Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Imperator

Rozpierdol w pół roku

Recommended Posts

Zapisuje swoje cele na najbliższe pół roku i przysięgam ich wykonanie.

 

Zarabianie

-Minimum 10k średniego przychodu ze swojej działalności, firmę mam od pół roku, średni przychód obecnie około 3k, najwięcej było 5k, cel jest to do zrobienia ale wymaga ogromnej ilości zapierdalania i sprytu. 

 

Sylwetka

-Jeśli chodzi o sylwetkę to póki co dążę do poziomu tłuszczu poniżej 10%, mam być konkretnie wycięty, wyżyłowany. Dopiero potem można się zabrać za budowanie mięcha. 

 

Dieta jest raz lepsza, raz gorsza, ogromną ilość czasu spędzam w samochodzie więc często wpadają fast foody, nie będę tego całkiem wyrzucał ale ograniczę. 

Trening 3-4x trening siłowy całego ciała, do tego planuję dodać dużą ilość aerobów, interwałów, crossfitów, ogólnie aktywności sportowej. 

 

Kobiety

 

Jak pewnie kazdy facet chciałbym te z najwyzszym smv, także rozwój umiejętności rozmowy z nimi droczenia się przyda, zauważyłem, że przez mój logiczny mózg nie potrafię się z nimi dogadać, wzbudzać ogromne zainteresowanie. Widzę, że pomimo czytania na ich temat tyle czasu dalej popełniam te same błędy co wcześniej.

 

Podam taki przykład, nie dawno umówiłem się z dobrą laską, na spotkaniu wszystko ok, zainteresowanie ogromne było, na dużo sobie pozwalała. Po spotkaniu jak pisaliśmy już nie widziałem takiego zainteresowania, jeszcze jak mi powiedziała, że idzie gdzieś z jakimś kolegą, to ja od razu pokazałem po sobie wkurwienie i zazdrość, potem dalej przez moje zachowanie nic z tego nie wyszło.

 

Tak więc przysięgam się nauczyć podrywać i umawiać się z laskami bez spiny i parcia na cokolwiek (chyba, ze sex). Muszę wypracować umiejętność rozmowy z kobietą, w taki sposób, żeby sama mnie chciała podrywać, myślę, że przy tym celu wystarczy po prostu dużo ćwiczyć i ogarnę temat ale jeśli macie jakieś pomysły to podawać.  

 

Także, póki co, to na tyle z moich celów, jak coś dojdzie to sie dopisze.

Przysięgam się nie poddawać i ogarnąć to co wypisałem.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia. Nadupcaj i ciesz się z efektów. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorki, ale źle się do tego zabierasz - jeśli przysięgasz te 10 koła, to tworzysz presję że tak musi się stać, a presja rodzi strach że tak się nie stanie, i podśw. właśnie go realizuje.

 

Wiele razy zetknąłem się z takim postawieniem sprawy i NIGDY się nie udało.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie też to zauważyłem, że na wiele rzeczy w życiu nakładam presję, napalam się i potem jak nie wychodzi to są nerwy i strach. Czy to z laskami czy z biznesem, jak wrzucam na luz to wszystko jakoś wchodzi, dzięki za radę. Ale z drugiej strony, żeby coś zrobić trzeba być zdeterminowanym, wiec jakie podejście byś polecał do tego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecałbym Ci zrobić inne założenie - że w ciągu 15 lat będziesz zarabiał milion złotych miesięcznie na czysto do łapki. Jeśli dobrze pokierujesz podświadomością, to możesz osiągnąć znacznie więcej w te pół roku niż założyłeś. Pół roku da Ci taki stres, że nic nie wypali - a 15 lat to realny czas, w którym możesz zrobić potężną firmę. To może się stać znacznie szybciej, ale dajemy większy czas właśnie po to, by nie stworzyć ciśnienia (poczucia ważności w transerfingu). W ten sposób działasz, ale bez presji. Wtedy wszystko zależy od Twojego nastawienia, kontaktu z Wyższym Ja i gotowości do poczucia się niewinnym z takim hajsem.

 

Ciężki zapierdol to masz przy łopacie za ochłapy - prawdziwe pieniądze zarabia się pomysłami, a takie naprawdę prawdziwe, ideami, ich tworzeniem. Nie karm swojej podświadomości kłamstwami o tym, że ciężki zapierdol jest potrzebny, bo Ci to zrealizuje.

 

A gdzie postanowienia co do samooceny? Najważniejszej rzeczy w Twoim życiu? Tu troszkę o tym mówię i krótko jest: 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.