Skocz do zawartości

Proszę o pomoc.


smiacSIEczyPLAKAC

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widze, to jedyny troll jaki tu jest, to wlasnie ty. Jak masz na mnie naskakiwac, to lepiej nic nie pisz, bo to mi w niczym nie pomaga. Reszta uzytkownikow potrafila dac sensowne porady, ktore mi troche pomogly i za to im dziekuje. Napisalem ci juz- znajdz sobie inny obiekt zartow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Reszta uzytkownikow potrafila dac sensowne porady, ktore mi troche pomogly i za to im dziekuje.

 

Nie jestem pierwszym użytkownikiem, który stwierdził, że jesteś trollem. Więc nie sugeruj, ze jestem jedyny w swoich poglądach na twój temat. I że wszyscy są cacy, a ja jestem zły.

 

 

10 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Jak masz na mnie naskakiwac, to lepiej nic nie pisz, bo to mi w niczym nie pomaga.

 

To jest forum, każdy może umieścić swoją opinię, niezależnie czy tobie ona się podoba czy nie.

 

Jak stwierdziłem w poprzednim poście, dostałeś wszystkie możliwe porady, czyli otrzymałeś pomoc na tyle ile można udzielić jej przez internet.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie tak uparleś tego seksu? Co twoim zdaniem sie zmieni w Tobie i twoim życiu, jak przelecisz pannę? 

Jakich zmian oczekujesz? 

 

Bracia dali Tobie rady, teraz wszystko zalezy od Ciebie, to Ty musisz chcieć sie zmienić, nie my. Nam to zwisa, jebie nas to bo to nie nasze zycie, nasza rola ogranicza sie do wskazania Tobie drogi. Wszystko zaley od twoich checi. Powodzenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Dlaczego nie pojade na dziewczynki? Bo sie wstydze? Boje?

  1. Do profesjonalistek chodzą również księża, sportowcy, politycy. Benzema z reprezentacji Francji czy Ribery. Byś się zdziwił...
  2. Boisz się kobiety, która jest od Ciebie słabsza fizycznie? Boisz się nowych rzeczy. Każdy się boi zrobić coś nowego, tak działa mózg.
  3. Nie ma się czego wstydzić. Pan Bóg Ciebie stworzył idealnym, dostajesz erekcji na widok kobiety, to jest NATURALNE, a nie powód do wstydu.
  4. Kto nie ryzykuje, ten wali konia - A. Mickiewicz. ;)
  5. Prawdopodobnie miałeś mnóstwo okazji, ale pamiętaj, że ty musisz wyjść z inicjatywą seksu, ponieważ kobiety boją się wyjść na ŁATWE...
  6. Niektórzy ruchają, ale kosztem poniżania i szmacenia. Chcesz tak?
  7. Walutą kobiety jest seks. Zdają sobie z tego sprawę i wykorzystują tę przewagę.
  8. Niektórzy faceci żeby uprawiać seks, przepisują cały majątek na kobietę, często to wielopokoleniowy majątek. Kobieta tylko pomruga oczkami i przejmuje majątek, który kosztował wiele lat wyrzeczeń i potu... I kto tu jest drapieżnikiem?
  9. W Twoim stanie jakbyś znalazł kobietę i ona by Cię zastawiła z jakiegoś powodu (np. znalazłaby kogoś lepszego - zawsze ktoś taki jest), to mógłbyś sobie krzywdę zrobić, bo masz złe wzorce i brak elementarnej wiedzy. Prawdopodobnie szczęście Ci sprzyja. Podziękuj za to dzisiaj wieczorem.
  10. Kup książkę Kobietopedia, stosunkowo dobry i zobacz jak to działa.
  11. Podziękuj autorowi za to, że udostępnia taką wiedzę, oczywiście na tym zarabia, ale naraża się na ataki z różnych stron (kobiet, biało rycerstwa oraz różnej maści wariatów itd.)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz calkowita racje ThePowerOfNow. Zgadzam sie ze wszystkimi punktami. Co do seksu i kobiet, to chyba rzeczywiscie sie boje. A czego dokladnie? Nie wiem? Moze ze nie bede umial? Ze mnie kobieta wysmieje? Ze sobie nie poradze? Sam nie wiem w czym tkwi problem? Bede musial zrobic sobie przemeblowanie w glowie i wszystko jakos poukladac. Dzieki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co jeszcze nie zaznali kobiałki wydaje się, że jak już wreszcie zamoczą to nagle otworzą się przepastne wrota sezamu, nastąpi feeria doznań - coś na kształt olśnienia, przeprawią się przez życiowy Rubikon, a wszystkie cymesy świata tego będą się sypać jak z rogu obfitości ...  

