Skocz do zawartości

Dziękuję za Penisa


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając temat zasugerowałem się tym:

13432351_10204852157943485_7495313648247

 

  Jestem dumny z posiadanego penisa, atrybutu męskości. To my dajemy, one biorą. Będziesz go szanował, podając rozsądnie to i one będą go szanowały.

 

Jestem ciekaw waszych doświadczeń w jaki sposób kobiety oddają mu hołd w sferach intymnych i codziennych.

Przecież one go uwielbiają, najchętniej to były by z nimi cały czas, szyły by ubranka i trzymały w ustach:).

 

Jakie są w/g Was ich odczucia wobec naszego Atrybutu czyli: Tygryska, Pytonga, jednookiego węża, etc, etc.  

 

Macie jeszcze ciekawsze określenia?

Edytowane przez Adolf
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penisie wielki mój, ty mi zawsze stój,

rano, w nocy, aż do śmierci

daj się lizać, daj się ścisnąć,

Nie wymięknij byku nigdy

 

Penetruj, wierć, mieczu walcz

Kobietom nie dawaj tchu

Zawsze gotów, zawsze zwarty

 

Każda dama ci zazdrości,

twej urody, zaradności

Penisie wielki mój, ty mi zawsze stój

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf bardzo dobry temat!

W PL kultywuje się tylko kobiecość pod hasłem "Matki Polki" oraz bardziej "prywatnie";) wszelkiej maści tzw "księżniczki".

A gdzie Święto Penisa? Przecież cały akt sexualny zależy od jego sprawności!

Np takie jak w Japonii

http://japoland.pl/blog/obyczaje/kanamara-matsuri-swieto-plodnosci/

http://podroze.onet.pl/ciekawe/kanamara-matsuri-swieto-zelaznego-fallusa-w-kawasaki/dxqx5

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Janie kult falliczny jest jednym z najbardziej pierwotnych kultów religijnych, występował praktycznie we wszystkich starych cywilizacjach i dużo wcześniej przed ich uformowaniem, w kulturach pierwotnych.

 

Obrzędy związane z fallusem to normalka na obszarze Azji, tylko nasza chrześcijańska kultura dąży do dyskredytacji i obrzydzenia wszystkiego co się wiąże z seksualnością.

 

Jak mawia Marek, religia chrześcijańska odcina od wszystkiego co daje szczęście.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przecież w Noc Świętojańską czyli 23 na 24 czerwca tradycyjnie obchodzimy Święto Ku Pały. Tylko dawno temu jakiemuś skrybie się pomerdało i przepisując księgi nabazgrolił niewyraźnie i niestety odczytuje się to po dziś dzień  KUPAŁY.

Taka sama zmyłka jak "żyj w celibacie", gdzie pierwotnie było "żyj w celi bracie" :)

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę ,że za czasów PRL funkcjonowało nieoficjalnie takie święto jak KOPULATKI  ,które obchodzone było 22 lipca (w ten sam dzień ówczesna władza miała swoje święto). Patronem tego Święta jest św. Maria Magdalena.

Niezorientowanych odsyłam do goglownicy. Ktoś nawet kręcił reportaż na ten temat:

 

Edytowane przez Tadzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

   

4 minuty temu, Karł napisał:

 

Akurat penis to jedyna rzecz jaka wyszła matce naturze w kreowaniu mojej osoby. Może ogarnę sobie Erasmusa do Wietnamu, bo tam biali mają to co czarni w Europie :D 

 

   No w końcu z czegoś jesteś zadowolony.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karł napisał:

Akurat penis to jedyna rzecz jaka wyszła matce naturze w kreowaniu mojej osoby. Może ogarnę sobie Erasmusa do Wietnamu, bo tam biali mają to co czarni w Europie :D 

 

1 minutę temu, Adolf napisał:

   

   No w końcu z czegoś jesteś zadowolony.:)

 

 

A jakbyś miał cztery jaja i dwa chuje to by dopiero było :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adolf napisał:

Natura zna takie przypadki. Z jajami to nie wiem, ale dwa penisy jak najbardziej.

 

Jeśli ktoś ma podwójnie w stosunku do normy, czyli gość jest obdarzony czterema jądrami, to znaczy że jest jak makaron - czterojajeczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.