Skocz do zawartości

Pożegnanie z forum


Tyler

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ludzi dziwi to że jak przychodzi jakaś nowa osoba z problemem która dopiero zaczyna odkrywać prawde to nie będzie ma takim poziomie jak ta bardziej obcykana. Ponadto człowiek potrzebuje też wyrzucić z siebie to co mu zalegało a nie ma gdzie, właśnie tutaj jest takie miejsce. Nosz kurwa żeby na forum które mówi o płciowości narzekać że się o tym mówi to jest beak zrozumienia. 

 Ponadto część osób jakoś oczwkuje że treść się przystosuje do nich w miare rozwoju. Chcesz jakiejś treści? TO JĄ KURKA STWÓRZ. Ponadt8 takie nazrekanie to świadecto niezrozumienia idei tego forum i brak jakiegoś szerszego pojęcia jak działają społeczności. Takie zapomniał wół jak cielęciem był

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi Panowie o to, że @Tyler napisał swój punkt widzenia tylko o to, że robiąc to obraził i okazał pogardę praktycznie dla wszystkich użytkowników forum. Niczym nie uzasadnioną i nie popartą niczym.

 

Można mieć inny pogląd na sprawę i ja taki często mam na forum np w kwestiach religijnych ale to nie jest podstawa do tego aby podważać idee forum. Zresztą jak można ją podważać skoro praktyka zawsze ja potwierdza, tak co najmniej z moim obserwacji.

 

Forum ma co najmniej kilkunastu Forumowiczów na bardzo wysokim poziomie  w wielu obszarach  życia (nie będę wymieniał z nicków, kto czyta forum doskonale wie) . Wysoki poziom samorozwoju i posiadania mądrości, wiedzy życiowej. Udzielają się Oni na Forum zawsze z dobrymi intencjami przekazania i podzielenia się wiedzą, nigdy nie zauważyłem aby ktoś kogoś poniżył czy czuł się od kogoś lepszy.

 

To jest prawdziwa klasa, to jest prawdziwy poziom, to jest prawdziwy dystans to jest prawdziwa postawa mądrego i silnego mężczyzny.

 

Obrażać innych z insynuacją o własnym przekonaniu lepszości to droga do nikąd. To tandeta i pycha. To niski poziom zrozumienia i poczucia wartości okryty blichtrem.

 

Dlatego był ban. Całkowicie popieram decyzję moderatora. Przyjść, zabrać co najlepsze na końcu pogardzić.Takich nie chcemy.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestemy loza "Skull & Bones" - tutaj kazdy moze wchodzic i wychodzic jak mu sie podoba. Aczkolwiek dziwi mnie w tym "pozegnaniu" poziom pogardy i uwazanie sie za kogos lepszego. Konstruktywna krytyka jak najbardziej ma sens, ale to nie jest krytyka. Skad "nagle" tyle apatii do forum i ludzi szukajacych rady? 

 

Takie "pozegnanie" nie jest godne samca. Uczucia jak pogarda, nienawisc, pycha nie naleza tez do ludzi "oswieconych".

 

Z Bogiem.

 

 

Edytowane przez Doug
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyler przestań pić, odstaw THC, wracaj z orbity:blink:.

Małzooonka się do twojego lapsa dobrała i hasło zna, wracaj śibko jeszcze bana może odwołasz, jak ładnie przeprosisz.

 

Podpisik:

Starzejacy sie facet po 40- tce z lekkim brzuszkiem, który niestety !!! nie ma problemu z podrywem :D.

SH.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Doug napisał:

Aczkolwiek dziwi mnie w tym "pozegnaniu" poziom pogardy

 

Można pójść dalej w analizie. Post ma wysoki poziom emocjonalności. Obrazowo można porównać do dziewczynki, która bawi się na placu zabaw. Przyszła i jest fajnie, czegoś się uczy i bawi się.... po jakimś czasie kiedy coś jej nie pasuje zaczynają się roszczenia i pretensje (zróbcie coś, napiszcie coś....). W końcu foch i do widzenia..... bo nie staracie się, bo nie myślicie jak ja, chcecie mieć pierwszorzędne laski, muście być pierwszorzędni według moich kryteriów....