 

No niestety to tak nie śmiga w życiu. Warto iść na płatny seksik, ale nie w akcie desperacji. Skoro przez tyle czasu nie dałeś upustu swym żądzom, to możesz jeszcze moment poczekać i co nieco nabrać dystansu do rzeczywistości. Może najpierw idź do specjalisty, bardziej seksuologa niż psychiatry IMHO. 

A panie w agencji mają zazwyczaj bardzo bogate doświadczenia. Ilu to klientów chodzi do nich mając różne problemy albo po dużej dawce alkoholu i nie mogą "stanąć na wysokości zadania". Dlatego jak sądzę nie będziesz jakimś nadzwyczaj szczególnym klientem ... B) 

 

I jeszcze pytanie do Braci (bo sam nie jestem pewien tej rady) może sScP powinien zażyć przed wizytą TAM dawkę viagry dla nabrania pewności siebie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Masz calkowita racje ThePowerOfNow. Zgadzam sie ze wszystkimi punktami. Co do seksu i kobiet, to chyba rzeczywiscie sie boje. A czego dokladnie? Nie wiem? Moze ze nie bede umial? Ze mnie kobieta wysmieje? Ze sobie nie poradze? Sam nie wiem w czym tkwi problem? Bede musial zrobic sobie przemeblowanie w glowie i wszystko jakos poukladac. Dzieki za rady.

Boisz sie ruchać? przeciez nie ma chyba nic prostszego na świecie niz dymanie, nawet zrobioną z tego niezły tekst ''Stary, przecież to łatwe jak dymanie'' :)

Czytam i czytam, chłopaki wyłożyli Tobie praktycznie cała wiedzę,  potrzebna do tego aby ruszyć z kopyta, Twoja robota opiera sie tylko na tym aby ją zastosować...

Ale widzę że już trzecia strona tematu a Ty dalej powielasz ten sam schemat...Od razu widać że nie chcesz tej pomocy, chcesz ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGE, o to Ci chodzi, to jak krew dla wampira, rozwiązanie Cie nie interesuję, no bo jak je zastosujesz to i problemy znikną, i nie będzie użalania się nad sobą, wiec nie będzie sposoby aby zwrócić na siebie uwagę...

 

Więc, albo jestes trolem i celowo nas wkurwiasz takimi tekstami, byc może jestes kobietą, albo kimś opłacanym drobnymi na oranżadę

Albo po prostu żywisz się uwaga która jest skierowana na Ciebie..

 

Jeśli to pierwsze to możesz zakończyć ''trolling'' bo tutaj od nie przejdzie i pożegnasz się z tym zacnym forum szybciej niz myślisz, także nadaremna Twoje produkowanie sie tutaj..

Jesli to drugie, to musisz uświadomić sobie że potrzebujesz uwagi innych, zapominając aby poświecić uwage sam sobie...Bo Ty dla siebie jestes najważniejszy..

Musisz uwierzyć stary, że potrzeba akceptowania, zwracania na siebie uwagi, badz pragnienia uwagi ma siebie jest jak nałóg, dostajesz i chcesz więcej i więcej, dochodzi do tego że w wieku 60-lat będziesz starszym, skrzywdzonym Panem z czerwonymi pasemkami na włosach..

Pozdro!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj w cyklu red bawi i uczy  - zachowania oraz zwroty charakterystyczne, czyli jak laska nie potrafi udawać faceta.

