Skocz do zawartości

Human Design i moja analiza


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Na HD się nie znam, ale korzystając ze swoich danych urodzenia (28.12.1978 godz. 8.40) zrobiłem sobie z ziomkiem analizę. 

 

Typ projektora, profil to męczennik (moim zdaniem zgadza się, np. Sławek) i heretyk (kij w mrowisko, wiadomo o co chodzi), cel - służba ludziom. Zgadza się? Moim zdaniem tak. 

 

Link bezpośredni: https://www.mybodygraph.com/free-bodygraph?place=Warszawa%2C Poland&date=1978-12-28&time=08:40

 

9tkTctu.jpg

 

Trochę o projektorze: 

 

 

Andrzej też to ciekawie opisuje: https://swiatducha.wordpress.com/2016/02/23/cele-zyciowe-w-human-design/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trochę o tym czytałem. I odpowiem tak. Ilość informacji jakie generuje ten system to jest jakiś obłęd. W dodatku przy pierwszym zagłębieniu się nic się z niczym nie zgadza (zupełnie jak w życiu) po czym okazuje się że po przeżyciu jakiś doświadczeń opis pasuje perfekcyjnie.

Jeżeli chodzi o oryginalny język opisu to jest to bardzo poetycki angielski, który bardzo ciężko się czyta, zwłaszcza, że dotyczy on najczęściej niematerialnych odczuć i wzorców zachowania.

Jeżeli zaś chodzi o polskie tłumaczenie to chyba najlepiej zrobili to goście z Tresury Matrixa, którzy odrzucili poetyckość na rzecz wierności przekazu. Mają swoją stronę atlashd.eu

Podoba mi się też ich niedogmatyczna, pragmatyczna filozofia podchodzenia do tego systemu:

http://www.atlashd.eu/mikrofala-o-human-design/

 

Najwięcej przekopałem materiałów o profilu 4/6 - oportunista/wzór do naśladowania (bo go mam).

 

Najciekawszy z tego wszystkiego jak dla mnie jest Wzór.

@Mosze Red @Endeg @Guliver @WojtekSk dajcie znać, czy to co jest powiedziane o Wzorze na filmie poniżej (1:30:20) pokrywa się z waszymi doświadczeniami? Będzie można zweryfikować, czy HD ściemnia, czy nie.

https://www.youtube.com/watch?v=kWI7hWXot40

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ten film, ale musze przyznać, że nie mogę tych chłopaków strawić, ich pseudo-rozrywkowej maniery scenicznej... ;-)

 

Też napiszę, że jak dla mnie, to opis się zgadza się w 110%. Zalogowałem się na stronę i czytam opisy poszczególnych koncepcji...

 

Opis wzoru Manifestatora w moim przypadku się zgadza w pełni... ;-) od dzieciństwa do teraz hehe

 

W

Edytowane przez WojtekSk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type Projector
Strategy To Wait for the Invitation
Not-Self Theme Bitterness
Signature Success
Definition Triple-Split
Authority Solar Plexus - Emotional
Profile Investigator - Martyr (1/3)
Incarnation Cross Right Angle Cross of Contagion (8/14 | 30/29)

 

 

Nie ogarniam tego :P

 

Czekać na zaproszenie

Gorycz :(

Sukces

Trójpodzielony?

Splot słoneczny - emocjonalny

Detektyw - męczennik

To ostatnie nie wiem

http://loveyourhumandesign.com/2011/05/18/incarnation-cross-of-contagion/

 

Nieść jakąś prawdę? O babach he he he

 

Edytowane przez M.Dabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type Manifesting Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Single
Authority Solar Plexus - Emotional
Profile Investigator - Opportunist (1/4)
Incarnation Cross Right Angle Cross of The Vessel of Love(15/10 | 25/46)

 

Niespodziewanie trafne. Opisy również. Zgłębiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

 

Ktoś mógłby wyjaśnić mi typ bo nie bardzo rozumiem

Cytat

The manifesting Generator is neither a Manifestor nor a separate Type. It is a sub group of Generator. The two Types of Generator are the pure Generator, Throat is not defined to a Motor and the Manifesting Generator, the Throat is connected to a Motor. In both cases the Sacral Center is defined and the strategy is the same.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GluX napisał:

image.png

 

Ktoś mógłby wyjaśnić mi typ bo nie bardzo rozumiem

 

 

Wcześniej już można było wywnioskować, że jesteś z Wielkopolski, poznałem po użyciu słowa "wiara" w znaczeniu "znajomi, towarzystwo".