 

@Tyler nie zachowuj się jak baba!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba nabrać do wszystkiego dystansu. Czytać i udzielać się w każdym temacie nie ma sensu bo jest ich tutaj wiele. Trafny wybór i umiejętność zachowania dystansu to też ważna cecha charakteru. Poza tym to trochę jak z brexitem. Ostatnio czytałem o jakiejś Polce która kilkanaście lat temu wyjechała do UK, wyszła za mąż za Anglika i chwali się, że głosowała za brexitem, bo za dużo jest imigrantów w UK. Podobnie jest z tym forum. Przychodzi ktoś, szuka pomocy, czy chce po prostu pogadać, a później wkurza się, że za dużo tu narzekania, kiedy już mu się polepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Doug napisał:

@SennaRot i @SledgeHammer Juz jestem :-)

 

Ale o co chodzi? 

 

@Tyler nam się zepsuł:lol:, pier.....li jakieś farmazony.

@Mordechaj B'rzyt-wa wyliczył mu 149 puntków ostrzeżeń:blink: (qrwa matematyczny geniusz), nie wiem jak to zrobił, hahaha.

 

cytuję" Użytkownik @Tyler otrzymuje 149 punktów ostrzeżeń za obrażanie użytkowników oraz władz forum. Kandydat do bana permanentnego."

 

Aha i @Tyler coś sugeruje, że niby mi nie staje:lol:.

SH.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co pomyje wylewacie, gosc powiedzial co powiedzial. Niech sobie robi co chce. Nie bylo to pozegnanie najwyzszych lotow, zbyt emocjonalne i dlatego bledne. Natomiast ze strony forum lepsze by bylo przyjecie decyzji i jej nie komentowanie niz uskutecznianie krucjaty w stylu pocaluj nas w dupe, uajzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Poziom napisał:

No i po co pomyje wylewacie, gosc powiedzial co powiedzial. Niech sobie robi co chce. Nie bylo to pozegnanie najwyzszych lotow, zbyt emocjonalne i dlatego bledne. Natomiast ze strony forum lepsze by bylo przyjecie decyzji i jej nie komentowanie niz uskutecznianie krucjaty w stylu pocaluj nas w dupe, uajzo.

 
 

 

Co Ty pierdolisz za farmazony? (Heh, dzieki @SledgeHammer za werset).

Jak Ci ktos da w pysk, to nadstawiasz drugi policzek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Doug said:

 

Co Ty pierdolisz za farmazony? (Heh, dzieki @SledgeHammer za werset).

Jak Ci ktos da w pysk, to nadstawiasz drugi policzek?

 

Chlopie, a Ty znasz bardziej cenzuralne slowa? Odnioslem sie do Twojej wypowiedzi w jakikolwiek sposob, ze w ten odnosisz sie do mnie? Zluzuj gacie. )))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzeniem tego forum są sprawy damsko- męskie, z tego zagadnienia płynie najmocniejszy przekaz, ponieważ wypływa on z osobistych, praktycznych doświadczeń przywództwa, jak i użytkowników.  Co więcej bez owijania w bawełnę przedstawiane są kwestie innych obszarów życia społecznego, ukazując, że ludzie traktowani są jak bydło i programowani pod system. W tych sprawach wartość tego miejsca jest nieoceniona.

 

Natomiast do rdzenia tego forum nie należy rozwój duchowy - masz tu do czynienia z teoretykami, promowana jest ezoteryka jako matka duchowości co jest jakimś nieporozumieniem. Od siebie dodam, że duchowość, mistycyzm jest próbą dotarcia do rzeczywistości, całkowitego odczarowania się ze złudzeń, kiedy ezoteryka bardzo często tworzy swój fantazy land i od tej rzeczywistości odrywa. W związku z tym, nie oczekuj, że  forum to będzie dążyło do utworzenia ośrodka medytacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tyler napisał:

Moi drodzy,

że co kurwa

od kiedy jesteśmy "twoi drodzy"

 

13 godzin temu, Tyler napisał:

Forum stało się swego rodzaju ostoją dla skrzywdzonych panów niepotrafiących poradzić sobie w relacjach z kobietami oraz takimi, którzy mają problemy z własną samooceną

Po to jest przecież !! Żeby nauczyć życia na nowo.