 

I

 

Cytat

Mozna powiedziedz, ze bylem typem takiego malego lobuza, co to potrafi i komus w morde dac i szybe wybic. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze moglem miec dziewczyny, bo podobalem sie im w mlodosci, ale ja wolalem kolegow i alkohol.

 

Panowie jaki osiedlowy  bad boy nie ma adoratorek? Odpowiedź brzmi - żaden!  Zawsze się znajda laski, część z nich nieśmiała, część bardziej śmiała, ponadto towarzystwo alkoholowe, hamulce poluzowane, relacje seksualne łatwiejsze.

 

Zawsze znajdzie się jakaś laska (nie jedna), która będzie nachalnie dążyć do seksu. Takie laski same by się do niego dobierały. Więc nawet gdyby czół jakieś zahamowania przed samym stosunkiem, do którego zresztą okazji by nie brakowało, skończyło by się na oralu. 

 

Gdyby odrzucił laskę, która się do niego nachalnie dobierała spalił by własną opinię. Może raz by przeszło, ale gdyby odmówił 2 razy lub 3, nawet nie dał sobie obciągnąć, rozeszło by się w środowisku, że albo boi się kobiet albo przypięli by mu łatkę homosia. W obu przypadkach i fejm na dzielni i koledzy by się ulotnili.

 

Przecież pisze nam tutaj, że to trwało wiele lat więc do takich sytuacji doszło by wielokrotnie. Pierwsza przesłanka, że mamy do czynienia z trollem płci żeńskiej. Mamy więc do czynienia z sytuacją , której prawdopodobieństwo wystąpienia w przyrodzie jest bliskie zeru.

 

II

 

Cytat

Powiedzialem: dosyc, koniec z tym, bo sie jeszcze bardziej pograzam pijac. Ale rzeczywistosc na trzezwo stala sie dla mnie krzyzem, ktorego nie jestem juz w stanie dluzej dzwigac. Nie wiem juz co mam robic

 

Jaki człowiek uzależniony od alko, rzuca z dnia na dzień bez specjalistycznej pomocy? Praktycznie żaden, chyba, że miało miejsce pojedyncze, bardzo silne emocjonalnie i traumatyczne zdarzenie.

 

Po rozstaniu z nałogiem, życie dla nałogowca  staje się ciężkie, jeśli szybko nie znajdzie celu lub dobrego motywatora, bardzo szybko wróci do nałogu lub popadnie w inny. Zapytajcie dowolnego terapeutę od uzależnień, wyjaśni dokładnie jak to działa.  

 

III

 

Cytat

Dlaczego nie pojade na dziewczynki? Bo sie wstydze? Boje? Sam nie wiem.

 

Totalne niezdecydowanie, każdy facet potrafi rozróżnić jaki ma problem czy to strach, czy wstyd czy coś innego. Może sobie nie zdawać tylko sprawy jakie są źródła danego problemu. Sam problem zidentyfikuje bezbłędnie.

 

IV

 

Cytat

Nie obraz sie, ale latwo ci mowic. Syty glodnego nie zrozumie.Nie mam pojecia, jak mam sie ogarnac. Wpadlem w jakies bledne kolo

 

Cytat

Myslalem nad psychologiem, ale czytalem na forach opinie ludzi z depresjami, ktorym psycholodzy ch..ja pomogli, dlatego wolalem zwrocic sie do Was.

 

Cytat

Mowisz psychiatra. Nie chce chodzic z za...ebanym prochami lbem. Rownie dobrze moge zaczac znowu pic. Tez nie bede czul bolu.

 

Każda wasza konkretna rada zostaje sprowadzona do poziomu.

 

Nie zrobię tego co mówisz, żeby było mi lepiej. "Ale przytul mnie i daj milion dolarów to poczuję się lepiej." < przypomina wam coś taka postawa

 

V 

 

Cytat

Poza tym, tu juz nie chodzi, ze sie tak wyraze o zamoczenie, a o bliskosc kobiety itd.

