Skocz do zawartości

Proszę o pomoc.


smiacSIEczyPLAKAC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Z gory przepraszam za brak polskich znakow, poniewaz pisze z telefonu. Przepraszam tez, ze nie przedstawilem sie w odpowiednim dziale i ze nie mam avatara, ale jestem tak roz...ebany psychicznie, ze nie mam juz na nic sily. Postanowilem napisac na tym forum, poniewaz uwazam, ze Marek i Wy, jestescie moja ostatnia deska ratunku. Potrzebuje porady.

   Otoz mam taki problem, ze mam prawie 40 lat i nigdy nie mialem dziewczyny, ani nie uprawialem seksu, czyli krotko mowiac jestem prawiczkiem. Jestem z tego powodu, tak rozp...dolony psychicznie, ze juz kilka razy zastanawialem sie, zeby jeb...ac sie na line. Nie wiem juz co mam ze soba zrobic. Mysli rozsadzaja mi glowe, a ja z dnia na dzien pograzam sie w coraz glebszej depresji. Odpiszcie mi prosze, czy dacie rade mi cos doradzic, bo nie wiem czy mam dalej pisac, a chcialem napisac cos o sobie, aby przedstawic wam obraz mojej nedznej sytuacji, w ktorej sie znalazlem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja 1:

1. Lektura forum

2. Audycje radiosamiec.pl

3. Książki Marka

4. Kołczing u Marka

5. Agencja albo zwykła baba.

 

Opcja 2:

1. Stan duchowny

2. Asceza do końca życia

 

Sam sobie wybierz - na pewno lamenty nic nie zmienią, tylko twarda, męska decyzja i postanowienie zmiany tego stanu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Wpisz sobie "grzybica pochwy" w google.pl i Ci przejdzie.
  2. Jesteś wartościowym człowiekiem, ale marnujesz energię na myślenie o tym, że skoro nie wkładałeś penisa do pochwy, to jesteś gorszy?.
  3. Myśl samodzielnie i nie słuchaj obłudników.
  4. Zmień avatar na uśmiechniętą buźkę i nazwę!

 

 

Edytowane przez ThePowerOfNow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem i uważam, że sex i kobieca dupa to towar bardzo przereklamowany. Wręcz wyidealizowany i mocno rozreklamowany.

 

to tak na marginesie....

 

Autor wątku zwraca się o pomoc rzucając hasło... a My to co tabletka z reklamy co zaraz pomoże na wszystko?

 

Jeśli jest tak jak pisze, to niech opisze swoje dotychczasowe życie, dzieciństwo, co najmniej ze swojego punktu widzenia. Dlaczego tak jest i jakie ma blokady....

aby komuś pomóc prawdziwie ten ktoś też musi się szczerze otworzyć.

wtedy bardziej doświadczeni Bracia wyłapią pewne rzeczy i bardziej ukierunkują....

 

wpaść na forum i napisać mam 40 lat i nie podupczyłem póki co i mam depresje to za mało aby komuś pomóc.

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SennaRot napisał:

Zawsze uważałem i uważam, że sex i kobieca dupa to towar bardzo przereklamowany. Wręcz wyidealizowany i mocno rozreklamowany.

 

 

I tak cholernie cenowo wywyższany przez wartościowe kobiety, że nieszczęśnicy dla dupy oddają swoją męską godność zamiast pójść do profesjonalistki czy też poużywać z łatwymi dziewczynkami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie wszystkich twoich problemów jest prostsze niż myślisz - bierzesz telefon w dłoń i umawiasz się z panią do towarzystwa, uprzednio sprawdzając pewne forum coby się nie nadziać. Po lekturze owego forum wybierasz miłą, atrakcyjną panią, której mówisz co i jak, że dopiero wkraczasz w świat miłości. Ona wtedy się tobą odpowiednio zajmie. Możesz też jej niczego nie mówić, po prostu zrobić swoje i wyjść. 

Edytowane przez Spira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Samiec Alfa napisał:

Jeśli to nie jest żaden troll to jest serio żywy przykład co może z człowiekiem zrobić system i teraz pomyślcie sobie jak wiele ludzi cierpi z tego powodu.

 

Właśnie. Brak rozwoju siebie i na tej podstawie brak zbudowanej wartości siebie. Wpojona przez system potrzeba akceptacji i pochwały. To możemy mieć jeśli zdobędziemy to co chce system. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SennaRot napisał:

 

Właśnie. Brak rozwoju siebie i na tej podstawie brak zbudowanej wartości siebie. Wpojona przez system potrzeba akceptacji i pochwały. To możemy mieć jeśli zdobędziemy to co chce system. Proste.

 

I wmówienie, że potrzebujemy tego i tego do szczęścia, a to rodzi same tragedie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie, nie jestem zadnym trollem. Z mojego punktu widzenia jestem w przejebanej sytuacji i nie potrafie sobie z tym poradzic.

Opisujac po krotce historie mojego zycia, to nie jest tak, jak pewnie wielu sobie mysli, ze jestem jakims lamusem, co to cale zycie spedzil w domu przy ksiazkach itd. 

Za mlodu  mialem swoich kolegow, znajomych itd.  Mozna powiedziedz, ze bylem typem takiego malego lobuza, co to potrafi i komus w morde dac i szybe wybic. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze moglem miec dziewczyny, bo podobalem sie im w mlodosci, ale ja wolalem kolegow i alkohol. Wpadlem w nalog i chlalem prawie dzien w dzien, a wszystkie dziewczyny, ktore cos tam ze mna chcialy, po prostu odrzucalem. Liczyla sie tylko wodka i koledzy. Tak powoli uplynely te wszystkie lata i obudzilem sie z reka w d...pie. Od kilku lat juz nie pije i oto jestem. Prawie 40 lat na karku, a ja jakbym sie obudzil z jakiegos snu.

Bedac trzezwym zaczale przemyslac sobie cale swoje zycie i po tych przemysleniach dopadla mnie depresja. I tak zyje z dnia na dzien w tej beznadziei i nie wiem co mam poczac. Ani dziewczyny, zadnego doswiadczenia w zwiazkach, w seksie itd. Te mysli mnie dobijaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Wiem, ze lamenty nic nie zmienia, ale mam depresje z tego powodu i nie wiem jak z niej wyjsc. Czuje, ze zzera mnie od srodka, nie mam ochoty na nic i powoli odchodzi mi chec do zycia.


Kolego przy takich sprawach to ci zadna zlota rada z tego forum nie pomoze. Masz jak sam twierdzisz rozjebany mozg i depresje wiec zadna rada w stylu "samorozwoj" ci nic nie da. Tutaj kurwa jest potrzebna pomoc lekarza najpierw. Jak masz rozpierdolone kolana to panadol cie nie wyleczy. Znajdz dobrego psychologa i zacznij chodzic na sesje.

Przestancie juz chlopa pompowac radami, tylko do lekarza wyslac!

Edytowane przez greturt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.