Skocz do zawartości

Czego teraz słuchacie?


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, radecki napisał:

Ja mam na odwrót  nastrój mi się dostosowuje do słuchanej muzyki.

Potrafisz wytłumaczyć jak to jest?

Bo ja mam np. kiepski nastrój więc do niego dobieram muzykę. Nigdy na odwrót. Zastanawiam się jak to jest w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Potrafisz wytłumaczyć jak to jest?

Jak słuchasz agresywnej muzyki, mocnego metalu, wówczas odruchowo włączają ci się energia walki, jak słuchasz afirmacji wówczas dostosowujesz się do słuchanych afirmacji. to samo tyczy się muzyki. Jak to się mówi muzyka łagodzi obyczaje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto no ciekawy artykuł . Ja napisałam tylko, że w zależnosci od nastroju słucham innej muzyki. Depresja mnie nie dotyczy :)

Godzinę temu, Boromir napisał:

Jak słuchasz agresywnej muzyki, mocnego metalu, wówczas odruchowo włączają ci się energia walki,

No to wychodzi na to, że mężczyżni i kobiety w tym też się różnią. Ja nie potrzebuje muzyki by wprowadzić się w dany nastrój. Raczej muzyka wyraża mój stan a nie wprowadza w ten stan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NimfaWodna napisał:

Potrafisz wytłumaczyć jak to jest?

Jak słucham np rocka do dostaję takiego jakby buntowniczego nastroju, jak jest disco mam nastrój imprezowy, a jak słucham np. ballad Scorpionsów to najchętniej walnąłbym się na kanapę i popatrzył w sufit.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.