Skocz do zawartości

Selfie na siłowni


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że trening powinno się  robić  szybko i wracać do domu,  a nie przesiadywać  na siłowni jak w galerii. Też mam swoją garażowa siłownię i zamierzam postawić  przed domem jakiś  drążek do podciągania. Tylko czasem brak kogoś do asekuracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wroński napisał:

Za moich czasów nie było siłowni. Dźwigało się worki z cementem albo stosy cegieł. Wyciskało się betoniarką. Takie rzeczy.

A do piwnicy się schodziło tylko na ochlaj.

 

Potem wymyślono beton i te fikuśne ciężarki.

 

A za moich czasów, cement już był, tylko sypki ale nikt nie słyszał o betonie.

Później dopiero przez przypadek, jakiś ochlej wpadł do wody upaprany w cemencie i tak powstał beton:lol:.

 

Piwnicy nie miałem, bo nie było jeszcze cegieł.

SH.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim bycie w formie to ogromny luksus - wysoki testosteron, ogromna pewność siebie i praktycznie niezniszczalność pod względem fizycznym - choroby, zmęczenie i stres.

 

Dla mnie trening jest tylko wtedy kiedy na koszulce jest więcej miejsc z potem niż bez. Oczywiście i u mnie ostatnio wpadł ten jeden z pięknisiów - wyobraźcie sobie grubasa, 1,8m , opalony na czekoladę, biała koszulka EMPORIO ARMANI, białe spodenki i białe ADIDASY z 3 czarnymi paskami

buty,klasyka,adidas-superstar,331311793-

 

Dodatkowo gościu ćwiczył w czapce z daszkiem

1748_1.jpg

 

I co robił taki piękniś? - ŁAPY TYLKO XD

 

Grubas straszny, powinien schudnąć lekko 20-30kg - solarium zostawić na dobre 2 miesiące. Ale się nie znam przecież...

 

Przychodzisz na siłownię do kultu Matki Boskiej Siłowej i modlisz się przez cały okres treningu. Mięśnie mają boleć i mają puchnąć - trening ma wycisnąć z Ciebie ostatnie poty, masz pić ogrom wody.

Ale oczywiście, większość tych pięknych nigdy nie ma progressu - bo największa walka jest poza siłownią - DIETA.

 

Ale ja się cieszę z tego zjawiska - mam mniejszą konkurencję na rynku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.