Skocz do zawartości

I tu was zaskoczę. Czy Jezus był gejem?


Krogulec

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, SennaRot napisał:

Bo homo jak na pewno zauważyłeś jest mocno propagowane przez szeroko pojęte media. Już nie tylko homo ale inne dziwne zachowania sexualne jak transwescytyzm na przykład.

 

A wg mnie. Dzięki religii wiem że to naturalne, tyle że oni chcą przenosić to na większość. Zawładnąć nami! I Jezus byl kims takim co nami zawładną.

 

Niech podniesie ręke ten co sie utożsamia tu z Jezusem? Są tacy? Czy wywalają religie bo jednak Jezus to gej, co?

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprobuje z innej strony "ugrysc" Twój problem...Zauwazasz ze zwrociles uwage na Jezusa, nikogo innego, dalej dodales cechy meskie, czyli, agresja, pewnosc siebie, siła i tak dalej...

Moim zdaniem Twoj problem polega na tym ze masz przypisane nie wlasciwe definicje...

Agresje kojarzysz jako lanie w morde, siłe jako cechy która robi z mezczyzny robota, bez wrazliwosci i tak dalej...Odwage jako kogos kto skacze bez spadochronu...

Moim zdniem Jezus byl bardziej bezwzgledny i agresywniejszy od najgorszych morderców...

Nie chodzi mi o lanie w ryj, ale na przyklad w tym ze nie dal nikomu podważyc swoich słow, zadnych słow nie uznawal za wazniejsze niz swoje, i tu byl totalnie bezwzgledny...

Twierdzisz ze Jezus byl tchorzliwym mieczakiem, popatrz ze podczas wielu lat byl non stop w konflikcie z Faryzueszami, wiedzial ze moga go zabić, a mimo to nauczal, to sie nazywa odwaga!

Płakal, byl wrazliwy, bo to wszystko to istota czlowieczeństwa..To media i bohaterowie z filmow wykreowaly w Tobie wzor macho z cygarem w gębie, mezczyzna ma prawo plakac, bo to oznaka jego czlowieczenstwa...

 

Czy Jezus był męski? Co to znaczy meski? Byc moze kojarzysz meskosc z tym ze ruchasz codziennie inna babke, Jezus tego chyba nie robil, stad podejrzewasz ze był pedziem...

 

Juz nie wspomne o sile mediów i wysmiewanie Chszescijanstwa i wartosci tam zawartych...

Lewactwo i inne spierdoliny kwitnie a chołota we wszystko uwierzy...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Teza zarzucająca zniewieściałość jednemu z najsławniejszych rewolucjonistów, który żył 2 tys. lat temu, a ówczesny ośrodek władzy skazał go na śmierć przez jego działalność, wydaje się nieco absurdalna. Co do ciała - cieśla, stolarz lub kamieniarz. Według badań nad całunem turyńskim był umięśniony, zebrane dane wskazują na to, że miał ponad 180 cm wzrostu, co czyniło go wyższym o dobre kilkanaście cm od tamtejszych Żydów. Istnieją teorie, że Jezus miał dzieci, a jego potomkowie żyją do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus w kościele katolickim został przedstawiony jako cienias kosztem kobiet. Maryja i inne święte sa przedstawione jako ktoś nadzwyczajny, natomiast bardzo mało jest o mężczyznach  pod kątem ich siły fizycznej bądź psychicznej...

Mi Jezusa przekazali jako zniewieściałego osobnika, słabego, tchórzliwego,  to jest jeden z głównych sposobów masonerii która celowo zaplanowała takie a nie inny stan rzeczy, dlatego mężczyźni od kościoła odchodzą, bo kościół stał się damski, i brak w nim męskiego wzorca...

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.06.2016 o 22:49, Krogulec napisał:

 

Nie znam tematu. Czy to oznacza że był agresywny? Daj cytat z bibli.

Ej bracie ale czy ty widzisz co ty piszesz ? Czytaj ewangelie i ''myśl'' podczas czytania. Tam wszystko jest. Był w odpowiednim czasie taki jaki miał być, wszystko było już przed jego narodzinami przepowiedziane przez proroków. Oprócz Valtorty polecam także objawienia Katarzyny Emmerich , książka którą spisała jest jakby rozszerzeniem pisma św. warto przeczytać . Tak w ogóle to jedyny chyba wizerunek Jezusa jest prawdopodobnie na Caunie Turyńskim no i na obrazie ''Jezu Ufam Tobie'' - polecam poznać także historie tego obrazu jeżeli chcesz. Nie zmuszam do niczego, szanuje cie bracie:) ''Niech prostota Cie wyzwoli'' hehe to takie moje powiedzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asceta - te teorie to celowe ataki na chrześcijaństwo żeby mieszać w głowie słabym na duchu. Masoneria nie śpi i chce żeby każdy katolik został unicestwiony a dlaczego ? Kto szuka ten znajdzie. Jezus mówił o przypowieści na temat domu zbudowanego na skale i na piasku. Proponuje zgłębić temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyczne dla każdej doktryny politycznej/religijnej jest że musi być wykreowany jakiś wróg który odpowiada za niepowodzenia i generalnie jest wymówką. Faszyści mieli żydów( choć żydzi z FED przez BIS bank w Bazylei  faszystów sponsorowali) , PO ma PIS a katolicy mają diobła vel masonerię. Nie dziwi Cię to Kevin, nie pachnie Ci to organizacją stworzoną przez ludzi w jakimś celu ?

No chyba że jedziesz z szyderą a ja nie kumam bazy, jak tak to ok.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.