze płacząc") gdy m in miał narodzić mu się syn. Byłaby to jeszcze jedna drama gdyby nie fakt, że NWASD firmuje swoją gębą "promęską" fundację... czy to nie jest aby totalna hipokryzja?

 

materiał wagi ciężkiej, 3h

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.