Skocz do zawartości

Co mnie cechuje.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w skrócie, w moim awatarze jest  Σφίγξ  (sfinks) czyli że nie lubię się nadzwyczaj uzewnętrzniać.

 

I trochę też odzwierciedla zainteresowanie zagadkowymi stronami życia, historii np. masonerii  

Edytowane przez Endeg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dystans do siebie.

2. Poczucie humoru. 

3. Lenistwo. 

4. Podobno jestem inteligentny, ale osobiście mam co do tego wątpliwości.  

5. Cham, świnia, homo- i ksenofob, szowinista. 

 

@AdolfNo wiesz tak Braci oszukiwać :P

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/947/499/634.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie akceptowałem swojej natury, a teraz stając się jednością jestem pewny siebie, dominujący, ostry, czasem porwisty, ale szczęśliwy i spełniony.

 

Mój lęk stał się moim najlepszym przyjacielem, a moja ciemna strona zamiast ciągnąć na dół prowadzi na sam szczyt ;)

 

who-am-i-kaneki-ken-tokyo-ghoul-fan-art-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm  jednym obrazkiem

043117182-a2d1aaff-0fb8-4551-b13b-0c8f1f

 

Człowiek z blizna, tzn z przeszłością. Który zaczął życ świadomie jak zobaczył sterowca "The world is yours" poniekąd dzięki forum bs i dyscyplinie wewnętrznej. Teraz musi uważać, żeby za bardzo nie przywyknąć do dóbr kokainy ( czyli kobiet, spełnianiu zachcianek ego i przesadnie skierowanej do siebie krytyki) aby nie skończyć w fontannie przy akompaniamencie Giorgio Morodera :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem wkurwiony.

2. Czasem nie jestem wkurwiony, ale wiem, że będę. To nieco wkurwiające.

3. Jak się nie wkurwiam to jestem nieco wypluty. Miło, że taki stan mnie wkurwia.

4. Typ wybitnie autoironiczny. Stosunek do całej reszty nacechowany jest z grubsza bezbrzeżnym sarkazmem.

5. Nieco ekscentryczny, mówią, że obłąkany, ale co oni tam wiedzą. Zresztą co tu dużo gadać, takie laickie pieprzenie mnie wkurwia.

6. Niezwykle innowacyjny w swojej ekscentryczności. Nawet ja nie wiem ci mi do łba strzeli B)

7.

 
Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem bardzo dziwnym człowiekiem...:) Czasami mam wrażenie że żyją we mnie dwie istoty (nie liczac tasiemca) :)

Żarcik...

Na pewno bezkompromisowy, zawsze miałem dużą niechęć do organizacji i grup gdzie trzeba wyglądać tak samo, robić to samo i myśleć tak samo :)

Z jednej strony jestem wrażliwy i empatyczny,  a z drugiej bezlitośnie sprawiedliwy i bezwzględny jesli chodzi o moje interesy...

Cechuje mnie punktualność, uczciwość i słowność...Zdaje sobie sprawe ze moge byc wkurwiający i czasami irytujący, mam bardzo ostry żart,

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.