Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnimi czasy zauważyłem że laski czy to stare znajome czy też nowo poznane w ten sam sposób zaczęły wypowiadać imiona a mianowicie zamiast powiedzieć normalnie Robert,Piotrek,Marek mówią jakby wyniośle Robercie Piotrku Marku o co kaman jakieś księżniczkowacenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GluX napisał:

Zauważyłem zasadę że jak babka która mi się podoba mówi  zdrobniale typu "Roberciku, Kacperku, Mareczku" to jest to ewidentny friend-zone i laska chce Cię wykorzystać.

 

 

@Tarnawa Jakaś taka korpo moda wylewa się wszędzie z tego co piszesz.

 

Ciekawa teoria, mam taka jedna co zdarza sie jej zdrabniać moje imie....mimo odwołania dwóch spotkań dalej męczy...

Edytowane przez Grizzly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Endeg napisał:

Może niebawem wróci moda na kresowe, przedwojenne  "Ł"

Jak to mawiał Profesor Bardini:Prawdziwy artysta, to nawet dupa powie przez przez 'lyy' 

 

Zauważyłem zasadę że jak babka która mi się podoba mówi  zdrobniale typu "Roberciku, Kacperku, Mareczku" to jest to ewidentny friend-zone i laska chce Cię wykorzystać.

 Glux, Dobre spostrzeżenie, teraz to zauważyłem. Łaszą się, żeby dostać to na czym im zależy, mówię to o obcych dla siebie babach. Kurwa, mam za miękie serce, a potem zawsze friendzona. Kurwa.:D:D:D

 

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to już kilka lat temu u takich ,,internetowych'' panienek (zakochanych w swoim fejsbuniu i innym syfie). Podobną rzeczą, która mnie wkurwia, jest coś takiego: ''Co tam słychać u Ciebie, Jan Mariusz Kowalski?'' To też pochodzi z jebanego fejsbuczka, tam to jest normalne - oznaczają kogoś jak my tutaj @Vercetti, zatem jest używane normalnie wpisane imię i nazwisko. Ale kurwa, żeby na żywo w normalnej rozmowie mówić tak samo, bez odmieniania? Dzieci internetu mają naprawdę dziwne zwyczaje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.