Skocz do zawartości

czy macie tak ?


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony Pikaczu chcialbym ja olac kompletnie ;) Ale olanie kogos kojarzy mi sie byciem chamem,prymitywem i gburem :) Jak to wlasciwie jest? Dlaczego jak kogos odrzucam to On tymbardziej do mnie przychodzi? Co za paradoksy...

To jest tak, że im coś jest mniej dostępne i trudne do zdobycia, tym bardziej cenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powiedziale tej pannie co mysle na jej temat :) Byla zaskoczona i przez jakis czas w ogole na mnie nie zerkala ani sie nie usmiechala :) Ale pozniej znowu wszystko wrocilo do normy ...Czyli do stanu przed.Warto dodac ze sie zauroczylem w niej na maxa,od samego rana stracilem apetyt od kilku dni nie przesypiam normalnie nocy ,czulem sie dziw jakbym mial jakis zajebisty haj przeplatany ze strachem...Dziwaczne uczucie ale zajebiscie silne...Do tej pory sie nie moge pozbierac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daj znac, albo zapros ja do siebie i daj do zrozumienia ze to nie bedzie zwykle 5'o clock tylko cos powazniejszego. Mozesz przy jakims zarcie zasugerowac jakis cichy i spokojny hotelik:-P postawisz sprawe jasno, bez niedomowien i niedopowiedzen i od razu bedziesz wiedzial na czym stoisz i ona powinna zrozumiec.. W moim odczuciu jest to uczciwe, bo odrazu okreslasz czego oczekujesz.

P.S. Nie taki stary, mlodszy od Ciebie:-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już tu powiedział wychuja swego to i Ciebie. Ale ja zawsze powtarzam że człowiek najlepiej uczy się doświadczając, więc jak chcesz zbajeruj, a może nawet nie zdążysz bo już widzi, że się ślinisz. A może zbajerujesz i dostaniesz w morde od jej faceta, a może nawet włożysz fiutka w anal. Takie życie, że zawsze wyciągniesz nauke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej chyba nie bede probowal niczego wiecej,poprostu przeczekam sytuacja ,nie bede naciskal ani nalegal huj tam z tym...Jak bedzie wolna to wtedy przeprowadze atak :P o ile nie bedzie innej na horyzocie.Pamietam ze zawsze cierpialem po rozstaniu do momentu w ktorym nie poznalem kolejnej kobiety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie chlopaki jestem rozpierdolony wewnetrznie ta cala sytuacja ...Nie wiem co sie ze mna dzieje,nigdy czegos takiego nie przezywalem.To nie zalenie sie wam ,poprostu za duzo emocji i zaklopotania ...Na dodate jutra znowu ja zobacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nie miałes jeszcze takiej sytuacji wiec nie wiesz jak sie zachować.ona gra zeby coś ugrać/dodać sobie toba do zajebistości(podbić sobie wartosc w jej pokickanym łbie)moze szuka nowej gałęzi/albo chce dojebac swojemu chłopakowi zeby sie o nia postarał.wszystko jest grą.a ty stałes sie elementem jej gry.zacznie tobie zalezeć na niej(a juz dostajesz pierdolca)ona to zobaczy to zacznie być nie dostepna zeby tobie zalezało jeszcze bardziej.scenariuszy jest wiele.mozesz jej siee nawet nie podobać a bedzie grała o coś

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce dawać gotowego rozwiazania bo bys chcac nie chcac skorzystał z niego.w efekcie zrobiłbyś sobie kuku albo jej facet by tobie zrobił kuku.

lala ma faceta.wiec po co utrudniać.powiedziałeś ze nici z bajery bo ona ma chłopa.a mimo tego ona dalej swoje wiec nie graj w jej gre.wiec bardziej stanowczo trzeba zadziałać.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.