Skocz do zawartości

"cocky & funny", czyli arogancja na wesoło


Grzech

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że wiele osób nie bardzo ogarnia praktykę, choć zaczytują się w teorii proponuję wrzucić kilka przykładów zbytniej pewności siebie i ogólnie "brania pod włos"  i jak panie to łykają.

Pozwoli to braciom ukierunkowywać się ogólnie na podejście, jakie trzeba sobie wytworzyć, zamiast zapamiętywać formułki. Formułki nie działają na dłuższą metę.

 

Laska poznana na kursie tańca. Posłałem jej jakiś link do imprezy, bez zapraszania do znajomych.

Bystra dziewczynka, sporo żartowaliśmy na parkiecie i już po chwili mówiłem do niej per "zołzo" albo "złośnico".

ona:Kubane polecam. Fajna zabawa. Jestes elastyczny w tancu- nadasz sie:)

ja: Wiem, że się nadam. nie wiem natomiast, czy kubana się nada. :>

ona: Hahahaa..bardzo cenie skromnosc. Poziom miszczowski:)

 

 

---

Laska poznana na imprezie u znajomych. Ostatnio sporo piszemy, odwiedziła mnie w warszafce itd. Sytuacja rozwojowa.

Wielbicielka wszystkiego, co puchate (weterynarz), dla której półtora godziny kraulem pod górkę i 20km biegu zaraz potem nie nie wyczyn.

Akcja ma miejsce podczas pierwszego dnia niedawnego zlotu:

 

ona: [zdjęcie puchatego kotka]

ja: [zdjęcie pasących się koni z traktorem z boku kadru]

ona: Ałaaaa... To cios poniżej pasa. Teraz jestem zazdrosna

ja: wiem. zajebisty ciągnik.

ona: :P

Edytowane przez Grzech
obrazki sięm nie wklejajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Grzech napisał:

Laska poznana na imprezie u znajomych. Ostatnio sporo piszemy, odwiedziła mnie w warszafce itd. Sytuacja rozwojowa.

Wielbicielka wszystkiego, co puchate (weterynarz), dla której półtora godziny kraulem pod górkę i 20km biegu zaraz potem nie nie wyczyn.

Akcja ma miejsce podczas pierwszego dnia niedawnego zlotu:

 

ona: [zdjęcie puchatego kotka]

ja: [zdjęcie pasących się koni z traktorem z boku kadru]

ona: Ałaaaa... To cios poniżej pasa. Teraz jestem zazdrosna

ja: wiem. zajebisty ciągnik.

ona: :P

 

Jakoś nie wróżę tu jakiegoś rozwojowania. Real kurwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droczysz się, One to lubią bo pokazujesz że jesteś inny niz większość penisów w biało-rycerskiej zbroi...:)

osobiscie jestem zwolennikiem droczenia się i przyjemnego wkurwiania na żywo, często to robie jak jestem gdzies u znajomych, sklepie czy innej stacji benzynowej...

 

Po pierwsze jesteś inny niż większość którzy ze smutna miną wychodzą bez do widzenia

Po drugie, rozładowujesz atmosfere, większość tych babek siedzi tam  bo trzeba, też współczuje tym ludziom zmagać się z tymi klientami...Srać sie za 5 zł na butach..

Po trzecie niunie dostają emocje, coś nowego, świeżego z poczuciem humoru i docinkami...

Po czwarte jak dobrze zakręcisz temat możesz załapać numer i umówić się na ''kawe''

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że wszyscy razem i każdy z osobna jesteście ode mnie mądrzejsi, fajniejsi i macie większe siusiaki. Ten temat nie powstał po to, byście mi to udowadniali, ale dla podawania przykładów. Jak masz jakiś to wpisz, jak nie masz to wyjdź i wróć, jak będziesz miał. Teoretyzowania jest dość w innych wątkach.


Nie będę się też rozwodził nad tym, czemu podejście dobre na "zgniłym zachodzie" jest często strzałem w stopę w polsze - jesteście mądrzejsi, więc wiecie. 
Chciałbym pokazać przykłady, jak wygląda bycie narcystycznym dupkiem z naszego podwórka, by koledzy mający problemy z rozmową z paniami mogli coś z tego wyciągnąć.

 

--------
Ja: dostałem inwajta na ślub/wesele/poprawiny i szukam jakiejś naiwnej laski na +1.

ona: chyba pełnej wdzięku

Ja: znasz kogoś, kto by się nadał?

ona: Popatrzę, popytam i może coś się uda załatwić.

Ja: Dobra. Jak nie uda się ogarnąć kogoś na 100% do piątku szukam dalej.

ona: Się postaram. :)

 

--------

mijam instruktorkę tańca siedzącą na schodach - kilka zdań grzecznościowych, nic ponadto.

okazuje się, że poszedłem w złym kierunku, więc po 4 minutach wracam i znów koło niej przechodzę.

Ja: [przewracam oczami] znowu Ty.

ona: [z uśmiechem] znowu ja.

Ja: Przestań za mną łazić.

ona: [hihihi]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2016 o 17:42, Grzech napisał:

Z racji tego, że wiele osób nie bardzo ogarnia praktykę, choć zaczytują się w teorii proponuję wrzucić kilka przykładów zbytniej pewności siebie i ogólnie "brania pod włos"  i jak panie to łykają.

Pozwoli to braciom ukierunkowywać się ogólnie na podejście, jakie trzeba sobie wytworzyć, zamiast zapamiętywać formułki. Formułki nie działają na dłuższą metę.

 

Laska poznana na kursie tańca. Posłałem jej jakiś link do imprezy, bez zapraszania do znajomych.

Bystra dziewczynka, sporo żartowaliśmy na parkiecie i już po chwili mówiłem do niej per "zołzo" albo "złośnico".

ona:Kubane polecam. Fajna zabawa. Jestes elastyczny w tancu- nadasz sie:)

ja: Wiem, że się nadam. nie wiem natomiast, czy kubana się nada. :>

ona: Hahahaa..bardzo cenie skromnosc. Poziom miszczowski:)

 

 

---

Laska poznana na imprezie u znajomych. Ostatnio sporo piszemy, odwiedziła mnie w warszafce itd. Sytuacja rozwojowa.

Wielbicielka wszystkiego, co puchate (weterynarz), dla której półtora godziny kraulem pod górkę i 20km biegu zaraz potem nie nie wyczyn.

Akcja ma miejsce podczas pierwszego dnia niedawnego zlotu:

 

ona: [zdjęcie puchatego kotka]

ja: [zdjęcie pasących się koni z traktorem z boku kadru]

ona: Ałaaaa... To cios poniżej pasa. Teraz jestem zazdrosna

ja: wiem. zajebisty ciągnik.

ona: :P

fajnie i co z tego?


jak ktos jest zadziorny i zabawny naturalnie czyli ma normalne poczucie humoru i nie daje sobie wejśc na łeb oraz odnajduje sie w wiekszosci sytuacji to zajebiscie,jak ktos sie naczyta pierdół o "byciu"bo tak to ma byc bo u tego i tamtego to zadziałało to na 80% przypadków przynosi to odwrotny skutek.

albo ktos jest prawdziwy albo sztuczny i chujowy%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.