Jump to content

Recommended Posts

Nabyłem sobie winyla ERIC - Who's Your Boyfriend (1984), więc słucham!

Jest to nagranie, którego w latach 80-tych użyto do czołówki kultowego programu w TV , "Auto-moto fanklub", czy jakoś tak...

 

Starsi bracia na pewno skojarzą tę muzykę i program, szyby naftowe wyskakiwały w czołówce...

Ależ mi się podobało to nagranie! Tylko że przez wiele lat nie można było namierzyć, co to jest....dopiero internet pomógł :-)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, RedBull1973 napisał:

Ależ mi się podobało to nagranie! Tylko że przez wiele lat nie można było namierzyć, co to jest....dopiero internet pomógł :-)

 

Gratuluję i pozytywnie zazdroszczę! Sam kiedyś szukałem tego, zresztą z komentarzy wynika, że nie tylko ja... to było coś pięknego. Teraz tego właśnie słucham, od 0:53!

 

 

 

15 minut temu, TasteThePain napisał:

To jest to, czego potrzebuje, żeby wyjść z depresji w ten ponury dzień :) 21:25, a ja zaczynam trening

 

Sprawdź oryginał w wykonaniu Dana Hartmana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.