Jump to content

Recommended Posts

 • Replies 4.3k
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na tytułowe pytanie większość nieczytających forum facetów powinna odpowiedzieć: 'mojej żony/dziewczyny'. :>

Wczoraj zupełnie przypadkowo trafiłem na tego pana:   Słuchałem tej melodii chyba ze 20x i nie może mi wyjść z głowy. Ustawiona na dzwonek już. Jestem pełen podziwu jak można wykon

 

Jak dla mnie to nowy hymn Polski powinien być. 

Ogólnie znając przesłanie tego kawałka nawet nie wiecie jak było cudownie złapać się w kilku chłopa w pogo na koncercie i zacząć w kółku razem skakać :) 

Polecam, Artem.

Edited by Artem
 • Like 3
Link to post
Share on other sites

To był ostatni kawałek zagrany podczas sobotniej imprezki, 4:55 rano...miód! :-)

Wszedł mi do głowy, tym bardziej że to deep-houseowy remixr dość znanego nagrania z 1996 roku

 

 

 

 

No i oczywiście hit ostatnich tygodni, Royksopp w tanecznym remiksie:

 

 

Edited by RedBull1973
 • Like 2
Link to post
Share on other sites
Dnia 29.06.2016 o 22:21, greturt napisał:

Fajna nuta, ale mocno sie inspirowali Black Label Society ;)
 

 

Inspiracji BLS akurat nie dostrzegłem, ale może to dlatego, że nie słuchałem żadnej z ich płyt od jakichś 2 lat chociaż na ostatnim koncercie solowego Zakka byłem.;) Ale faktycznie coś w tym porównaniu, przynajmniej jeśli chodzi o ten konkretny kawałek, jest. Dla mnie to jednak bardziej coś jak mix Alice In Chains z tym bardziej ,,melodyjnym'' sludgem (dwójka Acid Bath i Crowbar).

A Texas Hippie Coalition oczywiście znam. Świetna kapelka do posłuchania przed wypadem na miasto na dupy. ;)

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • Similar Content

  • By Voqlsky
   Na kanale znajdziemy recenzje i pogadanki o płytach,wydaniach i zespołach.
    
    
    
    
   zagraniczne:
   Eric Clapton Solo Odcinek 48
    
   The Clash Odcinek 47
    
   The Beatles Odcinek 26 Pełna Winylowa Dyskografia plus Nagrania Niepublikowane
    
   Bee Gees Odcinek 25
    
   Bad Company Odcinek 19
    
   Asia Pełna Winylowa Dyskografia Odcinek 16
    
   polskie:
   VOX Odcinek 250
    
   Turbo Prawie Komplet Odcinek 246
    
   TSA ODCINEK 245 PEŁNA WINYLOWA DYSKOGRAFIA
    
   Lonstar Odcinek 216
    
   Krzysztof Krawczyk Odcinek 183
    
  • By ManBehindTheSun
   https://rozrywka.trojmiasto.pl/Odpowiedz-czytelnika-na-tekst-o-klubach-bez-kobiet-n174439.html
    
   Jak komuś się nudzi może poczytać. Zwłaszcza komentarze.
  • By Machine Boy 44
   Pomyślałem, że spłacę swój dług wobec Marka Kotońskiego i Was drodzy bracia! Zatem opowiem Wam swój sposób na podniecanie niewiast...

   Ewolucja tak wyposażyła kobiety, że kiedy kobieta czyta jakąś treść na ogół używa obu półkul mózgowych - tej odpowiedzialnej za logiczne myślenie i tej odpowiedzialnej za emocję. My używamy na ogół tylko tej logicznej przy czytaniu tekstu. Kobiety potrafią odczuwać emocje, o których nam się nie śniło... Tak samo jak widzą więcej barw, tak samo czują więcej rodzajów emocji! Moje przemyślenie jest takie, że w komunikacji między ludzkiej dużą rolę odgrywają emocje i mowa ciała. Mogę np. uśmiechnąć się do kogoś i powiedzieć: "Witaj!" mając jednocześnie zwężone oczy (agresja!), a mogę powiedzieć: "Witaaj!" przedłużając to ciepłym głosem i rozszerzyć oczy jak emotikona: ^^. Jedno i drugie ma ten sam sens logiczny, ale wypowiedziane na różne sposoby da inną wiadomość odbiorcy! I właśnie mniej więcej tak czują kobiety różne komunikaty. Mam teorię, że takie wyjątkowe myślenie pomaga im lepiej zrozumieć dziecko! Kiedyś przeprowadziłem z kobietą taką rozmowę:
    
