Skocz do zawartości

Bracia co jest grane bo nie ogarniam ?


Baltazar

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baltazar napisał:

dobra panwie macie schizę - trudno na tym portalu tylko sobie nie pogadamy. Wszędzie podstęp bab podejrzewacie musicie sami sobie zrobić psychoanalizę. Jak nie macie nic do powiedzenia w tym wątku to proszę nie pisać.  

 

Alfa jak to alfa, rozstawia po kątach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Baltazar napisał:

Wiecie bracia ja już mam 45 lat. 5 lat temu też wydawało mi się że to mi się nie przydarzy - a tu taka sytuacja :)

Ile bracia macie lat że trójkąty was szokują ?

haha , faktycznie chyba jesteś kobietą :) Widzę, że w czeluściach internetów znajdują się różni ludzie.. może jakąś blogerką i prowadzisz sobie swoje badania itd.. w sumie nie trudno trafić tu przez fb.

Co do Marka i tez przez niego głoszonych, to chociaż jestem urodzonym romantykiem i białym rycerzem to są trafne w przypuszczam 90 % :) Te 10 % zostawiam na stwierdzenie, że nikt nie jest nieomylny :)

Tak jak pisałem , mnie trójkąty nie szokują do czasu gdy jest to 2k i ja... oglądanie gołej dupy jakiegoś chłopa nigdy mnie nie jarało ...

Mówisz, że to miejsce, w którym wszyscy faceci są porozwalani przez kobiety... No to pokaż mi miejsce, w którym tak nie jest..Pokaż mi kogoś, kto jest szczęśliwy w związku. Nie mam na myśli , że jest szczęśliwy teraz. Chodzi mi o taki związek z komedii romantycznej. Dwoje młodych ludzi zakochuje się w sobie i jest ze sobą całe życie. I jest ze sobą szczęśliwych . Jak mi dasz taki przykład to przyznam Ci rację. Nie uda Ci się to. Marek odkrywa rzeczywistość i myślę, że dlatego niektórych to po prostu boli i wkurwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, widzę, że wielu z Was chuja wie o życiu...nic nie wiecie...:wacko:

 

Otóż ja znam bardzo podobną , na 100% PRAWDZIWĄ historię , mój przyjaciel ma nawet też 45 lat...

Nawet przez chwilę myślałem, że to on jest Baltazarem  :P

 

Jak to się dzieje, że dochodzi do trójkątów, zdrad kontrolowanych, a potem i niekontrolowanych ?

Do takich POZORNIE niewyobrazalnych zachowań męzczyzny ?

Bardzo prosto.

Żona całe życie w domu, zajmuje się dziećmi, domem itp.

Przypadkowo ona poznaje z nudów kochanka, potem mąż ich NAGRYWA, jak tamten posuwa ją w kakao (z nim nigdy!) w ich łożu małżeńskim...

Chce się powiesić, ledwo z tego wyszedł. Dramat.

Przebacza jej, bo dzieci, dom, miłość  itp.....ale ją znów ciągnie do obcych kutasów, bo zasmakowała po latach małżeńskiej rutyny czegoś nowego.

Znów ją nakrywa z kolejnym kochankiem, po długim okresie niepewności ,śledzenia z jego strony, podejrzeń itp.

Nawet nie wiecie ,jak to człowieka wykańcza!

Ona potem tak go "przerabia" , że on...zgadza się ,aby ona pieprzyła się z innymi, ale TYLKO ZA JEGO ZGODĄ I WIEDZĄ!

No i tak się dzieje, on się nakręca tą sytuacją , ona tez ,mają nieziemski seks...

Zaraz potem jednak sa poważne kłopoty, bo tak jak pisał @Baltazar - samica ABSOLUTNIE nie szanuje takiego samca, który pozwala jej na takie rzeczy!

 

Dlaczego męzczyzna się godzi , aby drugi ruchał mu żonę ?

No cóz, jeśli  on WIE, że ona i tak się puszcza, to chce mieć chociaż złudzenie kontroli nad tym...

Poza tym ,jest to bardzo podniecające, jak twierdzi. Być może, czemu nie...

 

Tak że nie oskarżajcie nikogo o trollowanie, bo takie sytuacje zdarzają się w zyciu, i to całkiem często.

On od dłuższego czasu tez mi juz nic nie mówi, widocznie krępuje go to bardzxo....

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1973, spoko, może prawda. Z drugiej strony zachęcono Baltazara, aby dał się poznać z dobrej strony w innych wątkach, trochę popisał i wrócił do problemu, żebyśmy trochę ogarnęli. Wyjechał z tematem skrajnym, więc prośba była uzasadniona. Baltazar zaatakował później wpędzaniem w poczucie winy, osądzaniem. Da się dyskutować, także o takich problemach, ale w całokształcie wychodzi, że Baltazar nie chciał czegokolwiek dać od siebie, tylko czerpać. Zero postów i wypierdala od razu z grubej rury. Dostał drobne instrukcje, co do dalszego postępowania, chyba racjonalne, no i co, żadnego zrozumienia wzajemnego. Nie wiem, czy tylko ja tak widzę, czy nie. Nie odnoszę się stricte do zagadnienia, tylko do zachowania nowego forumowicza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RedBull1973 napisał:

Tak że nie oskarżajcie nikogo o trollowanie, bo takie sytuacje zdarzają się w zyciu, i to całkiem często.

Zarzuty o trollowanie nie dotyczą stricte napisanej historii, ale postawy i sposobu (stylu) pisania autora/autorki oraz odnoszenia się do innych użytkowników.

Znaj różnicę.

A jak nie znasz, to poczytaj sobie inne wątki z działu w którym obecnie znajduje się ten wątek i potem zadaj sobie pytanie: dlaczego założyciele/lki tych tematów zostali zbanowani, albo uciekli po angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście...tak samo , jak nie będzie szanować frajera, który jej wybaczy zdradę...

Wiem, bo przerabiałem to sam, jak i wielu z moich kumpli.

Na szczęście każdy z nas w końcu uwolnił się od swojej kurwy...:P

 

Zdrady się kobiecie NIE WYBACZA. NIGDY !

Chyba, że zrobiła to raz,  po pijaku...i szczerze żałuje.

Ale... one nigdy szczerze nie żałują! :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pod tym się również podpiszę. Zdrady nie wolno wybaczać... oczywiście, że będzie się tłumaczyć , że po pijaku, że raz , że w dupę to nie zdrada ;)... choćby się świat miał zawalić to wybaczenie zdrady prowadzi tylko i wyłącznie do następnej i następnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Zarzuty o trollowanie nie dotyczą stricte napisanej historii, ale postawy i sposobu (stylu) pisania autora/autorki oraz odnoszenia się do innych użytkowników.

Znaj różnicę.

A jak nie znasz, to poczytaj sobie inne wątki z działu w którym obecnie znajduje się ten wątek i potem zadaj sobie pytanie: dlaczego założyciele/lki tych tematów zostali zbanowani, albo uciekli po angielsku?

 

OK, postawa faktycznie okazała się niefajna i jakaś taka "babska"...ale to wyszło potem ,nie w pierwszym poście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.