 

Heretic - someone who believes or teaches something that goes against accepted or official beliefs. 

 

Data dizajnowa jest u mnie też jakiś kwartał wcześniejsza niż data urodzenia. Może wtedy się dusza u płodu wykształca? 

 

Investigator - chyba chodzi o to ze masz naturę śledczego, czyli analityczną.

 

Splot społ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, GluX napisał:

image.png

 

Ktoś mógłby wyjaśnić mi typ bo nie bardzo rozumiem

 

 

Jesteś w pół generatorem a wpół manifestatorem.

 

Od czystego generatora różnisz się tym, że możesz coś manifestować tylko poprzez odpowiedz na to przychodzi samo. 

 

Rozumiesz. Życie samo Ci przynosi sytuację. > Ty na to odpowiadasz i tak tworzysz różne rzeczy.

 

Edytowane przez Molu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczyłem typ Projektora

 

PROJEKTOR Human Design

 

Jeżeli jesteś projekcyjny (22% populacji), nie jesteś na tym świecie by pracować. Jesteś tutaj by poznawać innych, aby rozpoznawać i poprowadzić ich. Ale to może stać się tylko wtedy, gdy jesteś o to poproszony.
 
Twoja strategia to czekać na zaproszenie do najważniejszych obszarów życia (relacji, pracy itp). Jeśli władza mówi tak, to możesz udostępniać swoje dary i wskazówki. Co oznacza bycie zaproszonym? Oznacza, że ktoś uznaje twoją wiedzę i wartości za słuszne. Jeśli nie czekasz na zaproszenie, spotkasz się z oporem.

Dzięki otwartemu umysłowi, możnesz podejmować ludzi szczegółowo. Możesz wyraźnie zobaczyć kim ci ludzie są. Twoja aura koncentruje się na rdzeniu każdej istoty i możesz ją rozpoznać. Ale jeśli spróbujesz przewodzić innym bez zaproszenia to możesz spotkać opór, lub poczuć, że nikt tak naprawdę nie widzi cię, nikt cię nie rozpoznaje. Dzięki temu możesz poczuwać głębokie poczucie goryczy, wymieszane z wyczerpaniem.

 

Projektor obawia się, że nie zostanie zaproszony. Ale jeśli obierze swoją strategię czekając na zaproszenie, to częstotliwość jego aury zaczyna się zmieniać i im więcej żyje według swojego projektu, tym więcej dostanie zaproszeń. To przyniesie ci sukces. Raz zaproszony, nie musisz czekać na większe liczby zaproszeń dotyczących czegokolwiek (projektu, pracy, relacji itp). Wystarczy wykonać swoją władzę w tym co robisz i nie inicjować innych. Zaproszenie to prawidłowe wejście w organizację. To buduje poczucie uznania, docenienia, usłyszenia i zobaczenia. Czy to nie wspaniałe? Jeśli nie, przestań mówić w połowie zdania i oszczędź sobie rozczarowania, gdy ktoś cię nie rozumie. Mów do tych, którzy rozumieją.

 

Projektory są wiecznymi studentami ludzkości i mistrzami systemu. Trzeba mieć system, w którym możesz odnosić się i zrozumieć życie. Projektory często mają potrzebę badania Human Design w celu uzyskania zrozumienia intelektualnego, jak mają funkcjonować prawidłowo. Projektory są jedynym typem, który może naprawdę wiedzieć, co się dzieje na świecie i kim są ludzie.

 

Twoja otwartość może być energetycznie męcząca, dlatego ważne jest, aby mieć swoje własne miejsce, gdzie można odpocząć. Ta sama rada odnośnie snu odnosi się do ciebie jak do każdego innego o nieokreślonym Sacral: iść do łóżka jak najszybciej gdy czujesz się zmęczony i jeśli to w ogóle możliwe śpij sam.

