Skocz do zawartości

Dysk SSD (D) nagle traci miejsce, dlaczego?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc. Wczoraj wieczorem Red i Brzytwa mi to wyczaili na skype z przesyłem obrazu. Wypieprzyłem steam i problem zniknął. Gorzej że kupiłem na legalu Darkest hour i poszedł w pizdu, a to chyba on narobił takich problemów. Pobawię się tym jak skończy się ten pęd szalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już Tobie mówiłem, że żadna gra Tobie nie przepadła, tak długo dopóki posiadasz konto na serwerach Steam gdzie była ona zarejestrowana.

Wystarczy że zainstalujesz klienta Steam na nowym (większym) dysku i potem z konta sieciowego Steam pobierasz pik gry jeszcze raz przy pomocy klucza jaki otrzymałeś razem z grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w steam jest opcja robienia kopii zapasowych gier. Możesz je np wypalić na płyty CD/DVD lub przerzucić na dysk wewnętrzny. Zawsze to szybsze niż pobieranie gry z serwera. 

Jak widać, każdy dysk idzie zapchać. Miej zainstalowane te gry w które obecnie chcesz grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.