Skocz do zawartości

Logo, logotyp, hymn i święta Biblia forum.


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na powyższym obrazku rnext zaproponował maczugę światową czyli ideę samczą ogarniająca glob cały. 

Natomiast spośród pośród polskich symboli (oprócz tych o których pisał Brzytwa jak berło, buława) to najbardziej uderzające są dwie, pierwsza to maczuga Herkulesa z okolic Ojcowa - znana forma skalna często występuje w podręcznikach, albumach. Druga maczuga wykonana z drewna jest sprzedawana w Karpaczu jako odpowiednik zakopiańskiej ciupagi obok figurek Ducha Gór karkonoskich - Liczyrzepy. 

 

http://olx.pl/oferta/drewniana-maczuga-rzezbiona-prezent-patyk-rzezba-karpacz-wroclaw-CID628-IDdv6kB.html

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Bracia Samcy, dzięki wszystkim ale to nie to. To musi od razu sprawiać, że Ci się podoba, że jest fajne. I musi być proste, cholernie proste.

 

Ja miałem wizję z palcem wskazującym, który pokazuje albo niebo albo siebie, ale nie wiem jak to zrobić - symbol ma opisywać teorię "najpierw ja, później wszyscy inni" i odwoływać się do najpierw szukania przyjemności w sobie, a później wszystko inne (związki itd).

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

a moze cos w pochodnej literek S i B (jako, ze BS sie zle kojarzy)?  

 

SB lub SBros. lub SBro'

 

jako "Samiec Brothers" ;-)

 

W teori loga wywodza sie z tzw. core values lub core competencies. To moze od tego zaczac? Co nas odroznia/wyroznia od innych?

- sila

- swiadomosc/oswiecenie

- ....

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Doug napisał:

 

a moze cos w pochodnej literek S i B (jako, ze BS sie zle kojarzy)?  

 

SB lub SBros. lub SBro'

 

 

 

Wcześniej proponowałem coś podobnego, tylko SB zwłaszcza starszemu pokoleniu może kojarzyć się totalitarnie, nie jest to neutralny skrót.

BRO jaka zbitka nawiązuje do czasownika BROIĆ, co nie jest obce samcom i do BROWARKU. To są rzeczy kojarzone z męskością.

 

Można jeszcze skrócić słowo SAMIEC do SAM i pokombinować w ten deseń, że Wuj SAM albo Wujek Samiec nadchodzi.

 

Z tłumaczeń słowa "samiec" na języki zagraniczne bardzo treściwy jest moim zdaniem fiński KOIRAS i turecki ERIL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Endeg napisał:

 

Wcześniej proponowałem coś podobnego, tylko SB zwłaszcza starszemu pokoleniu może kojarzyć się totalitarnie, nie jest to neutralny skrót.

BRO jaka zbitka nawiązuje do czasownika BROIĆ, co nie jest obce samcom i do BROWARKU. To są rzeczy kojarzone z męskością.

 

No tak, przyczepic sobie "SB" do koszulki lub nalepic na samochod, to faktycznie skojarzy sie ze Sluzba. Eh. 

To moze tylko samo "S" jakos fajnie zapakowane?

 

Albo wiazac do czewonej (red) pigulki z Matrix-a jako "nowe narodziny"? SBR,  S2R, SB2R...

Edytowane przez Doug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Doug napisał:

 

Albo wiazac do niebieskiej (blue) pigulki z Matrix-a jako "nowe narodziny"? SBB, SB2, S2B...

 

O to, to coś w tym guście ... połączyć z tym co Brzytwa pisał o w wątku męskich świętach i mamy S1B2 (S.B. plus 1 penis & 2 jądra) 

Taki mógłby być zakodowany symbol Bractwa na koszulki, przypinki i inne gadżety.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.