Skocz do zawartości

Wkurwiłem się; ja też chcę byśmy stali się potężni i modni


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Aumakua napisał:

No i już się wszystkim pomysł znudził... ech...

 

Nikomu się nie znudził pomysł Marku, bynajmniej nie mi, ale z powodu ostatnich problemów osobistych nie mam możliwości stałej i ciągle aktywnej obecności na forum.

 

W sprawie gazetki ja widzę to tak, że najlepiej na samym początku zorganizować fundusz na którym poznamy nasze możliwości i od tego punktu trzeba, by było zacząć.  W dalszym etapie wyznaczyć koordynatorów czuwających nad elementami naszego samczego magazynu. Ktoś kto, by nadzorował to wszystko i sklejał do kupy.

 

W sprawie artykułów to możemy wykorzystać materiały zamieszczone na forum, a także napisać coś nowego. Więc moim zdaniem najlepiej, by było gdybyśmy urządzili zbiórkę pieniędzy, a później zaczęli działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chętnych do udziału w projekcie wydania ekskluzywnego samczego magazynu, uprasza się o wpisanie w tym wątku lub PW.

 

Poszukujemy:

 

1 Korektorów

2 Ludzi od składu

3 Rysowników

4 Fotografów

5 Autorów tekstów, oraz osoby, które podejmą się przekształcenia treści z wybranych wątków w artykuły do zamieszczenia w magazynie

6 Ludzi, którzy mieli do czynienia z wydawaniem prasy i/ lub dziennikarstwem

 

Proszę o wpis w wątku lub PW, jakiej funkcji możecie się podjąć, ile jesteście w stanie przeznaczyć czasu na projekt.

 

Proszę same konkrety, kto może podjąć się określonych rzeczy, w jakim zakresie, w jakich ramach czasowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszy egzemplarz nie chce kasy. Zapłatą jest to, że mogę się jakoś przyczynić do rozwoju idei, uczestniczyć w fajnej inicjatywie. Serio. Zobaczymy jak to wyjdzie. Jeśli potem dalej to się będzie rozwijać, będą jakieś zyski i coraz więcej pracy to zrobimy tak żeby było dobrze dla obu stron :) Z Ciebie kasy nie będę zdzierać, jak już to przy podziale realnych zysków.

 

To ma być nasze (forumowe) wspólne przedsięwzięcie, więc wydaje mi się, że albo robić to dla idei albo się nie wychylać. Tyle.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę przygotować 2-3 teksty o tematyce muzyki medytacyjnej (muzyka transowa, mająca wzbudzić w słuchaczu odpowiednie emocje, nakierować na jakiś temat, otworzyć umysł [z gatunkiem 'trance' nie ma nic wspólnego]), która rozbrzmiewa podczas moich sesji psychodelicznych. Zabieram się za to od dłuższego czasu i ciągle nie wychodzi. Czuję, że to jest właśnie ten impuls, który mnie zmotywuje do realizacji planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Drizzt napisał:

Za pierwszy egzemplarz nie chce kasy. Zapłatą jest to, że mogę się jakoś przyczynić do rozwoju idei, uczestniczyć w fajnej inicjatywie. Serio. Zobaczymy jak to wyjdzie. Jeśli potem dalej to się będzie rozwijać, będą jakieś zyski i coraz więcej pracy to zrobimy tak żeby było dobrze dla obu stron :) Z Ciebie kasy nie będę zdzierać, jak już to przy podziale realnych zysków.

 

To ma być nasze (forumowe) wspólne przedsięwzięcie, więc wydaje mi się, że albo robić to dla idei albo się nie wychylać. Tyle.

 

Pozdro :)

 

No to może reklama Twoich usług? Jak zrobisz dobrze, wielu będzie wiedziało gdzie uderzać. Poza tym ja będę dążył do płacenia za pracę, zobaczymy jak wyjdzie.

 

1 godzinę temu, Guliver napisał:

Ja mogę przygotować 2-3 teksty o tematyce muzyki medytacyjnej (muzyka transowa, mająca wzbudzić w słuchaczu odpowiednie emocje, nakierować na jakiś temat, otworzyć umysł [z gatunkiem 'trance' nie ma nic wspólnego]), która rozbrzmiewa podczas moich sesji psychodelicznych. Zabieram się za to od dłuższego czasu i ciągle nie wychodzi. Czuję, że to jest właśnie ten impuls, który mnie zmotywuje do realizacji planu.

Super :)

 

 

 

Od tej pory wpisujmy się w tym dziale: http://braciasamcy.pl/index.php?/forum/180-przejmujemy-rynek-wydawniczy-w-polsce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.