Skocz do zawartości

Kolejny wyjebany.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, ale schemat aż gryzie w oczy. Mam prośbę do modów, jak coś było to wywalajcie, a nie zamykajcie, bo tylko bałagan się robi.

 

http://anonimowe.pl/GfZLS

 

A na FB mamy komcie jak na focie. Dalej babsko argumentuje, że koleś powinien łożyć na nieswoje dziecko, bo będzie nieszczęśliwe. W sumie to zgodnie z naturą ziemi, bo babsztylowi zależy wyłącznie na własnej puli genowej, więc mydli oczy tekstami typu "prawdziwy mężczyzna" to to czy tamto. Nie mogę czytać takich rzeczy, bardzo się denerwuję, kiedyś naprawdę którąś potraktuje bardzo źle, chyba muszę się znów odizolować na jakiś czas.

 

 

Przechwytywanie.PNG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na tamtym profilu to już zaczął się lincz tego Pana któremu kobieta odjebała powyższy numer. Standardowe teksty, że powinien zachować się jak prawdziwy mężczyzna bla bla bla. To czemu ona nie zachowała się jak prawdziwa kobieta? ;) A tak, zapomniałem, jest kobietą, jej nie obowiązują żadne zasady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem, fajne nagranie, analiza od strony reakcji układu limbicznego właściwa, to zresztą działa w dwie strony, co łatwo udowodnić. Jeśli jesteś w stanie panować nad popędem, to przestań szukać wyczesanej laski, tylko weź sobie grubą, zapuszczoną z kiepskim  poczuciem wartości - taki wybór jest racjonalny. Będziesz miał uprane, ugotowane, posprzątane, będziesz mógł ją zjebać od czasu do czasu - same zalety? Zatem czemu latasz za suką, która jest pusta jak decha, nic nie potrafi, nic sobą nie reprezentuje, ale ma cycek, doopę i długie nogi? Z tego samego powodu co ona za kryminalistą. Ja się Marek nie denerwuję na mechanizmy, bo sam wiesz, że znam je doskonale, chodzi o to, że ludzie NIE WIDZĄ tego wszystkiego i nie próbują z tym walczyć. Jak mnie uwierało palenie tytoniu, to rzuciłem, jak mnie wkurwiała praca, to ją zmieniłem, jak mi urosła dupa, to zacząłem biegać maratony a tymczasem tu NIC się nie dziej. I kobiety i mężczyźni wciąż powielają schemat, a tymczasem ja chciałbym inaczej, normalnie, nie mam parcia już na ruchanie bo to kurwa leży na ulicy w wieku od 16 do 40 lat bo takie miałem w przeciągu ostatnich 5 lat a brakuje normalności! Każdy, każdego chce wyjebać nie dając nic w zamian. Mechanizm tez jest jasny, bo każdym z nas rządzi egoizm, ale można go odpowiednio ukierunkować a nie szerzyć tę zarazę. Poczytajcie resztę komci pod tym wpisem, tam jest wielu facetów argumentujących, że jak pokochali kobietę, to też jej dziecko, co jest wierutną bzdurą! Zaakceptowali fakt, że ich dziewczyna ma dziecko, bo nie mieli wyjścia. Ich uzależnienie od dopaminy, jaką dzięki niej produkują sprawia, że wmówią sobie wszystko. Ja dziękuję rozsądkowi, że w odpowiednim momencie złapałem schemat. Rozwód kosztował mnie z 50tys. jak nic, ale zachowałem WSZYSTKO. Wszystko, łącznie z dziećmi. Myśleć, kurwa myśleć panowie mózgiem a nie fiutem. Zawsze przegrasz w starciu z troglodytą albo dostarczycielem zasobów, ale tylko pozornie i na chwilę, bo na dłuższą metę i jeden i drugi przejebał, tylko jeszcze o tym nie wie, a wraz z nimi i ona.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wyżej podany komentarz został zlajkowany w 90% przez kobiety.

 

Cytat

Bartek zdrowy czy chory? Prawdziwy mężczyzna pokocha nie swoje dziecko i wychowa je jak własne.

 

Kiedyś bym pomyślał, że to ironia, ale po przeczytaniu sporej części forum nie wiem już co o tym myśleć.

Edytowane przez Inny i Wyjątkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa kobieta, czyli egoistka wyznaczająca jak jej służyć ma prawdziwy mężczyzna.

Tyle że definicja prawdziwego mężczyzny zmienia się od sytuacji danej kobiety, albo od humorku.

 

Żałosne zachowanie jest tych bab, choć one sądzą że to właśnie nasze jest gdy nie robimy tego czego sobie zażądają.

