Skocz do zawartości

Genialna manipulacja i promocja białorycerstwa w Pitbull "nowe porządki".


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście że najprzystojniejszy - najseksowniejszy - najtwardszy (ostateczny zwycięzca i dominator innych mężczyzn) koleś w filmie (Majami), związuje się z podstarzałą (40-cha) kobietą z dwójką dzieciaków, z problemami (ex z mafii, brała narkotyki, pali)?

 

I jest to pokazywane w bardzo pozytywnym świetle?

 

No i podświadomość (inteligencja 2 letniego dziecka) kojarzy - twardy koleś, silny, nie pękający, fajnie się komponuje ze starą babą i cudzymi dzieciakami w wieku, gdzie trzeba zdrowo zapierdalać by je utrzymać (a potem usłyszysz żebyś spadał, bo nie jesteś ich ojcem). I taki kinoman idzie przez życie, i gdy wali się ze starszą babką, staje przed decyzją - wchodzić z nią w głębszą relację, czy nie? Podświadomość z automatu wrzuca fajne emocje i przypomina (niekoniecznie) obraz Majamiego, który miał fajny związek z taką starszą Panią.

 

No i kinoman wchodzi w związek... podejmuje decyzję na podstawie filmu, który niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

 

 

Co ciekawe, ponoć ten aktor jest z 10 lat starszą kobietą. Ale bez dzieci, znacznie ładniejszą, dominującą - czyli pełni rolę mamusi. Ciekawe co będzie za 10 lat, gdy on nadal będzie przystojny, a ona się zestarzeje :) http://party.pl/viva/kasia-warnke-i-piotr-stramowski-o-roznicy-wieku-w-zwiazku-99017-r1/

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurzyła scena, w której Majami się bawił z dzieciakami a ich matka nagle miała pretensje że sobie niańkę znalazła. Nosz kur... nie wiadomo jak dogodzić... Zamiast się cieszyć szczęściem dzieciaków tak mi egoizmem zaśmierdziało. Choć scena wyznawania "miłości" przez tę kobietkę była genialnie napisana, ta jej desperacja... :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam było stwierdzenie z jej strony: "Rodziców bogatych mam". W zakończeniu było, stwierdzenie: "nie czekaj na mnie z kolacją- mam realizacje". Czyli dopuki on będzie pracował i swoją absencją m.in. dostarczał jej emocje to będzie dobrze. Późnej.. hgw.

 

Wśród policyjnych środowisk takie układy norma, zwłaszcza wśród kryminalnych. Oni się świetnie odnajdują w takich klimatach. Muszą być praktycznie cały czas twardzi i potrzebują kogoś do prowadzenia - dominującej baby. Dlatego mówi się, że policyjne środowiska to patologia, a to cały złożony proces. Dużą liczbą tzw. twardzieli, rządzi jeszcze twardsza do współżycia baba.

 

Jednak zgadzam się zupełnie, że podświadomość połączy twardziela z podstarzałą kobietą z dziećmi i może mieć to zgubne skutki dla ludzi spoza środowiska milicjantów

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w rodzinie podobny motyw. Mężczyzna zarządzający twardą ręką innymi mężczyznami. Przychodzi do domu, totalny pantofel. Zgadza się na wszystko, co żona mówi. Dla mnie po prostu parodia. Dorosłe dzieci, zupełnie wyjebane na to, co ojciec mówi. Śmiech na sali, powiadam wam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj Pani mówi że :

 

Uważa, że to ostatni dzwonek - ujawnia informator tabloidu. Piotrek mógłby poczekać, bo jest od niej o 10 lat młodszy, ale zegar biologiczny dla kobiet jest bezlitosny. Chciałaby, żeby po ślubie od razu postarali się o dziecko.

 

http://www.pudelek.pl/artykul/94336/warnke_i_stramowski_biora_slub_stwierdzili_ze_nie_ma_na_co_czekac/

 

Zapłodnij mnie chłopcze, a później idź se gdzie bądź....:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ,,Pitbull'' to moim zdaniem - i mówię to z całym przekonaniem - najlepszy film w całej historii naszej kinematagrofii. Mocna a przy tym dowcipna i świetna pod względem kreacji aktorskich i zdjęć rzecz. Pierwsze serialowe kontynuacje też dobre. To był czas, kiedy wielu moich znajomych rozważało wstąpienie do służb mundurowych, a Panie, z którymi te filmy oglądaliśmy miały mokro w gaciach po pierwszej lepszej scenie z udziałem Desperskiego. ;)

Niestety, ale Vega z czasem zanadto zaufał swojemu wydumanemu ,,geniuszowi'' (dla niezorientowanych: początkowe wersje ..Pitbulla'' budowały scenariusz w oparciu o przetransponowane na potrzeby filmu zdarzenia z rzeczywistego życia środowiska, które Vega przez jakiś czas podglądał od środka).

A że hipsterzy różnej maści są w modzie, to postanowił zbudować opowieść wokół tego i poniósł klęskę. ,,Majami'' to taki gliniarz w rurkach. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega pracuje już nad nowym Pitbullem, w którym role pierwszoplanowe będą grały kobiety, i na nich będzie koncentrowała się uwaga...Kobiety bedą pokazane jako istoty silne, niezależne i kreujące wszystko i wszystkich...

