Skocz do zawartości

Laski w klubach? "Prawdziwą sztuką takim sukom nie daćsię oszukać" (Hiphop - atomowa broń młodych)


Rekomendowane odpowiedzi

czy doświadczyliście jakichś sytuacji, gdzie laska chciała was ewidentnie zaciągnąć do łóżka, a wy zauważyliście, że jest "głupią pindą" i się "nie daliście"?

 

PS temat to cytat z Bezczel - Epizod. To nie mój rocznik hh-u, ale w tym temacie prawi co najmniej mocniej niż Paktofonika - a robi się to tak (co moim skromnym zdaniem jest wzorcowym podejściem!)

 

Cytat

jestem czarujący, bo mam na to metody 
i gdy, sens ukryty, cel dawno zdobyty 
tu cię mam, jak dozwolone wszystkie chwyty 
pyta: która godzina? Zegarek mi stanął 
najpierw dobranoc, a potem będzie rano

 

(ważny jest czas: 1:18, tam jest cytat z tematu)


 

Cytat

 

Bije się z myślami, czasami mocno mnie kusi.

Jesteśmy facetami zrozumcie, ze nas kusić musi

 

 

 

 

Ja takie dziewczynki omijam z daleka i odradzam to wszystkim (a nóż się zakocham i taka miłość to tylko problem!)

 

PS2 tak sobie myślę, że ten temat idealnie nawiązuje do: 

 

Edytowane przez cyrfowy
link pana MK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZACZYNASZ WĄTEK O TWORZENIU ODDZIELNYCH TEMATÓW NA TEMAT AUDYCJI Z YT, NASTĘPNIE ZACZYNASZ TWORZYĆ TAKIE TEMATY NIE CZEKAJĄC NA JAKĄKOLWIEK DYSKUSJĘ NAD SWOIM POMYSŁEM, ANI ZGODĘ ADMINISTRACJI.

 

ZAMYKAM TEMAT.

 

JAK CHCESZ DYSKUSJI O HIP HOPIE, TO SĄ TEMATY NA DOTYCZĄCE MUZYKI GDZIE INDZIEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.