 

13 godzin temu, Tyler napisał:

Jednak teraz zaczynam dostrzegać to, że skupiacie się jedynie na negatywach, na złych aspektach dnia codziennego.

Skupiamy się na złych relacjach z babami w życiu codziennym jak i świątecznym jako jedyne forum w polskim necie piszemy prawdę, której nie napiszesz na innych forach bo cię zbanują.

 

13 godzin temu, Tyler napisał:

Codzienna dawka żalów wylewanych przez nowych użytkowników traktująca o tej samej tematyce

1)Bo nie rejestrują się tacy co ogarniają sprawy damsko-męskie, po co im forum? Chyba że chcą dokształcać tych pokrzywdzonych.

2)Rejestrują się tacy co nie rozumieją co zaszło złego między nim a babą i po swojej "spowiedzi" oczekują naprowadzenia na właściwe tory.

3)Bo nie mają do kogo się zwrócić w realnym życiu, zazwyczaj nikt z otoczenia nie ogarnia "tych" spraw.

4) Bo mężczyźni też czasem potrzebują się wyżalić do kogoś kto zrozumie problem, a nawet pomoże, a nie tylko poklepie z politowaniem po plecach

 

13 godzin temu, Tyler napisał:

Póki co pierdolicie dzień w dzień na ten sam temat. Staje się to już zwyczajnie nudne

No gdyby były w PL dozwolone poligamie i haremy pewnie nie byłoby tak nudno, a że można jedynie łączyć się w pary to jest jak jest.

Ale poważnie to czego oczekiwałeś ?

 

13 godzin temu, Tyler napisał:

 Chcecie doraźnie pomóc nowym? Stwórzcie poradnik, który byłby skierowany do większego grona odbiorców, poradnik, który byłby w stanie zapobiegać powielaniu błędów przez mniej doświadczonych samców

Czytałeś książki Guru?

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Pożegnanie z forum

Moim zdaniem tym wpisem Tyler potwierdził, że w dalszym ciągu tkwi po uszy w matrixie i co do Jego przebudzenia mam spore wątpliwości.

2 godziny temu, SennaRot napisał:

@Tyler nie zachowuj się jak baba!

 

To takie typowo babskie zachowanie. Miałem dziewczynę w szkolnych latach, która zerwała ze mną ale potem coś jej się odwidziało i latała za mną jak cień śpiewając "oł je chcę ci powiedzieć ajlawju ajlawju". Olałem i w ogóle przestała dla mnie istnieć do czasu przypadkowego spotkania i krótkiej rozmowy podczas której dowiedziałem się, że ukończyłem szkołę średnią o niskim poziomie nauczania - w domyśle niższym aniżeli jej, i nawet jakby coś to nic z tego nie będzie. Uśmiałem się do rozpuku ale już wtedy zacząłem patrzeć na dziewczyny znacznie inaczej.

 

Czy tylko ja widzę analogię?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forum jest ostoją dla ludzi z problemami (ale i nie tylko!), taka jest jego idea. Nikt nigdzie nie powiedział i nie napisał, że to miejsce spotkań największych ruchaczy (chociaż, jak często mówię, nie brakuje tu takich), którzy mają się ,,mierzyć na fiuty'' (pozdrawiam autora tego określenia :)) i przeskakiwać jeden na drugim z ilością zruchanych panienek po imprezach.

 

Owszem, uprawiamy seks, mamy kontakt z kobietami (np. ja nigdzie nie powiedziałem, że kobiet nie lubię - nie lubię ich uwarunkowanych biologicznie i wychowawczo zachowań, mentalności itp., nie chcę mieć z tym nic wspólnego, toteż kontakt z nimi ograniczyłem do seksualno-obowiązkowego minimum, ale samym niewiastom życzę jak najlepiej, tyle), ale to nie jest naszym CELEM życiowym. To jest jeden z wielu dodatków do życia - a gdy go brakuje, nic się nie dzieje, bo są w zanadrzu inne. 

 

Ja np. uwielbiam samochody, motocykle, gry komputerowe, sport i kilka innych rzeczy, ale nie żyję dla nich. Nie żyję dla sportu, uprawiam sport dla siebie. Nie żyję dla samochodu, jeżdżę nim użytkowo + bardzo lubię to robić. Nie żyję dla motocykla, nie śpię z nim w łóżku, chociaż bardzo dbam i uwielbiam jeździć. Nie żyję dla gier, ale gram z powodów opisanych już gdzieś na forum. I będę te rzeczy robił dopóki mi starczy zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. 