 

Tu nie chodzi o seks tylko o bliskość i uczucie wy prymitywne gówniarze :D

 

Cytat

Ja naprawde nie uzalam sie nad soba

 

Dokładnie to robię, ale spróbuj powiedzieć, ze tak to jebnę focha.

 

Cytat

Chyba jestem beznadziejnym przypadkiem.

 

Przytul mnie i powiedz, ze jestem wspaniała.

 

VI

 

Cytat

Bede musial zrobic sobie przemeblowanie w glowie i wszystko jakos poukladac. Dzieki za rady.

 

Pomyślcie chwilkę, czy kiedykolwiek słyszeliście taką frazę od mężczyzny? Ja słyszałem ją wiele razy z ust kobiet.

 

Ale zabawmy się, każdy sobie to skopiuje i wklei w google. Wyrażeń takich lub bardzo podobnych będzie dziesiątki, na forach, blogach, w artykułach i zawsze autorką wypowiedzi będzie kobieta ;)

 

VII

 

Gratki @FoxMulderJr , @Assasyn , @Doug. Nie daliście się wkręcić.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna kobieta, tak myślałem (zakamuflowana) :) to dobrze, więcej nauki :) Oj kobiety kobiety, a podobno takie niezależne jesteście :) Chwilowy brak rycerskiej atencji i szok psychiczny :) Szukanie gdzie popadnie... Kobiety które bardzo narzekaja na brak atencji sa czasami do tego stopnia zdesperowane że dają we wszystkie dziury:)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nieźle. Na priv do mnie napisała i się trochę naprodukowałem. Z tym zaprzestaniem picia z miejsca, też mi nie pasowało, chociaż niektórzy ,na ciśnieniu mogą nie pić przez długi okres czasu.

 Akurat proszenie o pomoc, a następnie olewanie niewygodnych rad, jest typowe też dla alkoholików (zwracanie uwagi na siebie, pokazywanie swojej krzywdy)

Tak czy inaczej dałem się nabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zenek napisał:

Akurat proszenie o pomoc, a następnie olewanie niewygodnych rad, jest typowe też dla alkoholików (zwracanie uwagi na siebie, pokazywanie swojej krzywdy)

 

Dla czynnych alkoholików ;) A tu mamy ponoć osobę niepijącą od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Macie racje. Rozszyfrowaliscie mnie, a szczególnie Mosze Red. Gratuluje. Nie mialem po prostu nic innego do roboty, wiec zmyslilem ta historyjke ( a nie, przepraszam- zmyslilam, przeciez jestem kobieta) i tracilem swoj czas, zeby sie tutaj produkowac dla beki. Nie mam doswiadczenia w seksie i z kobietami, ale jezeli chodzi o wiedze ogolnie zyciowa, to widze ze niektorych z was przebijam o glowe. Twoje wywody Mosze Red, sa po prostu zalosne. Jezeli twoja glowa czegos nie ogarnia, to nie znaczy, ze tak nie moze byc. Mozna byc lobuzem i pijakiem, miec adoratorki i ich nie r...chac. Mozna rzucic picie i palenie z dnia na dzien. Takie trudne do zrozumienia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg mamy, im więcej nerwów tym bardziej idzie w schematy :) 

 

I

 

5 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Gratuluje. Nie mialem po prostu nic innego do roboty, wiec zmyslilem ta historyjke ( a nie, przepraszam- zmyslilam, przeciez jestem kobieta) i tracilem swoj czas, zeby sie tutaj produkowac dla beki.

 

Czemu miała bym kłamać?

 

II

 

6 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Nie mam doswiadczenia w seksie i z kobietami, ale jezeli chodzi o wiedze ogolnie zyciowa, to widze ze niektorych z was przebijam o glowe.

 

Ja się na tym nie znam, ale i tak wiem lepiej. :o

 

 

III

 

7 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Twoje wywody Mosze Red, sa po prostu zalosne.

 

Jesteś żałosny red :P 

 

IV

 

8 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Mozna byc lobuzem i pijakiem, miec adoratorki i ich nie r...chac. Mozna rzucic picie i palenie z dnia na dzien. Takie trudne do zrozumienia? 