 

Nie chce zaczynać od negatywnych emocji dzisiaj i lepiej tego nie bede czytał do końca :)

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy egoistami, pora powiedzieć to sobie jednoznacznie. Pozostaje kwestia w jaki sposób ten egoizm spożytkujemy? Czy nauczymy się korzystać jednocześnie łapiąc egoistyczną przyjemność z dawania (nie chodzi tu o barter typu zasoby za dupę, czy czas za ubranie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GluX napisał:

To powinni wykładać na WDŻ w szkole

 

To jedno ale drugie - to powinien nam przekazać nam Ojciec / Dziadek... I my powinniśmy o tym mówić dalej, kolejnym pokoleniom...

 

1 godzinę temu, Rysiek napisał:

 a tymczasem ja chciałbym inaczej, normalnie, nie mam parcia już na ruchanie bo to kurwa leży na ulicy w wieku od 16 do 40 lat bo takie miałem w przeciągu ostatnich 5 lat a brakuje normalności!

 

Rysiek, przybij pionę i łap za to (jedna z moich ulubionych):

 

wodka-stumbras-goly-789-1024x768-resize.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własnym przykładzie. Jak działają matki z dzieckiem? U mnie scenariusz sprawdza się w 70% przypadków.  Matka z dzieckiem to dla mnie mega dobra partia na krótkoterminowy związek. Praktycznie zero kwasu, do czasu "pierwszej poważnej rozmowy". 

 

Charakterystyka takiej pani (czasami patalogiczne, czasami z bardzo dobrych, wręcz bogatych rodzin): 

 

Imprezy od piątku do niedzieli na ostrej bombie, non stop podbijanie do typów i chwytanie się każdego agenta, aby tatusiował. 

Kiedy mówi, że ma dziecko 99% spierdala z racjonalnego strachu :D - prawidłowo, ale? 

Ja mówię, że osobiście dziecko mi nie przeszkadza, abyśmy mogli wyjść na kawę. 

Już łapię zauroczenie, chociaż powiedziałem prawdę.

Wychodzimy na kawę, drugie spotkanie już u niej, na trzecim sama proponuje łóżko. U mnie zero spiny. 

Po wszystkim dopytuje, co myślę o dziecku? Mówię prawdę, że akceptuję i niech robi, co chce. Do niczego się nie angażuję. Znowu prawda.

Trzy razy w łóżku i pyta, a co z nami dalej (poważna rozmowa)? Odpowiadam zgodnie z prawdą, że nic i po kilkunastu minutach, bez tłumaczenia wychodzę. 

A ona wpada znowu w ten sam schemat - imprezy, ostra bomba, kolejny koleś. 

 

3-4 panienki to dosłownie identyczny schemat. Już nawet ich twarzy nie pamiętam. Po prostu jedno zachowanie w trzech osobach :D Ona robi selekcję i ja robię selekcję, ale po co sobie odmawiać przyjemności w trakcie gry z wiadomym wynikiem? :) 

 

Wiele z takich panien do mnie się normalnie odzywa, pogadamy, pośmiejemy się. Jedna nawet chwaliła, że od początku sprawę jasno stawiałem. I po co sprzedawać własne mieszkanie, iść w temat ślubu i jeszcze dawać własne nazwisko? Dla mnie cudze dziecko to po prostu cudze dziecko, czasami fajne, można je nawet wychowywać, pewnie bym nie miał wielkich moralnych wątpliwości. Komu dziecko winne? :) Ale bym się z drugiej strony nie angażował finansowo, zero ślubów, niezależność obustronna. Jakby tego nie było to na razie  :) Ktoś chce zostać męczennikiem to zawsze zostanie. Nie zabronię. I na pewno bym nie chciał, aby dzieciak mówił do mnie tato. Po prostu ziomek, tylko starszy, ewentualnie przyjaciel, ale nie w charakterze ojca. Wtedy przynajmniej psycha nie siada. Nadasz komuś zbyt dużą ważność w krótkim czasie to prosta droga do depresji. Jeżeli ta historia jest prawdziwa i koleś wyszedł na plus, dzięki niej to musiało mu się w życiu pewnie wydarzyć. Ma lekcję, ale wstał na nogi i chwała mu za to. 

 

A komentarze na FB to po prostu bajka. Moja kochana gównoburza, schematyczna, aż do bólu :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac ponieważ one zachowują się identycznie, a różni ich tylko sytuacja, okoliczność i samoocena.

Kobieta z dzieckiem wie że jest troche kulą u nogi, samoocena niższa niż takiej wolnej sarenki :)

Musi wiedzieć żeby stulić dziubek i nie robić awantur.

 

To samo jest z kobietami starszymi, brzydkimi, tych których nikt nie chce. Podobnie jak znudzonymi mężatkami, ale to drażliwy temat dla niektórych :D

Niska samoocena u kobiet, oraz brak władzy powoduje to że są cieplejsze. A bynajmniej takowe udają :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Walnąłem tam na fejsie komcia, ale jak grochem w ścianę :)

Też skomentowałem. Czekam na odzew..Chyba się nie doczekam ;)

Choć jak widać jest tam kilku mężczyzn którzy oganiają temat. Ciekawe ilu od nas? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.