Skocz do zawartości

Human Design i moja analiza


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Type Manifesting Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Single
Authority Solar Plexus - Emotional
Profile Opportunist - Role Model (4/6)
Incarnation Cross Right Angle Cross of Consciousness (35/5 | 63/64)

 

 

Nie do końca ogarniam co z czym się je.

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem Wam prezentację na początku wątku o co mniej więcej biega.

Generalnie w systemie chodzi o ograniczenia ciała i osobowości które przekładają się na ścieżkę życiową a więc również karierę, typy zachowań w określonych sytuacjach itd.

 

Dodatkowo kolega dorzucił:

17 godzin temu, nowhereman80 napisał:

Ciekawie wygląda w HD sprawa profilu, np. 2/4, czyli pustelnik/oportunista, gdzie pustelnik (2) wynika z personality (conscious), natomiast oportunista (4) z design (unconscious).

http://humandesign.net/basic-concepts.html

 

Tylko pamiętać, że tak jak w przypadku jakiegokolwiek horoskopu opartego na fusach z kawy, czy w przypadku testów psychologicznych opartych na mniej lub bardziej randomowych pytaniach z podręcznika, nie można takich wykresów i tabelek traktować jako dogmatów. To tylko pewne wskazówki dotyczące ciała, a nie świadomości. Pomocne wskazówki jak ktoś jest bacznym obserwatorem własnego życia, a innym może to nie być w ogóle potrzebne bo już się znają na wylot więc to dla nich nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Type Manifesting Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Single
Authority Solar Plexus - Emotional
Profile Hermit - Opportunist (2/4)
Incarnation Cross Right Angle Cross of The Sleeping Phoenix (34/20 | 59/55)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś troszkę o mnie w ujęciu Human Design i numerologii. Jak myślicie, jest w tym trochę racji?

 

ZT0KXs2.jpg

 

yt4j4Mt.jpg

 

 

 

 

 

3sSYIo8.jpg

 

 

 

 

------------------------------------

 

 

No i numerologia liczona z daty urodzenia: 28-12-1978

 

 

 

38/11 najbardziej potężna ze wszystkich 11-nastek, obdarzona "darem wizjonerstwa".


3 - twórcza, towarzyska, atrakcyjna, umie wyjść naprzód, doskonały mówca.
8 - organizacja, przywódca, dobry sędzia, praktyczna.


Zawsze kiedy jest pozytywna wnosi wiele światła: ambitni, wspaniali, twórcy, towarzyscy, wspaniali przyjaciele, odnoszą sukcesy na wszystkich polach: materialnym i spirytualnym, Umieją żyć w harmonii z podświadomością i nad-świadomością, są poetami i pisarzami, posiadają wiele spirytualnych talentów, w tym zdolności healingu (uzdrawiania). W ich życie łatwo wchodzą sukcesy.


38/11 zarządzana przez Jupiter i Saturn jest silną kombinacją kosmiczną, posiada wartości awatarskie, połączona z Najwyższym Źródłem, nosi w sobie Świadomość Chrystusową. Słynna 38/11 - stygmatyczka Teresa Neumann.


Negatywne wartości: dążą do sławy, bogactwa, pieniędzy, zbyt dumne, lubią wtrącać się w życie innych, lubią przyjemności takie wartości spychają ich ducha na dalszy plan, ale 38/11 szybko zauważają i poprawiają swoje pomyłki.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko się zgadza, u mnie też zaskakująco trafnie.

Dziwne że czakrę śledziony masz zdefiniowaną przy Twoich problemach zdrowotnych. Ja mam otwartą a nigdy nie miałem problemów ze zdrowiem i w ogóle nie choruję.

 

Wszystkie czakramy które masz otwarte ja mam zdefiniowane a wszystkie które masz zdefiniowane ja mam otwarte : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

@Stulejman Wspaniały

 

 U mnie również bardzo dużo się zgadza. Jako generator mam w sobie źródło niekończącej się energii. Kiedy robię coś niewłaściwego, pojawia się frustracja. Wskazówką jest w tym przypadku robienie tego, co się czuje, chociażby nie przynosiło to wymiernych korzyści. W przypadku generatorów istotne jest, aby robic to, co się lubi właściwie przez cały dzień, a kiedy tak się dzieje wskazówką jest, że czlowiek pada na pysk wieczorem i natychmiast zasypia. Te opisy są bardzo trafne i słyszałem to już od kilku osób. 

 

 Ciekawe czy na forum mamy jakiegoś reflektora, podobno jest ich na świecie jakieś 1%:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
50 minut temu, manygguh napisał:

@Stulejman Wspaniały ja też jestem projektorem, więc mamy czekać na zaproszenie. Ale to znaczy, że mamy być bierni i czekać aż ktoś nas zauważy?

To jest kwestia pragmatyzmu - nikt Ci nie broni być aktywny, tylko możesz się czuć jakbyś walił ciągle salwy w powietrze.

