Jump to content

Bezsensowne rzeczy po 50-tce... ale czy aby na pewno nie wcześniej?


Rnext

Recommended Posts

Algorytmy YT czasami wyczuwają, że człowiek ma akurat chwilę relaksu przy kawie i podpowiadają rzeczy, które czasem warto kliknąć.

Tak właśnie było dziś koło południa i wleciał taki materiał:

 

Im dalej w podcast tym bardziej rosło przekonanie, że warto aby będąc dużo młodszym, wziąć pod uwagę przedstawione tematy. Sam im jestem starszy, tym więcej rzeczy się po prostu unieważnia, Mimo, że były najważniejsze na którymś etapie życia. Bez żalu oczywiście, bez nich nie byłbym tym, kim jestem. Bez nich pewnie nie potrafił bym wielu aspektów życia odpuścić, olać, odebrać znaczenie. Choć wiele jednak nadawało się do implementacji w swoim czasie. Naprawdę dziś śmieję się z różnych, przeszłych potyczek, walk, ryzyk, ambicji, nakupionych przedmiotów, ubrań etc. 

 

Zachęcam wszystkich do uważnego posłuchania.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Rnext napisał(a):

Im dalej w podcast

 

W podcast... mam słuchać jakieś pani jak mam żyć...?

"Po prostu o nas to przestrzeń dla kobiet, które czują więcej. Mówimy o tym, co zwykle przemilczane: o emocjach, samotności, miłości, granicach, sile i przebudzeniu. Nie znajdziesz tu pustych frazesów ani złotych rad. Zamiast tego — autentyczne historie, psychologiczne refleksje i przesłania, które poruszają duszę."

 

Dziękuję, jest różnica pomiędzy panią a panem po pięćdziesiątce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, każdy lub prawie każdy inaczej na życie patrzy jako 20latek i jako 40latek a jeszcze inaczej jako starszy facet.

Wiele potyczek, ryzyk i ambicji nadawało dynamikę życiu i pewnego rodzaju konstrukcję.

 

Chcę tutaj dodać, że to jest podelowy przykład kanału, gdzie wszystko jest robione za pomocą AI, Piszą ogromną rozprawkę, pewnie nawet mądrą, jednak dużo słów a mało treści. Czytają to wygenerowanym głosem i zmieniającym sie tłem AI. Niskim kosztem robią wyświetlenia. A nas łapia jak na smycz, aby jescze wiecej chłonąć, chłonąć..

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Przesłuchałem to nagranie i szczerze współczuję ludziom, którzy dochodzą do takich wniosków dopiero w wieku 50 lat.

Oczywiście zgadzam się z tymi 12 punktami, jednak zdecydowanie za dużo tam tekstu i za mało treści.

Dostawałem lekkie wzdrygnięcie pod koniec, za każdym kolejnym razem gdy pani powiedziała "po pięćdziesiątce".

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Betoniara napisał(a):

Przesłuchałem to nagranie i szczerze współczuję ludziom, którzy dochodzą do takich wniosków dopiero w wieku 50 lat.

Oczywiście zgadzam się z tymi 12 punktami, jednak zdecydowanie za dużo tam tekstu i za mało treści.

Dostawałem lekkie wzdrygnięcie pod koniec, za każdym kolejnym razem gdy pani powiedziała "po pięćdziesiątce".

Kropka w kropkę mam identyczne przemyślenia.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.