Skocz do zawartości

Moja spowiedź i prośba o pomoc


AIRBAG

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, AIRBAG napisał:

(...) zostałem na herbacie i się tak skończyło , że skończyliśmy w wyrze (...)

 

Co za idiota.

 

3 godziny temu, AIRBAG napisał:

(...) proszę bracia o poradę (...)

Strzel se w łeb.

 

Sam nie jestem święty i dawałem się za młodu manipulować kobiałkom, ale to co ty gościu odjaniepawlasz, to przechodzi ludzkie pojęcie.

 

MEGA LOL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AIRBAG napisał:

 w domu matka rządziła wszystkim , każda decyzja musiała być zaakceptowana przez nią , ojciec mojej dziewczyny był strasznie stłamszony , gość miał 50 lat a papierosy palił po kryjomu , w domu nie potrafił wysiedzieć , bo ono mu cięgle napierdalała nad głową , napierdalała na niego do wszystkich , robiła ofermę , gość ciężko pracował , bo robił w remontach , kasę do domu przynosił , nie przepijał a jak przez miesiąc w styczniu nie miał roboty to mu nawet 15 zł kurwa na buty do roboty nie chciała dać ( oczywiście jak głupi całą kasę jej oddawał) ...

Czaisz, że stałeś się jak stary twojej byłej żony?

 

3 godziny temu, AIRBAG napisał:

Nawet sex jest jako nagroda... Ja nie piję , nie palę , jestem raczej ugodowy , w domu robię wszytko , ale gdy jest nie po jej myśli zaraz wyciąga temat , że ją okłamałem i jestem okropny ... Do tej pory nakryłem ją , że sprawdza moje wpisy po forach , gdzie zna mój nick , czyta jakieś zjebane porady frustratek na babskich forach , o tym jak mężowie są źli , że je zdradzili i kłamali... Ja już wycierpiałem za brak JAJ , proszę bracia o poradę .. Przepraszam za tak długi tekst ale to i tak jest w wielkim skrócie ..

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, AIRBAG napisał:

Zostałem przez Was już różnie oceniony, rozumiem swoje błędy ! Jestem tu po to by wyjść z tego matrixa. Czytam forum dokształcam się ale potrzebuję też od Was rad, bo kurwa nie jest łatwo ..

Nie jest i nie bedzie.

Wdrażaj to co już wiesz krok po kroku, nie da sie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stary, współczuję i jestem wqrwiony, że dałeś sie złapać byłej do łóżka, widzisz ile straciłeś? Miałeś wyrzuty sumienia, byłeś potulny jak baranek, nie doceniła tego i dalej Cie najezdzala,. Nie mam dla Ciebie rady, jedynie dojechać była, mieszkanie niech dzieli po połowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.