Skocz do zawartości

Dziękuje za


Enanthate

Rekomendowane odpowiedzi

Za to "coś" co sprawiło że stanąłem na nogi, jakiś czas temu napisałem o byciu w przysłowiowej dupie po rozstaniu z dziewczyną lecz teraz nieco ponad półtora miesiąca jest już lepiej niż bym się spodziewał wręcz bardzo dobrze.
Za bodziec który pcha mnie do działania, sprawia że chcę brnąć do przodu nie przejmując się przeszłością której i tak już nie zmienię, a mogę zrobić to z przyszłością.
Za to że istnieje tak świetne forum jakim jest braciasamcy gdzie można podzielić się swoimi przeżyciami, zaczerpnąć porad i odseparować się od matrixa z jakim na co dzień można się zetknąć.

Za genialne materiały Marka na youtube, słucham z dużym zainteresowaniem, widać że zna się na rzeczy a jego wiedza jest naprawdę obszerna - otworzyło mi to oczy na pewne sprawy związane z kobitkami ale i nie tylko z nimi.

Za umysł wolny od nałogów, nie ciągnie mnie do fajek, alko, innych używek.

I wam bracia dziękuje za to, że tworzycie zgraną społeczność oby rosła dalej w siłę i poszerzała horyzonty.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.