Skocz do zawartości

Janusz Tracz


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu z kilkoma wartościowymi produkcjami sprzed dekady obecnie w polskich TV panuje bryndza, tylko gówniane dokusoapy hulają po kanałach. "Plebania" ukazuje wzloty i upadki mieszkańców wsi Tulczyn. Aktor grający Tracza już jest starszawy, ale nie za bardzo został doceniony, więcej chyba dubbingował niż aktorzył:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Kowalski_(aktor)

 

 

No i jeszcze to jego imię serialowe, tyle że wtedy "Janusz" tak nie raził. B)

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak robilem sobie kolacje zerknąlem na ekran na jakies filmidlo badz serialnz Polski...Zauwazylem tam propagowanie homoseksualizmu, gdzie syn przedstawia rodzicom swojego nowego chlopaka, tatuś zmieszany, ale po chwili wyciaga wódke...Papka i propaganda medialna jest niesłychanie silna...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Assasyn napisał:

Ostatnio jak robilem sobie kolacje zerknąlem na ekran na jakies filmidlo badz serialnz Polski...Zauwazylem tam propagowanie homoseksualizmu, gdzie syn przedstawia rodzicom swojego nowego chlopaka, tatuś zmieszany, ale po chwili wyciaga wódke...Papka i propaganda medialna jest niesłychanie silna...

Ostatnio próbowali mnie przekonać że homoseksualizm dotyczy 10-20% społeczeństwa. Wyśmiałem, pokazałem forum homosiów, które znalazłem przez google - i tak jak mówiłem - dotyczy to od 0,3-1% społeczeństwa. A najbardziej mnie wkurwia, że ten max 1% społeczeństwa jest narzucany w papce medialnej jakby to było właśnie 10-20%

 

A co do Janusza: ma dobrą dupę, trzyma ją krótko, ludzie pracują na niego - a niestety musi się użalać z tymi "dobrymi" (choć ja bym nazwał średniakami).

 

Nie lubię tego programowania podprogowego - bogaty = zły i zawistny, dobry = religijny, troszkę poniżej średniej krajowej, pokorny. Ech...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn, jak zapodałeś ten fragment serialu to przestraszyłem się, że jesteś fanem starych polskich seriali. Myślę, siedzi na kanapie wpieprza chipsy, popija colą i ogląda polskie seriale. Załamka :)

Ale odetchnąłem z ulgą, jak napisałeś, że zobaczyłeś gniota podczas robienia kolacji. 

Chłopie kamień z serca. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, TPakal1 napisał:

Assasyn, jak zapodałeś ten fragment serialu to przestraszyłem się, że jesteś fanem starych polskich seriali. Myślę, siedzi na kanapie wpieprza chipsy, popija colą i ogląda polskie seriale. Załamka :)

Ale odetchnąłem z ulgą, jak napisałeś, że zobaczyłeś gniota podczas robienia kolacji. 

Chłopie kamień z serca. :)

 

Tak, to chyba jakiś tasiemiec dla ludzi o wątpliwej inteligencji, jednoczesnie bardzo chlonnych i otwartych(w szczegolnosci) na nowe wrażenia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wrażenia, chyba z kościelnej krypty. :)

Seriale to potężna propaganda, w sposób wręcz bezbolesny kształtująca psychikę typowego członka (nie penisa :) ) chorego skarłowaciałego psychicznie i zabiedzonego do granic możliwości społeczeństwa. W tym przypadku, jak wyczaiłem na guglaku, to coś o księdzu z parafii. Domyślam się, że przedstawionego jako superbohatera, prawie supermena made in polandia.  :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich filmów z Januszem Traczem są dziesiątki na yt. To po raz kolejny udowadnia, że nasz Guru Marek miał rację - to nie siła rządzi, ale spryt i wyrachowanie. Przed tym gościem czują respekt wszyscy, wystarczy że rzuci spojrzenie a kobietom  ( i nie tylko )uginają się kolana.

 

Chciałem jeszcze pokazać jeden fragment. Kiedyś bym pomyślał: Co za bluźnierca jak on może takie coś wygadywać. Scena stworzona idealnie by zmanipulować A dzisiaj sądzę, że miał rację i powiedział uniwersalną prawdę.

 

 

Edytowane przez seba33
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, TPakal1 napisał:

Seriale to potężna propaganda, w sposób wręcz bezbolesny kształtująca psychikę typowego członka


Zagłębiłem się w temat, popytałem, poczyniłem obserwacje. Tu chciałbym się zatrzymać i przytoczyć pewne wątki, które pokazywane są w jednym z najpopularniejszych seriali. Serialu, który był wielokrotnie nagradzany "Telekamerą". Serialu, który emituje Telewizja Publiczna! :blink: , która to wydawać by się mogło, winna promować treści tradycyjne i edukacyjne. Serialu, na który przeznaczona jest aż 1godzina wieczornego czasu antenowego 19:30-20:30.
Skandalem jest to, że TVP jest telewizją państwową finansowaną z naszych pieniędzy; i ten cały pokazywany chłam również.
Ostrzegam, że będzie chciało się rzygać. Zdjęcia celowo male.  Sam nie oszczędzę też języka. O interpunkcji z wrażenia zapomnę. Za co przepraszam


