Skocz do zawartości

Trolling pozytywny Góru... uczta się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj powiedziałem chłopakom na skype, że stworzę prowokację doskonałą - chodzi o pozytywny trolling na netkobiety, a oni powiedzieli że to nie ma szans powodzenia. Niestety, mieli rację. Tekst skasowano, ale chyba z dziesięć komci załapał. Jak się zaczęli rozkręcać, administratorki ucięły zabawę. Na szczęście zapisałem sobie samą prowokację. Patrzcie dzieci i uczcie się, jak trolluje sam Góru :D

 

Rysiek - Ty też patrz i ucz się :P

 

JDtoHSN.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja :D Moja wskazówka do trollowania jest następująca. Po części pierwszej, w której opisywałeś zdradę trzeba było zarzucić przynętę, że jest ciąg dalszy historii, jeszcze gorszy, ale na razie chcesz poznać wstępne opinie, bo nie wiesz, czy tu siedzą normalni ludzie (lub coś podobnego). Zaatakowałeś wszystkim z armaty od razu i z tego powodu zamknęli wątek. Gdybyś stopniował uwagę mógłbyś prawdopodobnie zdominować dyskusję. Za duży też przeskok "emocjonalny" między sprawą braci, a masturbacją. 

 

Poza tym Marku masz potencjał na zostanie mistrzem trollowania :D Z kilkoma dobrymi radami osiągniesz poziom - "troll niewykrywalny" :D 

 

Dobrze jest też zacząć dziwnym pytaniem, w którym zdradzasz niewielką część historii, a później po kilku komentarzach rozwijasz odwołując się do konkretnych odpowiedzi. Wtedy trolling nabiera wiarygodności. 

 

Rada w dużym stopniu wynika z moich doświadczeń zawodowych :) 

 

Historyjka super i według mnie miała bardzo duży potencjał, żeby ją właśnie stopniować. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że nie brak stopniowania emocji Cie zdradził

 

technicznie jest do uzyskania informacja z jakiego adresu przyszedłeś na ich forum

tak więc jak byłeś na braciasamcy.pl lub jakiejś innej Twojej domenie i potem wpisałeś ich adres to one mogą mieć takie info w logach

jeśli ten scenariusz powtarzał się często i ich logi zawierają to info, to miały Cie na patelni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BigDaddy napisał:

http://iv.pl/images/38091384303544225612.png

 

Mój pierwszy raz :D
Co zrobiłem źle?

 

Pisałeś jak facet - tyle.

Baba z racji swojego naturalnego oprogramowania:D zawsze kłamie i nigdy nie piszę tak dosadnie nt. seksu.

Szczególnie widać to pod koniec - facet i do tego perwers:lol: , od razu adminki wyłapały;)

Jeszcze jedno: Samice mogą żyć bez seksu, a ty co napisałeś;)

Seks dla nich to tylko narzędzie do osiągnięcia celu i tyle.

SH.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.