Skocz do zawartości

Czy pana żona ...?


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem bardzo słabe, agresywne zachowanie, zupełnie brak merytorycznej wartości, poczucia humoru, spokoju. Dla mnie prawdziwe jaja to ma ktoś, kto wszystko umie przekształcić w żart, a nie atakuje personalnie. A nawet, gdyby to prawda była, że żona się puszcza. Co ten chłop winny, że ma babę pojebaną i tak nie upilnujesz. Nie popieram takich zachowań, szczególnie w obszarze dyskusji publicznej. 

 

Jeszcze raz powtarzam, słabe według mnie. Antyprzykład :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35:00  to nie ustawka tylko konkretna reakcja na chamskie zagrywki byłego burmistrza. Gość w swojej kadencji napsuł wiele, a teraz przychodzi i chce rozliczać obecnych za to, że sam kiedyś spieprzył projekt budowy basenu. 
Sytuacja adekwatna do obecnej dziejącej się na najwyższych szczeblach
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mac napisał:

Moim zdaniem bardzo słabe, agresywne zachowanie, zupełnie brak merytorycznej wartości, poczucia humoru, spokoju. Dla mnie prawdziwe jaja to ma ktoś, kto wszystko umie przekształcić w żart, a nie atakuje personalnie. A nawet, gdyby to prawda była, że żona się puszcza. Co ten chłop winny, że ma babę pojebaną i tak nie upilnujesz. Nie popieram takich zachowań, szczególnie w obszarze dyskusji publicznej. 

 

Jeszcze raz powtarzam, słabe według mnie. Antyprzykład :) 

Dał się wyprowadzić z równowagi...:) agresja werbalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem politycznym macie racje. Ale ja patrzę bardziej na poziom ludzkiej szczerości emocjonalnej niż korzyści politycznych. Wiadomo, że te dwie rzeczy nie idą ze sobą w parze.

Nie wykluczone, że za to co powiedział spotkają tego człowieka surowe konsekwencje, ale z drugiej strony kłamstwo wypadałoby piętnować i wyśmiewać. Odwagę i głupotę oddziela cienka granica.

Nie znam szczegółów jak wygląda balans siły politycznej w tamtym rejonie dlatego nie podejmuje się rozpatrywać tego na zimno.

Wiem natomiast ze w momencie wzburzenia i 'pęknięcia' najczęściej ludzie mówią skrywaną, bardzo niewygodną prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brzytwa napisał:

Wiem natomiast ze w momencie wzburzenia i 'pęknięcia' najczęściej ludzie mówią skrywaną niewygodną prawdę.

 

A laski w momencie jak już mają ostro władowane w palnik (czytaj są najebane). Dopiero wtedy dostają przypływu szczerości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brzytwa napisał:

Pod kątem politycznym macie racje. Ale ja patrzę bardziej na poziom ludzkiej szczerości emocjonalnej niż korzyści politycznych. Wiadomo, że te dwie rzeczy nie idą ze sobą w parze.

Nie wykluczone, że za to co powiedział spotkają tego człowieka surowe konsekwencje, ale z drugiej strony kłamstwo wypadałoby piętnować i wyśmiewać. Odwagę i głupotę oddziela cienka granica.

Nie znam szczegółów jak wygląda balans siły politycznej w tamtym rejonie dlatego nie podejmuje się rozpatrywać tego na zimno.

Wiem natomiast ze w momencie wzburzenia i 'pęknięcia' najczęściej ludzie mówią skrywaną, bardzo niewygodną prawdę.

Jeżeli chodzi o szczerość, to fakt, kurestwo, złodziejstwo i obłude trzeba piętnować, skoro tak reagowal to znaczy że musieli dostać po kieszeni...Natomiast moim zdaniem nie potrzebnie sprowokował tematy osobiste tego człowieka...

Raz ze prawdopodobnie nic o tym nie wie

Dwa to nie było meritum sprawy

Trzy, żeby trafił na choleryka dostałby w pysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Assasyn napisał:

Raz ze prawdopodobnie nic o tym nie wie - Tym bardziej Ty tego nie wiesz i ja też nie. Ale patrząc po samych emocjach to koleś 'coś' wie na 100%.

Dwa to nie było meritum sprawy - Trudno się nie zgodzić. Dlatego może za ten wybryk beknąć.

Trzy, żeby trafił na choleryka dostałby w pysk - To je polityka. Wytrawny polityk się uśmiechnie i wybrnie z tego jednym kłamstwem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie chodziło o żonę, koleś dał przykład że istnieją pytania, na które istnieje odpowiedź tak lub nie - bo burmistrz powiedział, że nie istnieją takie pytania.

 

a co do sytuacji, nie wiemy o co chodziło. Burmistrz dawny to PO albo PSL, z góry można założyć że nakradł się po uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.