Sam jestem projektorem 2/4, postura drwala (niekoniecznie miejskiego - przez lata trenowałem trójbój siłowy), 180 cm, ponad 100 kg, głos potrafię mieć donośny, ale ciężko mi się przebić, choć cech przywódczych mi nie brak. Nawet mi to znajoma skomentowała (która jest bardzo ogarnięta w klimatach bioenergoterapeutycznych itp.), że ja to mam jakbym był niewidzialny (ona Manifestujący Generator).
Często jest też tak, że jak są jakieś "grupowe aktywności", to z początku, gdy większość tylko kłapie dziobem, to mam wrażenie, że nikt mnie nie słucha moich pomysłów. W miarę z postępu prac, gdy dorzucam swoje sugestie i pomysły (czy to w pracy, czy to wspólne robienie czegoś, ogarnianie wyjazdu itd.) mam coraz większy posłuch i dopiero czuję, że mam odpowiednie miejsce.
Zupełnie inaczej jest, kiedy jestem z kimś 1 na 1. Od młodości doradzałem ludziom, uczyłem obsługi komputera, dawałem korki z matematyki/ fizyki - ludzie sami mnie wręcz o to prosili, bo twierdzili, że dobrze tłumaczę.


Mój chart:
rr86Z5o.png


Numerologicznie jestem siódemką z drogi życia (34) oraz trójką z dnia urodzenia.

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, manygguh napisał:

@t0rek ok, mam coś podobnego :) Masz może informacje jak i skąd interpretować pozostałe definicje z wykresu? Zwłaszcza krzyż inkarnacyjny? I ten rysunek z cyframi po bokach na dole?

Ja się uczyłem z angielskich ebooków, filmów na yt i for, trochę (przez translatora) z rosyjskich.
Po polsku jest trochę u Tresury Matrixa (YouTube) oraz na blogu Andrzeja (dałem wyszukiwanie do google, żeby pokazał artykuły z bloga na ten temat).

Ja idę tak, gdy analizuję:
1. Typ aury (projektor, generator itd.)
2. Profil (1/3, 2/4, 3/5 itd.)
3. Definicja, krzyż inkarnacyjny (choć z tym to różnie)
4. Zdefiniowane / niezdefiniowane centra energetyczne
5. Kanały łączące centra (np. 26-44)
6. Bramy (np. 5, 17)
7. reszta :)
 

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciekawyswiata Przykro mi, ale nie znam się na typie generatora za bardzo. Wiem jedynie że ma własny "akumulator" :>

 

@manygguh Z doświadczenia powiem tak - samo czekanie dobrze nie wróży, chodzi moim zdaniem nie o czekanie, a o ty by nasze wizje, plany, głos, myśli i uczucia dotarły do innych ludzi. Czyli zamiast czekać (co może trwać do starości), warto założyć bloga, kanał na youtube itd., czyli pokazać się - wtedy pojawiają się ludzie, którzy potrzebują wglądu i rady. Tacy ludzie dają nam energię której sami z siebie nie mamy, i wtedy zaczyna się nasz sukces.

 

Mamy energię jak generatorzy (od ludzi pragnących naszych rad) i głębsze wizje niż oni, czyli jesteśmy znacznie mądrzejsi. 

 

Ale żeby pojawił się sukces, najpierw inni ludzie muszą pożądać naszych rad, naszego wejrzenia w problemy których nie umieją rozwiązać. Oni dają nam energię, my dajemy wiedzą, wgląd i rozpoznanie sytuacji której oni nie umieją do końca prawidłowo rozpoznać. Co z napędu (energii), jak nie wiesz w którą stronę iść?

 

U mnie to wyglądało tak, że po pełnym niepowodzeń i porażek życiu, zacząłem prowadzić bloga - wielu ludzi uznało mnie za pierdolniętego, ale część chciała dostać ode mnie radę. Oni dali mi energię, ja im mój wgląd. W ten sposób od zera powstało to wszystko, a będzie znacznie więcej.

 

Czyli nie czekaj, a aktywnie ukazuj swoją twórczość - ktoś Ci da energię, a wtedy zobaczysz co to znaczy mieć profil projektora :>

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type Projector
Strategy To Wait for the Invitation
Not-Self Theme Bitterness
Signature Success
Definition Single
Authority Solar Plexus - Emotional
Profile Heretic - Investigator (5/1)
Incarnation Cross Left Angle Cross of Migration (40/37 | 35/5)

 

Sam nie wiem co o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type Projector
Strategy To Wait for the Invitation
Not-Self Theme Bitterness
Signature Success
Definition Split
Authority Splenic
Profile Role Model - Hermit (6/2)
Incarnation Cross  Left Angle Cross of The Plane (6/36 | 15/10)

 

No właśnie jak żyć teraz? Interpretacja i zrozumienie, pewnie zajmię trochę czasu.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2016 o 12:56, Subiektywny napisał:
Incarnation Cross Right Angle Cross of Consciousness (35/5 | 63/64)

 

 

Nie do końca ogarniam co z czym się je.

 

Akurat mamy ten sam:
http://loveyourhumandesign.com/incarnation-crosses/

 

The Right Angle Cross of Consciousness 2

35 (Change) 5 (Fixed Rhythms) 63 (Doubt) 64 (Confusion)
You are here to balance the energies of desire to have an experience and be done with it. Your motto is ''been there, done that.'' As situations arise in life, many times you may realize that you have experienced something similar before so you don't need to go through all the effort to do that all again. You may feel enormous pressure to experience all aspects of a situation so you can know that experience fully. Your job is to save the collective from repeating what we know and help us experience what we haven't mastered yet.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.