Skocz do zawartości

Lanie na siedząco


SledgeHammer

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś kilka dni temu byłem w pewnym domu u znajomych kolegi, zajechaliśmy tam w pewnej sprawie.

Miało być chwilkę, ale wiadomo że potrwało dłużej.

 

Lać mi się zaczęło chcieć jak cholera i się pytam, gdzie jest toaleta, ponieważ chciałbym skorzystać:rolleyes:.

Na to pani domu pokazuje gdzie i mówi mi mniej więcej tak:

"Proszę Pana u nas z toalety korzysta się na siędząco, jak chce się Pan wysikać, to także powinien Pan usiąść":lol:

 

Ja pitolę:blink:, myślałem, że się przesłyszałem

Odpowiadam: "Ja jestem mężczyzną proszę łaskawej pani i sikam na stojąco, mężczyźni tak mają."

Ona: "U nas wszyscy mężczyźni sikają na siedząco".

 

No to Ja niewiele mówiąc rezygnuje z toalety i mówię do chłopaków, że jadę na chwilę się odlać pod drzewem, bo tu muszę siadać,

a Ja siadać do lania nie będę - tak głośno na całe mieszkanie, aby wszyscy słyszeli.

 

Słyszałem już o takich domach, że gdzieś tam u kogoś faceci leją na siedząco, pod dyktando bab, żenada qrwa mać.

Jej wytłumaczenie było takie, że niby śmierdzi i trzeba myć podłogę - to logiczne chyba, że trzeba myć co jakiś czas.

Ja mam w domu do tego bardzo ładny i nowoczesny mop i wiadro z wodą + płyn taki:D.

 

Zadaje sobie sam pytanie, gdzie sie podziała godność tych meżczyzn, jak można sie tak dać poniżyć.

"Chyba, że w domu mieszkają sami niewidomi i leją po ścianach, desce, podłodze a nawet po suficie":lol:.

Ja pierd...........ę, ale ludzi jebie w tym kraju.

SH.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już rzeczywistość absurdu, Zaczynam też lubić słowo degrengolada. 

 

Szczerze? Odlałbym się na stojąco, nawet po jej tekście, ewentualnie do zlewu lub doniczki. Później poszedłbym do spowiedzi :) 

 

Oczywiście taki żarcik. Czy na pewno? 

 

:lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie nagrabiłeś SH, guru lubi sikać "Na Małysza".

 

Niektórzy ludzie tak mają/ lubią/ jest im wygodniej, ale żeby zmuszać do tego innych :blink:

 

Nigdy się nie zetknąłem, żeby gospodarz lub gospodyni nakazywali sposób oddawania moczu, świat staje się mocno zakręcony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pomysły zrodziły się w spaczonych umysłach postępowej lewicy w '13r:

 

Szwedzcy posłowie chcą zdelegalizować oddawanie moczu na stojąco

 

Lewicowi posłowie z regionu Sodermanland na południu Szwecji zaproponowali projekt nakazujący mężczyznom korzystanie z toalety wyłącznie na siedząco. Takie prawo ma pomóc w zniesieniu różnic i dyskryminacji międzypłciowych.

 

http://podroze.onet.pl/aktualnosci/szwedzcy-poslowie-chca-zdelegalizowac-oddawanie-moczu-na-stojaco/8dttc

 

Ciekawe jakie sankcje groziłyby za nielegalne wypróżnienia niczym boczek w kiepskich - pewnie najwyższy wymiar kary z karą śmierci włącznie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

Lewicowi posłowie z regionu Sodermanland na południu Szwecji zaproponowali projekt nakazujący mężczyznom korzystanie z toalety wyłącznie na siedząco. Takie prawo ma pomóc w zniesieniu różnic i dyskryminacji międzypłciowych.

Czytałem o tym absurdzie kiedyś. Zastanawiałem się, czy nie jest to jednak forma dyskryminacji... kobiet, które wyboru nie mają między staniem a siedzeniem i podkreślanie tej różnicy w tak wyrafinowany sposób, nie jest jeszcze większą dyskryminacją płci ;) 

 

Wyzwolonym (od rozumu) Szwedkom proponuję:

0471fec37ee23132abd95dafd18f97da.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, faktycznie ten świat zwariował:lol:

 

"Wytłumaczenie w tamtym domu było takie, że jak facet leje do sedesu to lekko pryska na podłogę i trzeba to później zmywać, bo śmierdzi w łazience"

Tak mi zaserwowano, później.

Ja mam mop + płyn, sam przelecę kibel wokół i mi qrwa pachnie jak w lawendowym raju.

 

 

@Pogromca_wdów_i_sierot

No qrwa, szkoda słów ;)

 

Edytowane przez SledgeHammer
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, SledgeHammer napisał:

No nie, faktycznie ten świat zwariował:lol:

 

"Wytłumaczenie w tamtym domu było takie, że jak facet leje do sedesu to lekko pryska na podłogę i trzeba to później zmywać, bo śmierdzi w łazience"

 

Mocz prawdziwego mężczyzny to przecież ambrozja :D 

 

Trzeba było odpowiedzieć, a od czego ty kobieto jesteś? :lol:

 

Pan i Władca ma lać, nawet bezpośrednio na podłogę, a ty masz kurwa sprzątać. 

 

Alternatywna odpowiedź, a tobie z mordy jedzie i jakoś nikt z tego afery nie robi. 

