Skocz do zawartości

Czego teraz słuchacie?


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Moje nowe odkrycie Panowie Bracia. Koleś z tego co mówił na koncercie to napisał ten utwór z powodu ograniczenia kontaktu z synem. W innym kawałku również miał jakiś żal do swojej byłej loszki... Serio nie spodziewałem się, że kiedykolwiek ktoś napisze taki utwór w stylu rockowym. W każdym razie utwór, choć nie wszystkim się może spodobać, dedykuję wszystkim pokrzywdzonym na forum ojcom. Warto zapoznać się z tekstem tej piosenki: 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojadę, niektórzy pewnie się zdziwią co "dziadki" słuchają teraz:

 

"TOOL"  the best, czyli wszystkie płyty, sam sobie zrobiłem składankę - koleś mnie zaraził jakieś 20 lat temu i jeszcze mi nie przeszło:rolleyes:

"Iron Maiden", "Led Zeppelin", Deep Purple";) i tu bomba "PRIMUS" - wygóglować, bo pewnie nie znacie

Całe tematy Seatlle, czyli "Soundgarden", "Alice in Chains", "Pearl Jam" itd.

 

Teraz trochę łagodniej, klasyka:

J.S Bach - uwielbiam i co jakiś czas zapuszczam, zostało mi jak chodziłem do filharmonii, aby od lekcji uciec, ale cicho, proszę:P.

Co jakiś czas:

U2, Genesis z Peterem i Phile'm, Marillion z Fishem i lekki rock.

 

A teraz odpowiadam skąd wział się mój nick aby brach @XYZ potocznie nazywany Rumcajsem nie doszukiwał sie zaburzeń:lol:.

Słuchałem sobie Petera Gabriela (uwielbiam jego głos, wychowywałem sie na nim;)) i zastanawiałem się jaki wybrać nick..........

a tu w słuchawkach piękny chrypowaty głos Petera "J wonna be @SledgeHammer............., i pomyślałem, że to idealny nick dla mnie.

A było to na 5 minut przed założeniem tu konta, i tyle:D.

 

Teraz myśl przewodnia:

 

"Jesli ktoś uwarza, że muzyka musi być miła, łatwa i przyjemna, ma do tego prawo, jednak Ja uważam, że niekoniecznie".

 

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SledgeHammer napisał:

A teraz odpowiadam skąd wział się mój nick aby brach @XYZ potocznie nazywany Rumcajsem nie doszukiwał sie zaburzeń:lol:.

Słuchałem sobie Petera Gabriela (uwielbiam jego głos, wychowywałem sie na nim;)) i zastanawiałem się jaki wybrać nick..........

a tu w słuchawkach piękny chrypowaty głos Petera "J wonna be @SledgeHammer............., i pomyślałem, że to idealny nick dla mnie.

A było to na 5 minut przed założeniem tu konta, i tyle:D.

 

U mnie to samo - chwilę przed rejestracją na forum nie mając pomysłu na nick, czytałem Na Luzie w archiwalnym numerze CDA.

A tamże spis najdziwniejszych nazw kapel, wśród nich "Pogromcy wdów i sierot".

 

Wielkie umysły działają podobnie. :lol:

 

A z rana na odmulenie i odmóżdżenie:

 

 

 

:P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SledgeHammer napisał:

No to pojadę, niektórzy pewnie się zdziwią co "dziadki" słuchają teraz:

 

"TOOL"  the best, czyli wszystkie płyty, sam sobie zrobiłem składankę - koleś mnie zaraził jakieś 20 lat temu i jeszcze mi nie przeszło:rolleyes:

"Iron Maiden", "Led Zeppelin", Deep Purple";) i tu bomba "PRIMUS" - wygóglować, bo pewnie nie znacie

Całe tematy Seatlle, czyli "Soundgarden", "Alice in Chains", "Pearl Jam" itd.

 

Teraz trochę łagodniej, klasyka:

J.S Bach - uwielbiam i co jakiś czas zapuszczam, zostało mi jak chodziłem do filharmonii, aby od lekcji uciec, ale cicho, proszę:P.

Co jakiś czas:

U2, Genesis z Peterem i Phile'm, Marillion z Fishem i lekki rock.

 

A teraz odpowiadam skąd wział się mój nick aby brach @XYZ potocznie nazywany Rumcajsem nie doszukiwał sie zaburzeń:lol:.

Słuchałem sobie Petera Gabriela (uwielbiam jego głos, wychowywałem sie na nim;)) i zastanawiałem się jaki wybrać nick..........

a tu w słuchawkach piękny chrypowaty głos Petera "J wonna be @SledgeHammer............., i pomyślałem, że to idealny nick dla mnie.

A było to na 5 minut przed założeniem tu konta, i tyle:D.

 

Teraz myśl przewodnia:

 

"Jesli ktoś uwarza, że muzyka musi być miła, łatwa i przyjemna, ma do tego prawo, jednak Ja uważam, że niekoniecznie".

 

Ja uważam, że taka muza to prawdziwa muza. Ja do tej elity dodałbym jeszcze:

RUSH - kanadyjska kapela grająca od 1968, ich stare płyty, to naprawdę kawał dobrej roboty. "Moving Picture", "Signals" lub "Hold Your Fire" to prawdziwe perełki.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JoeBlue napisał:

Posluchaj King Crimson. Zobaczysz co to jest muzyka.

 

OOOO kurdę ale to nawet zabrzmiało:).

Jakby ci tu odpowiedzieć w równie yntlelygentny sposób, hmmmm.

 

"A ty posłuchaj brzmienia pękniętego wału korbowego w Jelczu, pracującego w silniku bez oleju, na warsztacie w PKS-ie"

To dopiero jest muzyka:D, bardziej techno, szczególnie jak część tego wasztatu wynajmuję artysta od "kowalstwa artystycznego",

połaczenie oby brzmień - miód dla uszu:lol:.

A tak poza tym: doskonale znam tą kapelę.

 

@TPakal1

Mam wszystkie płyty RUSH, dawno nie słuchałem, dzięki za przypomnienie.

To muzyka mojej młodości;), czyli najpiekniejszych lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarazem najpiekniejszy i najsmutniejszy utwór jaki słyszałem od dawna. Jednocześnie koi, uspkoja i leczy oraz rozrywa i boli. Tak prosty, a zarazem tak cudowny:
https://www.youtube.com/watch?v=EpoXqIRS8Ts

A tu remix, dużo weselszy i żywszy, dający nadzieję, pełen akceptacji i energii.

https://www.youtube.com/watch?v=PNLrzNbdOM4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2016 o 16:57, Assasyn napisał:

Chicane (...)

 

Chicane to ogólnie kawał porządnej muzy, ale mnie najbardziej urzekł kiedyś (1999?) numer "Saltwater"  z przejmującym wokalem Maire Brennan z Clannad...

Fantastyczny klimat i odczucia, do dziś mam ciary jak tego słucham...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.