   - Ooo! Mój bobo zrobił gu gu ga ga! Chce jeść!
   - Skąd to wiesz? Przecież ono często mówi gu gu ga ga!
   - A skąd Ty wiesz czego chce Twój pies?
   - Wydaje inne rodzaje szczeknięć i inaczej układa uszy... Ale to gu gu ga ga brzmi zawsze tak samo!
   - Ale jest w nim inna emocja!
    
   Mniej więcej tak rozmawialiśmy. Ogólnie wydaje mi się, że kobiety po prostu muszą odczuwać jakieś, różnorodne emocje niczym roślina targana na wietrze! A różne stany emocjonalne można wywołać w człowieku pokazując mu film (telenowele), książkę czy opowiadając o nich! Przy czym aby nasz przekaz był lepszy wypada udawać te emocje mową ciała czy przekazywać je gestami! Nie raz jakiś opis potwora lub zjawy w książce przeraża nas, wywołuje w nas gęsią skórkę! Jednak w realnym świecie ta istota nie istnieje... Drukowane słowo wywołuje emocje!

   Innymi słowy warto wywoływać w kobietach emocje! Moim zdaniem muzycy nie pociągają kobiet za swoją kasę tylko za to że wywołują w nich emocje oraz często tłum ich słucha (samiec alfa?). Znam serio średnio zamożnych muzyków czy komików, którzy zmieniają swoje damy. Podejrzewam, że gra na gitarze może wywoływać dwuznaczne skojarzenie związane z ruchami przy kobiecej masturbacji... W każdym razie potrafię rozgrzać kobiety za pomocą piosenek (pokażę dwie) - przy czym ja śpiewam to wkładając w nie spory ładunek emocji (sporo serca!) oraz moduluję głos aby był przyjemny.
    
   I tak to mniej więcej jest... Ludzie mnie też od zawsze słuchali, bo świetnie opowiadam różne historie o bohaterach czy mity. Zwłaszcza świetnie to wychodzi nocą przy ognisku niczym szaman! Kiedyś czytałem też tekst, wg którego kobiety miały kilka głównych fantazji jak np.:  wampir, wilkołak, pirat, milioner. Wilkołaki były wzorowane na nordyckich berserkach, a ja nieco z aparycji i zachowania przypominam przybysza z północy - też jestem nieustraszony! Ponadto czasem w lecie noszę szalo-kominiarkę w taki sposób, że przypominam pirata w chuście...

   Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że moje porady na coś się Wam przydadzą! Darz bór!
  • By Garrett
   Wiecie o co mi chodzi? Pewnie też tak macie, że pewne utwory przywołują w was dawne wspomnienia i pewien "klimat" czasów, gdy po raz pierwszy ich słuchaliście.
   Ja ostatnio lubię wracać w ten sposób do wiosny/lata 2019. Wszystko było wtedy inne, normalne... Albo do jesieni 2017, czasów gdy odkryłem forum i red pill.
    
   Do jakich czasów lubicie wracać w ten sposób??
  • By Trevor
   Siema,
    
   Ostatnio zauważyłem że jak sobie zarzucę rano fajny kawałek to się pozytywnie nakręcam (oczywiście bez przesady) i dzień jakoś lepiej idzie. Dzisiaj padło na to:
    
    
   Czego słuchacie z rana? Jakie macie poranne rytuały które dobrze nastrajają? U mnie 135 pompek w 3 seriach (oddzielonych o 30 min) po 45 na razie, i relaks przy internetach
    
   W radiu ostatnio jak jechałem do pracy często puszczali (niby takie głupawe trochę ale fajnie nastraja):
    
    
    

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.