Skocz do zawartości

Dekalog Prawdziwej Kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Jam jest kobieta, istota w oczach swoich jedyna i wyjątkowa, zawsze wszystkiego oczekująca.

Dążę do posiadania maksymalnych uprawnień, minimalnych obowiązków oraz zerowej odpowiedzialności

za swoje czyny. Wiedz bowiem, że ja wyłącznie mogę jak zechcę ale chcieć nie muszę. Musisz - to wyłącznie ty.

 

1. Kieruję się w życiu niekończonymi pokładami miłości i oddania. Głownie ku sobie samej.

2. Nie ma takiej ilości pochlebstw, komplementów i służalczej atencji które byłyby w stanie zaspokoić moją próżność.

3. Moje winy, wady i przewinienia będą zawsze przemilczane i zanegowane. Zalety i dobre czyny - po dziesięciokroć pomnożone i wypomniane.

4. Chcę więcej, chcę natychmiast, chcę czegoś innego niż wczoraj. To triada która towarzyszy mi zawsze i wszędzie.

5. To co zrobiłeś dla mnie wczoraj dziś nie ma dla mnie już żadnej wartości. To co mówiłam i obiecywałam ci wczoraj -  również nie ma już znaczenia.

6. Honor i zasady są istotne wyłącznie wtedy, gdy prowadzą mnie do celu i przynoszą dla mnie oczywisty zysk.

7. Nie ma rzeczy, o której nie mogę zmienić zdania. Zachowania do których arbitralnie przyznaję sobie prawo dla ciebie są surowo zabronione.

8. Partnerstwo jest wyłącznie wtedy wtedy gdy ty robisz a ja dyryguję palcem.

9. To co twoje jest nasze, to co moje jest moje.

10. Nie będziesz poświęcał się w życiu niczemu innemu poza moim dobrem.

 

 

WTA_mosaic.jpg

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HORACIOU5 napisał:

Oczywiście każda jak tylko by to zobaczyła to zaprzeczałaby, że ona jest inna, że na złe kobiety trafiłeś, że jedna Ci dowaliła i teraz oceniasz wszystkie w ten sposób, że generalizacja jest be (mimo że one robią to co chwilę) i tak dalej.

 

I najważniejsze - "sam sobie taką wybrałeś łamago"! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy kurde jak mogłem o tym zapomnieć :( W sumie to przeglądając forum znalazłem poniższy film i wstawiłem go na swoje facebooka. Zareagowały jedynie dwie kobiety i oczywiście jedna zaprzeczyła, że takie coś w ogóle ma miejsce a druga, że nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora. Chyba by mnie zlinczowały gdybym wrzucił Dekalog :D

 

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie z wami jest coś nie tak i przyciągacie sobie takie kobiety / Obracacie się w kiepskim towarzystwie / Żal mi was, leczcie się, jesteście chorzy, puści, płytcy i niedojrzali emocjonalnie / Jedna was zraniła i mścicie się teraz na każdej 

 

:lol:

 

A, i jeszcze dla podkreślenia powtarzalności powyższych tekstów: Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, nie wszystkie kobiety takie są. JA NIE JESTEM TAKA JAK WSZYSTKIE.*

 

*Jeszcze nie miałem okazji, ale na pewno skorzystam i przy najbliższej zapytam: to czemu mówisz to, co każda? ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na studiach miałem w swojej grupie jedną dziewczynę, która jak tylko zaczynała mówić o facetach to od razu zaczynała pluć jadem. Oczywiście ona jest silna i niezależna i przecież nie musi dbać o siebie. Argument uzasadniający czemu nie musi niczego robić i to facet ma latać za nią? Bo jest kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli typowy kobiecy ''argument'' o zerowej wartości. Jestem, więc mi się należy.

 

Przyznam szczerze, że kiedyś działało mi to na nerwy. Ale minęło, teraz się mogę z tego tylko śmiać albo olać. W moim życiu to zjawisko nie istnieje, a dlaczego to wszyscy wiedzą, więc może tym razem sobie odpuszczę powtarzanie. Nic ode mnie nie dostaną, więc niech wymagaja do woli. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 8 lat temu pokazałem na gadu-gadu lalce piosenkę z Titanica, że niby tak romantycznie. Powiedziała, że nie zna, na co ja zaskoczony mówię, że Titanica każdy zna. Odpowiedź:

 

-Ale ja nie jestem jak inni!

