Skocz do zawartości

Trynkiewicz 54l i jego 37l małżonka (wykształcona i atrakcyjna)


Rekomendowane odpowiedzi

Szokuje Was to?

 

Cytat

W ostatnich dniach polskie media zelektryzowała wiadomość o zawarciu związku małżeńskiego seryjnego mordercę i pedofila, Mariusza Trynkiewicza z 37-letnią kobietą. Żona mordercy zdradziła w jednym z wywiadów plany na podróż poślubną – para wybierze się do lasu, w którym Trynkiewicz mordował dzieci. 

 

Do zawarcia małżeństwa pomiędzy Trynkiewiczem a anonimową jak na razie 37-letnią kobietą doszło w październiku ubiegłego roku w ośrodku psychiatrii sądowej w Gostyninie. Wybranka seryjnego mordercy ma ponadto 16-letnią córkę i pracuje w dużej korporacji.

 

 Najchętniej krzyczałabym o naszej miłości, gdybym tylko miała dużo pieniędzy i nie bała się, że stracę pracę. Ale muszę być odpowiedzialna, bo przecież utrzymuję siebie, Kasię i Mariusza – powiedziała żona Trynkiewicza w rozmowie z Justyną Kopińską, autorką książki „Polska odwraca oczy”.

 

Jak dodaje, gdy jej wybranek wyjdzie na wolność to w podróż poślubną udadzą się do lasu w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie Trynkiewicz zakopał zwłoki zamordowanych dzieci, a który – jak przekonuje jego żona – „tak bardzo kocha”.

 

Mechanizm samookłamywania się kobiety w praktyce:

 

Cytat

On już więcej nie będzie dotykał chłopców, bo ma mnie. Gdyby warunkiem jego wyjścia na wolność była moja zgoda na skazanie mnie razem z nim w przypadku, gdyby wrócił na drogę przestępstwa - bez wahania podpisałabym taki dokument – zapewnia pani Trynkiewicz. Uważa, że w przypadku 80 procent molestowań i gwałtów ofiara sama sobie jest winna. Mimo że sama przeżyła gwałt.

 

Mariusz tych chłopców nie ciągnął na siłę do mieszkania. (…) W pierwszym odruchu mogli się zgodzić, ale później przeszli długi odcinek drogi. Mieli czas, aby ochłonąć, zastanowić się i uciec. Nie zrobili tego. To była ich decyzja, że nie żyją – przekonuje świeżo poślubiona żona Mariusza Trynkiewicza (54 l.) o chłopcach, których Szatan z Piotrkowa zamordował latem 1988 r. To aż niewiarygodne, że ktoś może tak mówić o bezbronnych ofiarach pedofila mordercy!

 

– Mama zmarła, gdy miałam 10 lat. Wcześniej rozwiodła się z tatą, bo pił, bił, był bardzo zaborczy i dominujący. (…) po jej śmierci zajmowali się mną dziadkowie. (…) Bardzo o mnie dbali – opowiada o sobie Anna. Za mąż wyszła, bo była w ciąży. – Mąż był moim pierwszym partnerem seksualnym. Mariusz jest drugim – mówi.

 

źródło: http://www.wykop.pl/ramka/3215251/trynkiewicz-wybierze-sie-na-podroz-poslubna-do-lasu-w-ktorym-mordowal-dzieci/

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z żoną Trynkiewicza pojawił się w książce Justyny Kopińskiej "Polska otwiera oczy".

 

Stwierdziła m.in. , że Mariusz pisał długie listy z więzienia, bo jest kochanym gadułą i pomaga jej w wychowaniu 16 letniej córki, kiedyś był nauczycielem i świetnie zna się na dzieciach. Podobno jest wrażliwcem i pisze piękne wiersze. :wub:

 

Dodała też, że z tych dzieci najprawdopodobniej wyrośliby jacyś zwyrodnialcy, bo kto normalny włóczy się jako dziecko sam po lesie.

 

BTW Obrazoburczy zespół Arka Satana (teraz już chyba projekt jednoosobowy) nagrał utwór ku czci Trynkiewicza który pojawił się na płycie "Kakaowy Pejcz".

 

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani musi wpadać w ekstazę, gdy dotyka ją Pan Mariusz... zwłaszcza gdy wyobrazi sobie wrzaski bólu bezbronnych dzieci, "sławę" Mariusza i dumę że go usidliła... rzygać się chce. To absolutna porażka tego kraju, że Pan Mariusz żyje. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem coś o trynku tylko w innym wątku , to powtórzę i rozwinę:

 

Szok! Typ będący multisadohomopedofilem-mordercą tylko zmianom politycznym z końca lat 80-tych zawdzięcza, że nie dostał czapy i co więcej że wyszedł już z kicia. Ale nawet dożywocie byłoby jak pisze Marek porażką wymiaru. Bo jak zgwałci, zabije i poćwiartuje współwięźnia to co wtedy? Drugie dożywocie zarobi ...

 

Ciekawostka, że wybranka tego indywiduum ma 16-letnią córkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie dziwi, oglądałem kiedyś program o psychopatach mordercach itd oni też mieli fanki, Brevik też ma. Parę lat temu bym się ze sobą nie zgodził, ale z Wami przystaję i taki się staję ciesząc się z bycia singlem jak patrzę na to wszystko. A najlepsze to pośmiać się z takich co atakują dosłownie "szczęściem" bo "są kimś gdyż mają laskę":D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC

Wiem o tym, że mają, niemniej są to samice "ogromnie" zaburzone psychicznie.