watek 1
barwy-szczescia-wladek-cieslak-przemysla
Pan z lewej kiedyś zrobił jakiejś panience dziecko - chlopca. Panience sie zmarlo. Chlopiec trafił pod opieke ojca. Ojciec ten przypomniał sobie po czasie, że jest pedałem. W procesie wychowawczym chlopiec przygladal sie jak przez lozko jego ojca przewijaja sie kolejne czesci od roweru.
Obecnie ojciec, jego dziecko + obecny partner (kurwa jak to brzmi) na zdjeciu u gory, tworza zgrana rodzine, razem mieszkaja i stanowia jeden z glownych watkow pokazywanych w serialu.
Aktor i jego watki, wprowadzone do serialu zostaly stopniowo. Najpierw sam aktor, pozniej okazalo sie ze ma syna. Pozniej odkryl w sobie pedala. itd Taki celowy schemat, by zabe gotowac w wodzie od poczatku.

watek 2
images?q=tbn:ANd9GcQB-RDMGPLhrOulyUrRVt8
Glowna bohaterka grajaca od poczatku. Gostek z lewa to jej pierwszy zdradzajacy maz.
Maz ten puknal kiedys  jakas biedna sekretarke i wyszlo z tego dziecko - corka. Jako, ze jest dziany to zabral matce to dziecko i wspolnie ze zdradzona zona(ta na zdjeciu) wychowywali je.
Po czasie okazalo sie, ze zona jednak nie wybaczy temu mezowi zdrady i kopnela go w dupe( zostawiajac przy sobie ta corke, ktora nie jest jej, ale sie do niej przywiazala i wygrala w sadzie prawo do opieki). Sielanka wiec trwala, glowna bohaterka wychowywala nie swoja corke i dla urozmaicenia jeszcze 2 razy wyszla za maz. Obecnie jest podobno bliska rozwodu z 3 mezem.

Jest jeszcze goracy watek 3 , w którym glowny bohater serialu, wdowiec przygarnia sobie nowa zone. Okazuje sie ze zona ma synka( w sumie chuj wie, bo nosi tak dlugie lsniace wlosy, ze niejeden nie wiedzac od tylu klepnalby to cos w dupe) ktory jest cpunem. Z synka cpuna robia glownego bohatera, ktory non stop ma dół i haj, chce sie zabic, ratuja go i oczywiscie synek wpedza swoja mamusie i ojczyma w finansowe dlugi. Robi sie akcja na caly serial, bo wszyscy znajomi, rodzina robia zrzute by splacic dlugi spowodowane przez to coś.

To aktualne wątki, wokół których kręci się to całe gówno mające kilka milionów widzów.  Nie pytajcie mnie skąd mam taką wiedze.
Zdumiewa mnie jak dużo jest takich seriali tego typu emitowanych na różnych kanałów.
Jak dużo pokazywanych jest milionom idiotów to oglądających, spierdolonych treści. Jak to musi ich kształtować, jaki to musi mieć wpływ!
Tu dla mnie mega istotne pytanie: Jak to ma się do wyznawanej wiary? znam kilka zagorzałych katolików, odmawiających nawet codzienne paciorki, które nałogowo oglądają seriale, w których pokazywane są spedałowane wątki i 10krotni rozwodnicy.  

Edytowane przez The Saint
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się urabia społeczeństwo, które po identyfikacji z bohaterami seriali zakceptuje wszelkie "wartości" wciskane przez prounijną propagandę. Propagandę, której celem jest szerzenie "kultu słabości": mniejszości seksualnych, ćpunów, facetów ruchających na lewo i prawo, bez przewidywania skutków takiego postępowania i innego sortu dziwadeł. Teraz normalny, rozsądny logicznie myślący o swojej przyszłości facet nie ma racji bytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plebanii, podobnie jak 2/3 tych gównianych polskich tasiemców nie znosiłem jak kot wody. Ale teraz gdy patrze na sceny z Traczem to wiem że serial choć był do niczego to jednak posiadał jedną z lepszych postaci w naszej kinematografii. Szkoda że aktor, który gra Tracza się nie rozwinął dobrze w karierze aktorskiej bo miał potencjał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając samego Tracza, a nawiązując ogólnie do seriali to wystarczy spojrzeć jakie kiedyś potrafiły pojawić się tematy:

 

Nie chcę dyskutować nad słusznością wspomnianych poglądów, ale chodzi o sam fakt poruszania dosyć drażliwych tematów. Chociaż w minimalny sposób prowokowano oglądającego do zastanowienia się nad dosyć istotnymi sprawami. A teraz? Tak jak pokazał @The Saint jedno wielkie ogłupianie. Co więcej coraz większa powszechność spożywania alkoholu przez bohaterów seriali. Nie sposób nie zauważyć do czego dożą media, tj. IV władza - głupim i pijanym narodem łatwiej rządzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem samemu zrobić wątek o Traczu no ale mnie już ubiegliście ;)

Polecam ten filmik. Tracz ewidentnie głosowałby na Korwina. Nie dość, że skrytykował system socjalny to jeszcze pocisnął kobietom za ich próżność :D

Miłego oglądania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.