 

Ty mnie nie rozumiesz !!! :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze wam tak. Wszystko o czym tutaj pisalem, bylo prawda, tylko widocznie ograniczenie umyslowe niektorych osob nie potrafilo tego ogarnać. Od niektorych otrzymalem , uwazam ze dobre rady, z ktorych mam zamiar skorzystac. Widac jeszcze malo wiecie o zyciu, skoro nie potraficie pojac pewnych spraw. Nic w zyciu nie jest biale i czarne. Swoja droga, nie dziwie sie, ze powstalo to forum, jezeli na swiecie jest tyle ciot( takich jak niektorzy was), ktorych kobiety dymaja na pieniadze, majatki, mieszkania itd. Bez takich frajerow jak wy, te forum jak i ksiazki ktore pisze Marek, nie mialy by prawa bytu. Na takich jelopach Marek se zarabia i mu gratuluje. Nawet nie wiecie jak mi pomogliscie. Moze i nie ruchalem w zyciu, przez co myslalem, ze jestem debilem, ale uswiadomiliscie mi, ze jednak na swiecie sa wieksi debile ode mnie. Dziekuje wam za to. Teraz Marek moze mnie zbanowac. Mam wyjebane jajca i chuj na to wykladam.

Zwrocilem sie o pomoc, a spotkalem  sie z kpinami i wysmiewaniem ( oczywiscie nie od wszystkich). Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

tylko widocznie ograniczenie umyslowe niektorych osob nie potrafilo tego ogarnać.

 

Wy niedojrzali gówniarze.

 

6 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Swoja droga, nie dziwie sie, ze powstalo to forum, jezeli na swiecie jest tyle ciot( takich jak niektorzy was), ktorych kobiety dymaja na pieniadze, majatki, mieszkania itd. Bez takich frajerow jak wy, te forum jak i ksiazki ktore pisze Marek, nie mialy by prawa bytu.

 

Wy frajerzy, pedały i nieudacznicy.

 

 

Znamy taką argumentację? Przypadeg?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała dopiąć swego i udowodnić, że na forum są przegrywy i prostaki? Chciała.
Dopięła swego? Dopięła.

Mission accomplished. Teraz może bez oporów rozpowiadać wokół jakie to złe miejsce.

30 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Swoja droga, nie dziwie sie, ze powstalo to forum, jezeli na swiecie jest tyle ciot

Beka max. Kto przyszedł na to forum jako przegryw ze swoim (zmyślonym) problemem? My, czy ty @smiacSIEczyPLAKAC?

 

30 minut temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

Zwrocilem sie o pomoc, a spotkalem  sie z kpinami i wysmiewaniem

No tak, bo dwie strony postów z poradami to kpiny i wyśmiewanie.

Gdyby to jeszcze chociaż śmieszne było wszystko. Niestety jest tragiczne i beznadziejne.

Teraz dopiero zauważyłem, że jak kobieta sobie coś ubzdura to NIKT i NIC jej od tego nie powstrzyma. Biedne stworzonka.

Edytowane przez Guliver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jak Zenek odpowiedziałem co nieco sScP na priwie, truuudno się mówi, ale może ktoś będzie w takiej sytuacji to rady z tego wątku przeczyta.

Trzeba być ostrożniejszym na przyszłość, powtarzam to sobie może ta przestroga będzie skutkować.

 

( diabelski post nr 666 )

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smiacSIEczyPLAKAC napisał:

jezeli na swiecie jest tyle ciot( takich jak niektorzy was), ktorych kobiety dymaja na pieniadze, majatki, mieszkania itd.

 

Przecież to forum uczy właśnie o zdrowej relacji kobieta-mężczyzna.

W takim razie kobieta, która dyma faceta na pieniądze, majątek, mieszkania jest w porządku, a facet który się zakochał romantycznie zły?

Jeżeli to był troling, to bardzo słaby, nawet nie wiem co miał oznaczać.

0 logiki. Chyba faktycznie kobieta to pisała, bo się kupy nie trzyma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.