Tego w filmie pewnie nie powiedzieli, zaś Ja kiedyś zainteresowałem się dlaczego takie samice "kochają" tych psychopatów itd.

Odpowiedź jest prosta, najogólniej:

"Same są bardzo chore co najmniej na płaszczyźnie emocjonalnej, wiele z nich była leczona psychiatrycznie na poważne zaburzenia psychiczne".

Nasza 37 - latka także taka jest, co do tego nie mam żadnej wątpliwości.

SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ThePowerOfNow napisał:

– Mama zmarła, gdy miałam 10 lat. Wcześniej rozwiodła się z tatą, bo pił, bił, był bardzo zaborczy i dominujący. (…) po jej śmierci zajmowali się mną dziadkowie. (…) Bardzo o mnie dbali – opowiada o sobie Anna. Za mąż wyszła, bo była w ciąży. – Mąż był moim pierwszym partnerem seksualnym. Mariusz jest drugim – mówi.

 

To zdanie kryje klucz. Jak widać wszystko zaczyna się w okresie dzieciństwa. Kolejny raz przewija się relacja matka - ojciec i rola ojca. Wiem, często bardzo poruszam ten temat i często odnoszę się do niego ale jednak w 99% znajduje ten schemat potwierdzenie w praktyce. Podejrzewam, że Mariusz potrafi trafić i manipulowac poprzez jej słabe punkty (zranienia dzieciństwa). Stąd ta jego władza.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wszyscy znamy jego przeszłość, mroczną przeszłość, jednakże to już przeszłość i Trynek jest wulkanem seksu, na kobiety działa jak magnes. Może nie wypada, ale coś czuje, że to nie jego ostatni ślub. Kobiety go pragną – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia Trynkiewicza.

 

http://pikio.pl/trynkiewicz-wzial-slub/

 

Trochę emocji na koniec jeszcze nikomu nie zaszkodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje że kobiety maja patologiczna tendencje do zwiazków z mordercami, kryminalistami i ogólnie ludzkimi szujami...

Podobno Pan Trynkiewicz dostawał listy od wielbicielek kiedy był w wiezieniu..

A pan Kalibabka? troche mniejszy kaliber od Trynkiewicza ale mimo to zwiazal sie z młodszą kobieta o 15 lat i spokojnie sobie żyje..

Ted Bundy, seryjny morderca, gwalciciel dostawał 200 listów tygodniowo od ''zakochanych'' Pań...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Assasyn napisał:

To pokazuje że kobiety maja patologiczna tendencje do zwiazków z mordercami, kryminalistami i ogólnie ludzkimi szujami...

Podobno Pan Trynkiewicz dostawał listy od wielbicielek kiedy był w wiezieniu..

A pan Kalibabka? troche mniejszy kaliber od Trynkiewicza ale mimo to zwiazal sie z młodszą kobieta o 15 lat i spokojnie sobie żyje..

Ted Bundy, seryjny morderca, gwalciciel dostawał 200 listów tygodniowo od ''zakochanych'' Pań...

 

Wzbudzają emocje i to starczy :) I chcą ich zmienić, albo mocą swojej kobiecości wyłonić z nich dobro :)

Albo po prostu kobieta tak naprawdę jest narzędziem rozprzestrzeniającym zło. Była skuszona przez szatana w Edenie, więc ma w sobie nasienie zła :)

Dlatego dając im podejmowac decyzje będą podejmowały takie decyzje, by roznieść zarazę :P Taka sobie moja teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krogulec napisał:

Taka sobie moja teoria.

 

Nie twoja ;)

 

Femina instrumentum diaboli.

 

Jedno z przekonań, które zawdzięczamy kk.

 

Tak naprawdę, można odnaleźć podobne tezy w dużo starszych kulturach, wyznaniach czy systemach filozoficznych.

 

Ale to temat na zupełnie inną dyskusję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, red napisał:

 

Nie twoja ;)

 

Femina instrumentum diaboli.

 

Jedno z przekonań, które zawdzięczamy kk.

 

Tak naprawdę, można odnaleźć podobne tezy w dużo starszych kulturach, wyznaniach czy systemach filozoficznych.

 

Ale to temat na zupełnie inną dyskusję.

 

 

 

A widzisz, sam wyciągnąłem taki wniosek łącząc fakty, zdarzenia i zachowania, albo zrobiłem to nieświadomie poprzez czytanie o religii :D

Poczytam sobie o tym Femina instrumentum diaboli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krogulec napisał:

Femina instrumentum diaboli

 

Dasz radę jeśli radzisz sobie z łaciną na poziomie średnio zaawansowanym, akurat tekstu, z którego pochodzi ten werset nie widziałem w j. polskim.

 

Gdzieś tam może jakieś fragmenty się przewijają w różnych innych źródłach. No ale prawdziwy badacz czyta materiał źródłowy w oryginale dzióbaski :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, red napisał:

 

Nie twoja ;)

 

Femina instrumentum diaboli.

 

Jedno z przekonań, które zawdzięczamy kk.

 

Tak naprawdę, można odnaleźć podobne tezy w dużo starszych kulturach, wyznaniach czy systemach filozoficznych.

 

Ale to temat na zupełnie inną dyskusję.

 

 

Kiedyś w sieci znalazłem fantastyczny obrazek . Niby obrazek a daje do myslenia :) To chyba to:

f1d1324c8d63677081f5de37f8629184.jpg

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.