Skocz do zawartości

Kolejne rozstanie 6,5 letni związek.


wujoo30

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu.

Udajesz, tworzysz klimat współczucia, zabiegasz o porady, zabiegasz o atencję, po chuj nas ciągniesz za język? Normalny facet dawno by ogarnął temat. Masz zespół downa?

 

Nie rozumiesz co piszemy? 

Jesteś prowokatorem. Nie znam Twoich intencji, ale nie jesteś tym kogo opisujesz!

 

Idź stond!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wujoo30 napisał:

.Laska nie waży 100 + tylko 70 ale jest śliczna z buzi oczu

ee tam, łatwiej podtuczyć świnkę niż ją odchudzić

 

7 minut temu, wujoo30 napisał:

.i dlatego jestem skazany na eks...albo na samotność io do konca życia walenie kapucyna.

nie marudź, są jeszcze  dziwki, 

akurat na twoją korzyść "puszyste" są tańsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujoo30 napisał:

strona 63 mowi o niewidzialnych kratach. ps zapytaj mnie  zkarnego bo z   rzymu i rodzinnego ezgamin mialem lataaaaa temu

 

Specjalnie zapytałem o to co albo się pamięta, albo zdejmie się książkę z biblioteczki, a nie o to co łatwo googlować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qa po co googlowac mam kobietopedie i co ??? moge sobie ppdrywac nwoe ,,laski'' o eks moge zapomniec.... a to najbardziej boli, Ale marek zawarl tam naprawde sporo cennych rad i mam nadzieje ze chlopaki korzystaja jeszcze przed  ropzstaniem a nie jak ja po

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja pierdole. ..tak zacząłem ten temat czytać i myślę. ..kurwa, chyba wypada coś napisać chlopu. ..I czytam dalej 

No ok myślę, jest źle, chłop zakochany myślę, dochodzę do postu o lawecie, więc nasuwa mi się jakiś obraz tego faceta. Jakiś prosty chłop jeździ lawetą poznał jakąś Jessicę w białych kozaczkach. ..zmanierowaną, ale ok. ..

 

Czytam dalej, podróże, dobre samochody. ..

Myślę - no może to jakaś zajebista dupa, że tak się zadurzył. .. 

Później te dobre samochody to bmw e39. ... no to tu powoli wizerunek zaczął się zmieniać. ..to dobre samochody czy stara bm ka. ..ale ok jedziemy dalej - na prawdę chcę chłopu pomóc. ..więc układam w myślach co napiszę. .

A więc ukończone prawo. ..no może i inteligentny. ..I jeszcze kobietopedię kupił. ..

Ale panowie kurwa. ... jak pisze, że ona taka śliczna i 100 + toż to kategoria open. ...ja pierdole. ..

Chyba musiał wzmocnić zawieszenie w tym bmw, żeby ją, jak to napisał , wozić po Polsce i krajach ościennych. .tam wahacze aluminiowe to długo by nie wytrzymały. 

 

 taka baba jak złapie faceta, to trzyma się go jak cholera bo wie, że niewielu jest amatorów takiego rozmiaru. ..

 

Różni są ludzie, ale mi to pachnie trollem, w rzeczywistości takie rzeczy się nie dzieją. 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aj wujo. Może nie uwierzycie ale zapoznalem w czwartek na czacie dziewczynę. Pojechalem sie z nią już w niedziele spotkać. I tak czułej kochajacej dziewczyny nie widzialem, byl seks, czulosc pocalunki itp. Niestety jest jeden feler. Ona sie rozwodzi z meżem alkoholikiem i ma 3 dzieci. Nie jestem glupi i nie pojde na taki staly zwiazek wychowujac nie swoje dzieci. A ona sie naprawde zakochala we mnie i widze jak to  Marek pisal w kobietopedii ze kobieta użyje wszystkiego aby faceta zdobyć. Owszem seks byl bardzo fajny ta czulosc pocalunki też. Przestalem myslec o swojej bylej. Dodam że ta ktora poznalem to taka też duza kobita czyli taka  jak lubie. Mowilem jej że jade za granice we wzreśniu, to powiedziala że bedzie czekać. A ja nie chcę i mowie zeby nie robila sobie nadziiei to nazywa mnie tchorzem bo nie chce zaryzykować. A ja raczej nie jestem samobojcą... Cholera że ja też tak zawsze musze trafić. Jak nie przyciagac takich kobiet z problemami z głową albo zdesperowanych. W ciągu tygodnia mijajacego spotkalem sie z 2 dziewczynami i naparwde wzrosla mi samoocena. I pzrestaje chyba się głupio nakrecać że moja była to jest niezastapiona itp. Po prostu zdrowieje. I chcialem Was tu przeprosiić jakie tu czasem teksty pociskałem. Że już nigdy nie znajde podobnej do byłej. Bo znalezc latwo ale gorzej znalezc bez jakiś felerów. Ale nie od razu Kraków zbudowano. Pozdro

