Skocz do zawartości

Podwalanie w miejscach publicznych


Rekomendowane odpowiedzi

Facet jest zaglem, kobieta jest wiatrem. Jak ty jestes pewny siebie i idziesz przez miasto to bidulka tez sie czuje pewna siebie. Kto wie czy kiedykolwiek sie czula tak pewnie jak z toba? A moze z bylym sie tak nie czula, bo to byla zwykla pizda? Na 100% wywoluje to u niej emocje - ona po prostu to czuje, ze ty idziesz sobie na luzie i pewny siebie. Nie musisz jej tego mowic, ona to wie (podswiadomie). No chyba ze masz jakies paranoje typu "oby mnie nikt nie zobaczyl, jak mocno sie boje" - wtedy rzeczywiscie siedz w domu. :D

Ja tam zawsze lubie pokazac dominacje. Jak chce zlapac za pupe to to robie. Nie interesuje mnie kto idzie z tylu. Jak chce cos powiedziec w sklepie przy kasie to to mowie. Nie interesuje mnie to ze dla kogos to moze byc dziwne i zbyt glosne. Przeciez nikomu krzywdy tym nie robie, chociaz niektore kobiety (glownie starsze) sa bardzo rozdraznione kiedy facet jest za pewny siebie. Moze wtedy przychodzi im do glowy "kurde, czemu ja takiego sobie nie znalazlam?". Who knows...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.