 

Pitbull ''Niebezpieczne kobiety''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Dorociński nie chciał wystąpić, więc Vega nie miał wyjścia - jego gwiazda mocno przygasła, musiał wybrać kolesia, który pociągnie film. Nam może Stramowski się nie podobać (w filmie jakiś specjalnie zły nie był), ale kobietom, zwłaszcza w akcji ze starszą Panią - już tak. I to napędza sprzedaż, sławę, określone środowiska go pochwalą itd.

 

Dorociński był genialny w pierwszym pitbullu.

 

A co do silnych osobowości które potrzebują silnej kobiety, czasem tak jest, ale to nie jest żadna norma. Niektórzy faceci lubią być zerżnięci sztucznym fiutem (strapon) żonki, ale to nie norma.

 

A tak przy okazji, to z tego co pamiętam Dorociński też chyba białorycerzył? Tylko Goebbels go zjebał żeby zakończył związek z panną, bo miastowa?

 

8 godzin temu, APSS napisał:

A tutaj Pani mówi że :

 

Uważa, że to ostatni dzwonek - ujawnia informator tabloidu. Piotrek mógłby poczekać, bo jest od niej o 10 lat młodszy, ale zegar biologiczny dla kobiet jest bezlitosny. Chciałaby, żeby po ślubie od razu postarali się o dziecko.

 

http://www.pudelek.pl/artykul/94336/warnke_i_stramowski_biora_slub_stwierdzili_ze_nie_ma_na_co_czekac/

 

Zapłodnij mnie chłopcze, a później idź se gdzie bądź....:-)

 

 

Tak szybko to nie - Stramowski jest na fali i jest przystojny, kobiety tak łatwo zdobyczy nie oddają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ostatnio była też w TV sytuacja, kiedy mówiono o Euro 2016 i nagle pojawił się wątek, że panie też się interesują piłką i też mecze oglądają. Problem w tym, że kiedy zaczęli owe panie pytać o futbol to wszystko sprowadzało się do tego, który piłkarz im się najbardziej podoba. No ale znajom siem na pyłce. Z resztą, znam pewną kobietę, która niby kibicowała nam, ale jak doszło do meczu z Portugalią to wolała kibicować im... bo tam są piłkarze którzy się jej bardziej podobają.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 ale też był takie wypowiedzi kobiet podczas sądy ulicznej i bodajże wyborów prezydenckich. Ch.j z poglądami jakie reprezentują kandydaci, jak tam były takie wypowiedzi jak: że grzeczny, że miły, że się dobrze prezentuje. 

Starożytni Grecy byli niezwykle mądrzy ( w końcu stworzyli też filozofię) , że kobietom praw wyborczych nie dawali. Ehh...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Abraham Szechter Blumsztaj napisał:

Moja koleżanka z kursu angielskiego, miła babka, naprawdę, powiedziała że Kaczor musi odejść z polityki... bo jest brzydki i kiepsko się ubiera :)

 

A ja znam laskę, która głosowała na Ikonowicza, bo jego nazwisko kojarzy się z ikoną :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, EnemyOfTheState napisał:

 

A ja znam laskę, która głosowała na Ikonowicza, bo jego nazwisko kojarzy się z ikoną :)

 

Ogólnie lubię część jego socjalnych przekonań, ale kiedyś go spotkałem w swojej biedronce w Warszawie, z nawyku otworzyłem drzwi i przytrzymałem mu - ktoś z klasą przytrzymuje je i mówi dzięki, ja mówię proszę i robi się miło... a on nie dotknął i nic nie powiedział. Gdybym to wiedział, stanąłbym i niech sam otwiera sobie drzwi.

 

To dużo mówi o człowieku. Kawał huja na mój język, no ale może miał zły dzień, był zamyślony, cholera wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikonowicz to rodzony brat Magdy Gessler. W jednym z wywiadów pani od kuchennych rewolucji powiedziała, że została celebrytką bo chciała coś udowodnić ojcu i bratu. W dzieciństwie i młodości była ignorowana w dyskusjach politycznych, które prowadzili ojciec z synem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Abraham Szechter Blumsztaj napisał:

 

Ogólnie lubię część jego socjalnych przekonań, ale kiedyś go spotkałem w swojej biedronce w Warszawie, z nawyku otworzyłem drzwi i przytrzymałem mu - ktoś z klasą przytrzymuje je i mówi dzięki, ja mówię proszę i robi się miło... a on nie dotknął i nic nie powiedział. Gdybym to wiedział, stanąłbym i niech sam otwiera sobie drzwi.

 

To dużo mówi o człowieku. Kawał huja na mój język, no ale może miał zły dzień, był zamyślony, cholera wie.

 

Ja bym jednak obstawiał wrodzone chamstwo. Taki przykład

 

 

Wiadomo że na wiecach politycznych czasem puszczają nerwy, no ale kuźwa bez przesady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.