Skocz do zawartości

Kolejne rozstanie 6,5 letni związek.


wujoo30

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sam ze sobą się źle czujesz to czym Ty chcesz oczarować laseczke? Po co miała by wejść w Twój świat skoro jak sam twierdzisz jest chujowo? Przecież to się czuje.

 

Poza tym podstawa podstaw: uległością kobity ni chuja nie zdobędziesz. Przecież w książce, audycjach, forum jest to wałkowane w kółko...

 

1 godzinę temu, wujoo30 napisał:

Ale przez to że z żadna nic nie wychodzi inną nie moge przestac mysleć o byłej

O nie chopie. Jest dokładnie odwrotnie.

 

ALE

 

Ja Ci radzę właściwie to co reszta. Odpocznij sobie od bab. Wyluzuj. Nie rób ciśnienia. Nie potrzebujesz teraz kobiety. Weź się za siebie, naucz się być sam. Tyle czasu byłeś w związku, przyda Ci się trochę innego doświadczenia i nabrania dystansu do pewnych rzeczy.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Subiektywny napisał:

@Adolfmnie uprzedził.

A od siebie zapytam co to za uczelnia (roz)daje tytuły "magistrów prawa" nie wymagając umiejętności jasnego i klarownego przelewania myśli na papier/ekran oraz podstawowych zasad konstruowania wypowiedzi?

 

Łazarski na przykład. Miałem kiedyś przeniesionego w teczce prawnika po tej uczelni. Ja p i e r d o l ę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chujowo nie jest mam kase , prace pasję ale brakuje miłości rozumiecie. Nawet jak bym mial 2.000.000 na koncie dalej bedzie mi brakować kochanej kobiety, spolnych nocy, wspolnych wyjazdow, starania sie o nią itp. Laske jakas zapoznac problemu nie mam problemem jest że kazda przyrownuje do eks. a samoocena faktycznie mi spadla. Bo niestety jak sie idzie na chodniku i widzi zakochane pary trzymajace sie za reke i czlowiek pomysli że mial tak niedawno to szlak trafia. a co do studiów to jestem po Uniwerku Łódzkim a nie jakims lazarskim. Ale mnie wkurwia  nawet na tej obronie to że ludzie sie bronili i wesele na nich czekało a na mnie co ? Pusty dom i nic wiecej. A inne plany były. Co mam sie ożenic z jakas chuda szkapą ktora mnie nawet nie podnieca ? Zresztą moja eks zarzucila mi że dla mnie liczylem sie tylko ja ja i ja, i kasa nic wiecej. Dzis wiem że miala racje . Stracilem ją przez wlasny imbecylizm. Mam fajne samochody lubie podrożować, jesc w knajpach, widac ze radze sobie jakoś w życiu a mimo to ona zwiala. dlaczego ??? :/

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Bo jeżeli kłamiesz i prowokujesz nie będzie wesoło. Straciłem na Ciebie kilka minut swojego życia, a mój czas jest cenny.

Jak wyjdzie na moje to mi wisisz fanta!

26 minut temu, wujoo30 napisał:

. Mam fajne samochody

Jakie masz samochody? Jak na razie doczytałem że jeździsz lawetą i zrobiłeś mgr.prawa. To jest nie spójne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam BMW e39 bardzo zadbane 2.8; i sportowego Nissana. Ciagle podrużuje w wolnym zcasie ostatnio bylem BMW  w Pradze i Wiedniu np. Moja bylą tez poobwozilem po calej PL i krajach osciennych a  wty roku mielismy jechac do Włoch.....

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był o wiezieniu. ale co to ma do tego ?? Fakty sa takie że w 2009 r zostawila mnie dziewczyna na ktorej mi zależalo, mieszkalem z nia pol roku, pozniej podjalem decyzje  ze wale studia i ide na TIR-y. Zrobilem prawko mialem  zaczac jezdzic poznalem moja eks. mialem lat 24 ona 18. Bylem jej 1 facetem ona moją 3 partnerka. dokonczylem to prawko, ale postanowilem  dokonczyc studia.  we miedzyczasie znalazlem tą prace na lawetach. zawsze prostsze niż pisanie pozwów a jezdzic lubilem zawsze .Nasz zwiazek byl burzliwy. Ona miala dziwny charakter, przed poznaniem mnie ciela sie np..ale gdy mnie poznala to przestala. Studia tak dlugo sie ciagnely bo przed kazdym waznym egzaminem mialem awanture...ze watpi w uczucia, ze mnie nie kocha itp...ale gdy sie staralem gdy wracala bylo jak w raju. Ciagnie mnie do niej tez fizyczność. ja zawsze lubilem duże laski. A  takich malo jest....Chcialem zeby zostala w koncu moją żopną pierscionek mialem upatrzony...a teraz jestem w dupie, poznaje inne podobne do niej a nic nie wychodzi. ja tez glupi jestem troche. Bo jak ona byla ze mna to przestawalem sie starać, i po kazdym rozstaniu gdy zrywala, ja sie na nowo staralem, i bylo ok. Naprawde  ja lubie tak zwane ,,Pusie'' dziewczyna + 100 Kg ladna buzia i duży biust i dlatego po czescio tak to przezywam i ciezko mi z tego zrezygnować, w Polsce takich mało. a ona to  mój ideał prawie, śliczna, przy kości i mlodziutka-25 lat konczy w grudniu. ja tez maly nie jestem lubie zjesc ona tez lubila i lubila gotować. Dobrze sie razem czuliśmy. Mam znjaomych podobnych i wzieli slub 6 lat temu i sa szzcesliwym malzenstwem. Nigdy nie przezyje tego ze mi sie nie udalo

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytam pomalu, wtedy odzyskalem ja dzieki Szabelskiemu. Ja naprawde nie sciemniam pisze z wnetrza siebie wiem ze dla niektorych moze byc to pojebane i powiedza idz wyrwij se laske  wklubie jakas chuda bo takich tam pelno. Ale ja nie potrafie tak . Chude se moga chodzić po ulicy nie rusza mnie to ale jak widze taka grubsza z ladna  buzią to np raz aż w kosz przywalilem. Kto nie mial puszystej w łożku ten nie zrozumie o czym ja mowie. J amialem i chuda i puszysta , wole te drugie zdecydowanie

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja juz stosowalem tutaj technki nie dac se wejsc na leb, nie dawac calego siebie to ze mna zerwala. Nie podzialalo nawet to teraz ze spotkac sie zamierzam z Inną !!!! I zebralem opierdol ze sie obrazilem w czerwcu. O to ze jasnie pani nie doszla  wczasie stosunku bo mnie skurcz zlapal. a ona sobie zrobila z tego pretekst do rozstania...J anie wiem kto to ja tak zmanierowal. ze mna miala wszystko. wyjazdy hotele prezenty kolacje itp. Ale nigdy nie byl;a calym swiatem. Wiedziala ze na inne tez sie patrzę. I dlatego mnie nurtuje dlaczego sie rozstala

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adolf napisał:

Chociaż w tym jesteś wiarygodny, to czytaj, czytaj, ale ze zrozumieniem, bo coś z tym cienko u Ciebie.

o aten swoje

 

moja calineczka ponad 100 wazyła i wiem co to sex z piszysta

Te chude to mi jakos przez palce lecą

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.