 

Oczywiście jako rycerz od razu jej przyznałem rację. ;) Głupi to był okres i śmieszny w sumie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Vercetti napisał:

Widocznie z wami jest coś nie tak i przyciągacie sobie takie kobiety / Obracacie się w kiepskim towarzystwie / Żal mi was, leczcie się, jesteście chorzy, puści, płytcy i niedojrzali emocjonalnie / Jedna was zraniła i mścicie się teraz na każdej 

 

:lol:

 

deja vu mam czy co :D już to słyszałem, ale "ja jestem inna"

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Vercetti napisał:

JA NIE JESTEM TAKA JAK WSZYSTKIE.*

 

Tu zasadza się pewien paradoks, ponieważ każda panna deklarując że "jest inna niż wszystkie" wykazuje niniejszym pełne zrozumienie dla wspólnej puli chorych zachowań kobiet, wyłączając z niej samą siebie. Skoro każda tak mówi, tzn że każda ma świadomość funkcjonowania babskiej spierdoliny. Zatem kobiety gremialnie przyznają, że są pokręcone, choć same sobie przeczą deklarując indywidualną "inność". Ot - kwintesencja kobiecości.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, M.Dabrowski napisał:

Czemu jesteście tacy pesymistyczni. Może powiedziała, że to jakieś głupoty te chłopaki piszą i pokazała mu, że potrafi się poświęcić i teraz spędzają upojną noc.

Taaaa jak nie dzis i nie jutro ,to za rok ,pieć mu to wypomni.......one każdą pierołe pamiętaja, i mogę sie o to założyć ze tak bedzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wie, że wypominanie spotka się z karą, a nie korzyściami, to nie wypomni ;)

 

Co by tu jeszcze?

Może o nieobiektywnym ocenianiu kobiet.

 

Kobiety chcą partnera z klasycznymi wartościami i cechami, chcą poczuć coś i być częścią czegoś wyjątkowego... ale bez ponoszenia kosztów, bez wysiłków, bez najmniejszych wyrzeczeń, w dodatku najlepiej w miejscu i czasie kiedy one sobie tego życzą. A potem jest płacz , smutek i rozczarowanie... że to tak nie działa. Największą hipokryzją naszych czasów jest dla mnie wymaganie czegoś od innych bez jednoczesnego spełniania owych własnych wymagań.

 

To nie nasze czasy trzeba sprostować tylko władza kobiet do tego doprowadziły boostując próżność, selfie, chwalenie się, mitomaństwo i wygodnictwo. Co łatwe, to teraz dobre, ale zapomina się że nic nie buduje jakichkolwiek relacji jak pokonywanie wspólne przeszkód. I tak było w męskich przyjaźniach, ale też w miłości z kobietą też by mogło być. Gdyby nie były takie jak są dzisiaj i umiały się rzeczywiście poświęcić.

 

Krótko mówiąc wyszło, że każda chce mieć wyjątkowego, rzekłbym być częścią czegoś wyjątkowego, cieszyć się pięknem, tworzyć fajne wspomnienia ...ale jeśli ta wizja wymaga od niej poświęcenia, pracy nad sobą, zlikwidowania jakichś swoich wad/złych nawyków, to jedyne co robią to szukają usprawiedliwienia by tego nie zrobić, tylko szukają kogoś kto zaakceptuje je w pełni - bo tak jest łatwiej.

 

Dopisując, że one same nie akceptują w pełni innych, ale dla siebie wymagają tej akceptacji, ale to związane z obrazkiem @Długowłosy.

 

Dnia 6/25/2016 o 21:26, HORACIOU5 napisał:

Od siebie dorzucę kolejny punkt: bądź dumna z siebie kiedy uda Ci się złapać faceta na dziecko albo wydoić z niego całą kasę.

 

To nie tak. One są dumne kiedy czynią zło. Podnieca je to. Najlepiej jak dokopią komuś i unikną kary. Powodem do dokopania jest nie zapominając słowo które kobiety wypowiadają bardzo często, czyli należy się. Jej satysfakcja, jemu kara. Nie zapewniłeś szczęścia, haj emocjonalny nie trwa wiecznie? Twoja wina i teraz kobieta będzie się na tobie mścić. Do kiedy? Do kiedy wytrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, M.Dabrowski napisał:

Powodem do dokopania jest nie zapominając słowo które kobiety wypowiadają bardzo często, czyli należy się. Jej satysfakcja, jemu kara. Nie zapewniłeś szczęścia, haj emocjonalny nie trwa wiecznie? Twoja wina i teraz kobieta będzie się na tobie mścić. Do kiedy? Do kiedy wytrzymasz.

Trafiony -zatopiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.