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wujoo30 napisał:

To aj wujo. Może nie uwierzycie ale zapoznalem w czwartek na czacie dziewczynę. Pojechalem sie z nią już w niedziele spotkać. I tak czułej kochajacej dziewczyny nie widzialem, byl seks, czulosc pocalunki itp. Niestety jest jeden feler. Ona sie rozwodzi z meżem alkoholikiem i ma 3 dzieci. Nie jestem glupi i nie pojde na taki staly zwiazek wychowujac nie swoje dzieci. A ona sie naprawde zakochala we mnie i widze jak to  Marek pisal w kobietopedii ze kobieta użyje wszystkiego aby faceta zdobyć. Owszem seks byl bardzo fajny ta czulosc pocalunki też. Przestalem myslec o swojej bylej. Dodam że ta ktora poznalem to taka też duza kobita czyli taka  jak lubie. Mowilem jej że jade za granice we wzreśniu, to powiedziala że bedzie czekać. A ja nie chcę i mowie zeby nie robila sobie nadziiei to nazywa mnie tchorzem bo nie chce zaryzykować. A ja raczej nie jestem samobojcą... Cholera że ja też tak zawsze musze trafić. Jak nie przyciagac takich kobiet z problemami z głową albo zdesperowanych. W ciągu tygodnia mijajacego spotkalem sie z 2 dziewczynami i naparwde wzrosla mi samoocena. I pzrestaje chyba się głupio nakrecać że moja była to jest niezastapiona itp. Po prostu zdrowieje. I chcialem Was tu przeprosiić jakie tu czasem teksty pociskałem. Że już nigdy nie znajde podobnej do byłej. Bo znalezc latwo ale gorzej znalezc bez jakiś felerów. Ale nie od razu Kraków zbudowano. Pozdro

 

Podaj na jakim portalu siedzą takie kobiety, bedziemy omijać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muhahaha. ... na Czaterii. ..

Z całym szacunkiem dla osób szukających na necie  ( Marku nie obraź się,  przy Twojej cyfrze prawdopodobnie dało się wyrwać coś dobrego  ) być może można trafić na necie fajną dupę. ..jakaś zawiedziona miłość, na skutek której samoocena poleciała w dół na łeb chwilowo. ..

Ale ja kiedyś też siedziałem na necie szukając dupeczek, na portalach takich jak : Sympatia, Zbiornik czy sex fotka. .no i Czateria 

Tam większość bab jest grubych - autentycznie. Fajna laska idzie do klubu czy na dyskotekę i tam wyrywa facetów bo jej atut to uroda. 

Na necie siedzą baby brzydkie, bo odpowiednie spreparowane zdjęcia robią robotę. 

Niejednokrotnie przyjeżdżalem na miejsce i niestety musiałem się ewakuować. Zawsze starałem sie podejść do laski niezauwazonym aby w razie czego moc spierdolić, ewentualnie obczajalem sprawę z samochodu i po prostu odjezdzalem w śnią dał. 

 

Raz nawet miałem taką sytuację, że dziewczyna wysłała mi zdjęcie całej sylwetki, i kurwa. .jak ja zobaczyłem na zdjęciu  to oniemialem z wrażenia - super laska, w moim typie itd. .

Jak przyszedłem napalony na miejsce spotkania okazało się , że wygląda zupełnie inaczej. Skończyło się szybką kawą i zakończeniem znajomości. 

 

 Zdjęcia kłamią, panie kłamią, co do wagi,  wieku itd. 

Najlepszy wg mnie jest real - tam nie ma miejsca na aż takie pomyłki, chociaż i tu panie kombinują jak mogą. 

A jeśli panie zarzucają nam,  że my też kombinujemy ?.. no my się nie malujemy,  i nie nosimy wypchanych staników czy podnoszących pośladki legginsow. ..

 

Pozdrawiam Braci. ..

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.