 

Strategia: Poczekaj na zaproszenie lub energię zapraszającą

 

Dominujące negatywne uczucia: Gorycz

 

Znani Projektorzy: Królowa Elżbieta II, Mick Jagger, Józef Stalin, Ringo Starr, Osho, Napoleon, Woody Allen, Salvador Dali, Elizabeth Taylor, Fidel Castro, James Joyce, Barbra Streisand, Ulysses S. Grant, Douglas MacArthur, Demi Moore, księżniczka Diana, Tony Blair, Ramana Maharishi, Georgij Gurdżijew

Edytowane przez M.Dabrowski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mi wyszło tak:

 

Type Manifesting Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Split
Authority Sacral
Profile Role Model - Hermit (6/2)
Incarnation Cross Left Angle Cross of Defiance (1/2 | 4/49)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Human Design jest interesujący i zadziwiająco trafny, gość który go stworzył twierdził że otrzymał tą wiedzę przez tzw. channeling.

Razem z Enneagramem, MBTI, Transerfingiem tworzą mocną grupę systemów które wspomagają rozwój osobisty oraz duchowy.

 

Od paru lat za intensywne rozpowszechniane wiedzy Human Design wziął się Oleg i Andrzej z Tresury Matrixa.

https://www.youtube.com/user/dwieherbaty/search?query=human+design

 

Zachęcam do zapoznania się Tresurą Matrixa jest to niezwykle proste a niesamowicie skuteczne narzędzie. Dla mnie nr 1 jeżeli chodzi o szybką i doraźną pomoc samemu Sobie.

 

Opiera się ona na trzech słowach(tabelka) i trzech zdaniach:

Miłość  - Ja jestem Moim życiem. 100% zaufanie do Siebie. Opiera się na zaufaniu do siebie, czyli również nie zawsze na pierwszy rzut oka przyjaznych warunków.

Odwaga - Moje lęki są Moją siłą. Odwaga polega na rozpoczęciu postrzegania świata sercem a nie umysłem. Opiera się na wejściu we własną kreację z pamięcią tego zaufania i zgodą na wszystko, co się napotka.
Wiara - Moje marzenia są wszędzie. To o czym myślę jest prawdą. To o czym myślę, materializuje się.
Ogranicza mnie tylko własna wyobraźnia.

 

 

1. Jest tak jak myślisz że jest.

2. W każdej chwili możesz wszystko zmienić.

3. Tak naprawdę istnieje tylko Miłość.

 

 

Mimo iż nie przepadam za typami pokroju Olega to uważam że razem z Andrzejem mają pewien rodzaj wglądu / kontakt z wyższym JA.

Edytowane przez variantb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Name Łukasz
Born 7th March 1991 @ 13:00 in ....
Design Date Mon, 10 Dec 1990 17:47:44 GMT
Type Projector
Strategy To Wait for the Invitation
Not-Self Theme Bitterness
Signature Success
Definition Split
Authority Splenic
Profile Role Model - Hermit (6/2)
Incarnation Cross Left Angle Cross of Dominion (63/64 | 26/45)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda tak; z ciekowości posprawdzam co to znaczy:  

 

Type Manifesting Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Single
Authority Sacral
Profile Opportunist - Role Model (4/6)
Incarnation Cross Right Angle Cross of The Sleeping Phoenix   (34/20 | 59/55)
 
   
   
   
   
   
   
   
   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Single
Authority Sacral
Profile Role Model - Hermit (6/2)
Incarnation Cross Left Angle Cross of Education (11/12 | 46/25)

 

Cytat

Your body naturally possesses the intelligence to guide your life, and it does so by responding in simple, guttural sounds to what life brings you - "ah-hunh" for yes , "un-un" for no, and "hmmm" for "I don't know". Like all Generators, you are naturally inclined from birth to make these sounds, but were taught to suppress them as you developed the ability to use language.

 

Aha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type Manifestor
Strategy To Inform
Not-Self Theme Anger
Signature Peace
Definition Single
Authority Solar Plexus - Emotional
Profile Heretic - Investigator (5/1)
Incarnation Cross Left Angle Cross of Informing (22/47 | 11/12)

 

 

 

W ogóle nie "jarzę" o co w tym chodzi może ktoś bliżej wytłumaczy albo da jakieś wskazówki?

Edytowane przez Don Juan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type Manifesting Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Single
Authority Sacral
Profile Martyr - Heretic (3/5)
Incarnation Cross  Right Angle Cross of Penetration (57/51 | 53/54)

 

 

Nie za bardzo jarze o co w tym biega.Trzeba poszukać jak to czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.