Skocz do zawartości

Brad Pitt o swojej żonie


ThePowerOfNow

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Vercetti napisał:

Wygląda jakby to jakaś baba napisała. Ciekawe od kiedy na żywo takie rzeczy działają na kobiety. 

Czy baba czy białorycerski chłop, efekt jest ten sam. 
Pomijając to, że tekst jest o ludziach zupełnie oderwanych od rzeczywistości (a już w ogóle polskiej rzeczywistości), gdzie taki Pitt może sobie czasowo/finansowo pozwolić na takie skandaliczne ekscesy wobec leniwej księżniczki, która z braku zmartwień popadła w depresje i się zapuściła.
Każda karyna po przeczytaniu tego, domyślnie już zacznie szukać dziur w całym, że czego to jej Zenuś dla niej ostatnio nie zrobił (ojej już 2 miesiące nie kupił mi kwiatów), (do restauracji to już w ogóle mnie nie zabiera). Do tego dochodzi naśladowanie zachowań tych z wyższych sfer, przez nasze calineczki (hmm w sumie starać się nie musze, bo prawdziwy mężczyzna taki jak mój Zenuś, nawet jak sie zapuszcze, musi dbać i zabiegać o swoją kobiete. Inaczej nie będzie mężczyzną). 
Efekt tego może być tylko jeden.  I już każdy tu wie jaki ...

Edytowane przez The Saint
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ktoś zupełnie nie doświadczony życiowo albo kompletny głupek uwierzy w to co wyżej napisane.  Zresztą jak można wierzyć komuś kto to napisał ... skoro sam zaprzecza sobie: niby miała problemy w pracy a nie przyjmowała ról. echhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tekst wymyslila jakas zakompleksiona nastolatka, badz kobieta po przejsciach...

Podejscie i stosowanie sie do niego wg tego co tam jest "nasrane" powoduje skutek odwrotny do zanierzonego...

Zaspokaja narzucona potrzebe aby isc z duchem kultury, czyli kwiatki, czekoladki, czeste wypady itp...

Tekst wyraznie popiera postawe bialego rycerza, smierdzi mi tu lewacto-feminizmem w delikatnej wersji...

 

Sugeruje pozatym łożenie i inwestowanie w swoja ksiezniczke, aby jasnie Pani poczuła sie lepiej, poczula sie szczesliwa, tekst dyskryminuje mezczyzn przedstawiajac ich w swietle osobnikow ktorzy nie chca od zycia nic wiecej procz kobiety, jednoczesnie stawiajac kobiete na piedestał, to wyraznie z tego smętnego tekstu widac...

 

Nie sadze aby Brad Pitt był bialym rycerzem, a o tym tekscie i autorce to nigdy nie słyszał...

Internet jest pelno takich pierdolinio, o wiecznej milosci, o dziwo wszystkie ukazuja kobiete jako aniola, a Ty rycerzu masz dawac kase i nawet nie pisnij słowka...

A najbardziej smieszni sa goscie ktorzy komentują twierdzacą i pozytywnie takie wypociny, zastanawiajac sie " czemu jestem taki nie dobry dla mojej Oli" musze sie postarac..

 

Rzygac sie chce...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Public relations bullshit...

"Gwiazdy TV" lansowane są na takie wrażliwe i ludzkie.

W rzeczywistości podejrzewam że są to zupełnie inne osobowości, często narcystyczne i egoistyczne.

Nigdy nie rozumiałem i nie akceptowałem uwielbienia dla gwiazd ekranu, bardzo niskie, bardzo słabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Pewnie tekst wymyslila jakas zakompleksiona nastolatka, badz kobieta po przejsciach...

 

 

Stawiam na nastolatkę z rodzaju tych wstawiających podobne gówna na fejsbunia w ilościach hurtowych. 

 

Na fejsbuniu słodko-romantyczne chuju-muju, jakieś wielkie ''filozofie'' życiowe, przypisywanie szczęścia do bycia w związku, pseudo-głębokie stwierdzenia (och, ONA TAK KOCHA, TAK BARDZO, ŻE AŻ WODA W KIBLU WRZE), robienie z życia telenoweli, w której nie ma chodzenia do pracy, do kibla i obowiązków dnia codziennego, a są tylko och-ach-ogromne miłości na całe życie, że aż słychać w tle muzykę jak w filmach...

 

To jest żałosne. Potem rycerzyk z uśmiechem na ustach i dumą w serduszku realizuje te opisywane czynności... a później pije wódkę, płacze kumplowi w rękaw i pyta ,,ale dlaczego tylko przyjaciółmi? przecież ja tyle dla niej zrobiłem dobrego...''

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst okazał się fałszywy , ale na całym Świecie jest już rozpowszechniony (ku uciesze kobiet, a mężczyznom tylko wodę z mózgu robi i szkodzi),

bardzo i mało kto wie, że pisał go ktoś inny (link o tym poniżej).

Przykładowe reakcje kobietlink do kobiecych komentarzy (mocne) - są też męskie głosy w stylu: pier.. o szopenie :D

 

Sprawdziłem i okazało się, że jest to fałszywe przypisanie słów do Brada Pitta!

Źródło: http://www.snopes.com/glurge/secretoflove.asp

 

podkreśliłem cytat potwierdzający, że to nie są słowa aktora:

We don't yet know who the original author of this bit of romantic fluffery was, but this item was making the social media rounds long before Brad Pitt's name became attached to it, and a rep for the actor confirmed for us that he had nothing to do with it. A number of linguistic issues in the piece suggest that it was either written by someone who is not a native speaker of English or it was imperfectly translated into English from another language.

 

 

Z tego miejsca chciałbym podziękować redakcji forum oraz radia Samiec za nauczanie i złożyć hołd wdzięczności :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.