 

:lol:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    U mojej siostry, która mieszka w Niemczech, też mi zapodano podobny tekst. Siostra ma trzy córy i dosyć mocny charakter. Po tym jak mi powiedziała że mam sikać na siedząco,

patrzę pytająco na szwagra czy to na poważnie?. A on mi mówi że później kafelki są opryskane. Nosz kurwa, mówię do siostry że i tak będę lał na stojąco, a do szwagra: a ty później powycierasz.

Nawet się nie wkurwił, tylko głupio uśmiechnął. Żal mi się go zrobiło, widać że ma amputowane jaja, ale jak pizdeusz to niech sprząta po facetach.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Po tym jak mi powiedziała że mam sikać na siedząco,

Będę lał na stojąco, chcesz wpaść mi potrzymać? ;)

 

no dobra, tak serio, to sam uważam, że należy przestrzegać praw, jakie właściciel ustanowił w swoim domu. Sam tego wymagam (nie, nie sikania na siedząco). Lanie na siedząco ironizuję dla przerysowania tematu, bo akurat to jest wielowymiarowym aspektem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z opcją numer 2, pytałeś? :)

 

Już widzę jak Pani podaje Ci specjalny worek (coś jak dla psów na spacerze).

- Proszę, u nas mężczyźni robią klocki do woreczka, bo szambo może wyjebać. 
- A Panie? 
- No u Pań przecież to nie sranie.

 

Ja chyba jebnąłbym śmiechem, walnął jakąś ripostę, wyszedł i tam nie wracał, dopóki tego ustępu :) w regulaminie nie zmienią.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sikam na siedząco, bo wkurwia mnie strasznie rozchlapany mocz - który nie zmyty, obrzydliwie śmierdzi. Po co mam czyścić co chwilę mopem? Zresztą trzeba też deskę przecierać i pod deską mokrym papierem, potem myć ręce, po co tyle zachodu? Siadam i szczam na luzie.

 

U mnie kibel musi być czysty i pachnący, na tip top. 

 

No a co do zmuszania gości, to też bym się nie zgodził. Dla pokazania męskiej dominacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, serio nie trafiacie do muszli podczas szczania?:D Celowo kurwa sabotujecie życie kobiet siuśkami :D 

 

W ogóle to chyba jeden z najbardziej śmiechowych tematów na forum :D Mordka mi się ostro ucieszyła :D 

 

Baba, która nakazuje mi konkretny sposób szczania. NIEPOJĘTE :D 

 

Zazdroszczę sytuacji, serio :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SledgeHammer Bardzo zabawny temat! Już myślałem, że popołudnie będzie ponure, a tutaj taka perełka! :-)

Ja na tę historię patrzę tak - goszcząca "pani domu" zapewne miała kiedyś problem z męskimi domownikami, szczającymi na stojaka seriami lub pojedynczo, ale za każdym razem z rozbryzgiem ;-) Panowie sami po sobie nie sprzątali, więc przedsiębiorcza gospodyni wyeliminowała problem u źródła - nie ma szczania na stojaka! Więc dostałeś niejako rykoszetem domowego prawa, stanowionego przez ową niewiastę. Ja bym, jako gość tego domu, sprawę, że się tak wyrażę... olał, i to na stojaka! ;-)

 

I tak sobie myślę - operować sprawnie fiutem trzeba nie tylko w seksie, ale też w kibelku. Jeśli ktoś zostawia po sobie syf na podłodze i ścianach, to znaczy, że nie jest prawdziwym samcem, tylko cipowatą fleją, która nie umie posprzątać po sobie samym. No i najważniejsze - zawsze po wszystkim warto umyć ręce! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa mać Brachy od dzisiaj w swoim domu wprowadzam "nową świecką tradycję", bo mi się już filmy Barei przypominają.

 

Przeciwstawiam się z całą stanowczościa lewackim pojebom i wprowadzam "obowiązek" lania do kibla na "stojąco" - dla mężczyzn.

Nawet jak będzie inwalida to się mu pomoże, ale lać ! ma na stojąco:angry:.

W moim domu moje prawa w swoim domu niech każdy leje jak chcę.

@Adolf - Brawo

@mac -obrazek 10+:lol:

@Aumakua - kup sobie kilka sedesów i z jeden pisuar i będzie git:rolleyes:.

SH.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie ma sprawy. Mają regułą że sika się na siedząco na sedesie? Ok. W takim razie zakomunikuję, że wysikam się do zlewu, bo zlewu taka zasada nie obejmuje. Problem rozwiązany!

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Dobra. Nie ma sprawy. Mają regułą że sika się na siedząco na sedesie? Ok. W takim razie zakomunikuję, że wysikam się do zlewu, bo zlewu taka zasada nie obejmuje. Problem rozwiązany!

 

Dobre, naprawdę dobre:lol:.

Wtedy mnie jednak zatkało i nie było mi do śmiechu, surrealizm w czystej postaci;).

 

4 minuty temu, kryss napisał:

Takie i podobne znaczki spotykałem w szwecji, norwegii, niemczech ,danii, ale zwsze były też pisuary wiec jakby problemu nie było.

 

@kryss przestań proszę, bo ze śmiechu jebnę:lol:.

P.S. Laiki mi się już skończyły, a dziś powinno być ich z pincet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.