Skocz do zawartości

Ezoteryczny kochanek


PexGdynia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i bagażniki tzw dusze WJoty :) dziwimy się albo tylko ego:)  dziwnie działają świadome afirmacje wykraczające poza scalanie, tych dziwadełek na nasz los :)ale nie czuje związku z ta energią ,albowiem nie wiem co napisać ")

Afirmowałem z integracji umysłu serca jelit.

nie odczuwam wyszszego przywiązania.

Afirmowałem urodzone od odry na wschód i nie czosnkowe:)

Edytowane przez PexGdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2016 o 18:03, Arox napisał:

Z całym szacunkiem Bracie @PexGdynia ale napisałeś to w formie tak zrozumiałej, że Pikacz przy Tobie to posługuje się najczystszą polszczyzną i poprawia prof. Miodka... 

 

Nie zrozumiałem kompletnie nic z Twojej wypowiedzi :(

Trochę przemyslalem

 

Bracie drogi masze max 5o :) małe zero racji Post jest na gorąco, wyjśnienie  i przepracowanie wzorców jest jednym i drugim.

Ja tylko i aż ja, za siebie, odpowiedzialność  biorę  za siebie, chaos jest  moim doktorem .

Klawiatura meczy mnie:)

Brak ortografii nie jest mym celem , dziękuje za każdą  lekcje.

Czytam to co sam nabazgrałem, staram się naprawdę myśleć i przelewać,.....................  ale jest jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Salsero napisał:

co?

da radę zhackować tę wirtualną rzeczywistość?

czyli jednak mam szansę podupczyć Joannę Krupę albo Angelinę Jolie?

no nie do końca ten, temat się wyraża przez się   ja afirmowałem egregor i wchadło mając na uwadze co mi się wydawało i wydaje , mrugnienie oka jest stanem nowości  i każdy mrug jest nowym .

Nie wiem czy się da s zhakować matryce ale wiem, lucyferjanizm jest kodami a martwy  czosnek jest energią  cryst czyli grą

według mnie chodzi o  integracje tzw jezus - balll albo dobo i zło albi albo albo.............................. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem tę sytuację w optymistycznej wersji, to wróciłeś właśnie z seksu i jesteś pijany, albo co innego? Pierwszy post był jeszcze zrozumiały, ale kolejne...

 

Bo jeśli jesteś całkowicie trzeźwy i czysty, to twoje posty są anty-reklamą dla Marka.  

 

Ty mówiłeś do duszy którejkolwiek kobiety z Polski, czy konkretnej? (wnioskuję z jednego z postów)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" mrugnienie oka jest stanem nowości  i każdy mrug jest nowym "

Zapiszę to sobie, nigdy o tym nie pomyślałem : D

 

 

Napisałeś:

"martwy  czosnek jest energią  cryst czyli grą" i " Afirmowałem urodzone od odry na wschód i nie czosnkowe:) "

Można powiedzieć, że martwy czosnek to nie czosnkowe. Czyli te afirmowane kobiety były grą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Damianut napisał:

" mrugnienie oka jest stanem nowości  i każdy mrug jest nowym "

Zapiszę to sobie, nigdy o tym nie pomyślałem : D

 

 

Napisałeś:

"martwy  czosnek jest energią  cryst czyli grą" i " Afirmowałem urodzone od odry na wschód i nie czosnkowe:) "

Można powiedzieć, że martwy czosnek to nie czosnkowe. Czyli te afirmowane kobiety były grą?

 

To głębsza prawda @Damianut kto, by pomyślał. że każdy mrug oka to coś nowego i zaczyna nową rzecz. Chyba mamy nowego filozofa na forum :D

 

W czosnku jest dużo energii, a zebrany daje witalność i oczyszcza z toksyn. Te prawdy chciał nam przekazać @PexGdynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, PexGdynia napisał:

no nie do końca ten, temat się wyraża przez się   ja afirmowałem egregor i wchadło mając na uwadze co mi się wydawało i wydaje , mrugnienie oka jest stanem nowości  i każdy mrug jest nowym .

Nie wiem czy się da s zhakować matryce ale wiem, lucyferjanizm jest kodami a martwy  czosnek jest energią  cryst czyli grą

według mnie chodzi o  integracje tzw jezus - balll albo dobo i zło albi albo albo.............................. 


Co ty kurwa bierzesz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.