 

2. Podejrzewam, że nigdy nie zrozumiem o co chodzi z tym ,,byciem skrzywdzonym''. Jakoś nie zauważyłem, żeby na forum ktoś płakał po pijaku ,,ta suka mnie zdradziła, zapłaci mi za to'' - po prostu mówi się otwarcie i po męsku o tym, jakie życie jest naprawdę.

Czy jeśli kupię sobie lodówkę marki XXX i ona mi się zepsuje, a ja powiem wprost ,,zepsuła mi się lodówka XXX, nie polecam, nie kupujcie tego, albo przynajmniej uważajcie i szukajcie tej z najdłuższą gwarancją'', to jestem skrzywdzonym frustratem, który nienawidzi lodówek (:lol:) i teraz każdą w zasięgu wzroku będzie traktował młotem? Nie, po prostu przekonałem się, jak jest naprawdę -> mówię o tym otwarcie bo mogę i chcę -> tyle na ten temat. 

 

Ja wiem, że są osoby, które uważają mnie za frustrata, bo odkąd się pojawiłem na forum, 90 % moich wypowiedzi to DOSADNE wytykanie kobiecych przywar - ale tak jak @Brat Jan

 powiedział, korzystam zwyczajnie z tego, że mam tu na forum taką możliwość pogadać o swoich przemyśleniach i odczuciach. Z kim ja mam na żywo podzielić się wrażeniami, jak większość osób powie mi ,,ale co ty pierdolisz, jak to się nie chcesz żenić? Ty jakiś dziwny jesteś, alkoholu nie pijesz, kobiety mieć nie chcesz, ty pewnie pedał jesteś albo chory na coś'' - to o czym ja mam z takimi ludźmi rozmawiać? Jakiego to kaca mają, po ile jest Żubrówka w Biedronce, jak to Mariola się darła ostatnio, bo przyszli o 21 zamiast o 20 do domu? Jak to po pijaku jechali Passatem z remizy do domu i złapali po raz pierwszy w życiu 140 km/h, bo zapomnieli na gaz przełączyć?

To ja pierdolę serdecznie takie rozmowy i takich ludzi - niech se żyją, byle z dala ode mnie. Tu na forum zaś poznałem takich ludzi, jakich zawsze chciałbym mieć w swoim otoczeniu. Dlatego poczułem taką wolność słowa i z niej korzystam. I - jak widać po polubieniach - ktoś się ze mną zgadza, komuś się to podoba. 

 

A jak mnie kiedyś poznacie na żywo to przekonacie się, że do sfrustrowanego człowieka to mi jest baaaardzo ale to bardzo daleko... I to w przeciwnym kierunku niż cały czas podążam. :) 

 

Tak się jakoś poczułem zmobilizowany, by wypowiedzieć swoje zdanie. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę pewną prawidłowość w głośnych wyjściach z tego forum. Klient niezadowolony z tego co piszą "bo piszą nie tak jak ja chce" głośno trzaska drzwiami i na odchodne obraża innych użytkowników. Może warto dodać jakiś punkt w regulaminie mówiący o tym, że użytkownik chcący funkcjonować na forum musi zaakceptować fakt, że poruszane tematy ocierają się o kwestie społecznie nieuznawane, kontrowersyjne i wszelkie próby zmiany tego stanu rzeczy są niemile widziane. Chodzi mi o promowanie postawy "żyj i daj żyć innym": ja np. osobiście nie interesuje się ezoteryką ani lewatywami (swego czasu i takie tematy tu krążyły) ale nie mam nic przeciwko funkcjonowaniu takiej tematyki na tym forum.  Po prostu to omijam. A tu ostatnio pan V. co to mu się ezoteryki nie podobają i brak pochwały wolnego rynku. Teraz pan Tyler co go narzekanie na kobity mierzi. Te aferki i dramaty są bardzo nudne. Na koniec apel do wszelkich zbuntowanych użytkowników: NIE LUBISZ CZEGOS? NIE CZYTAJ! CHCESZ CZEGOS INNEGO NA FORUM? TO ZACZNIJ TO PISAĆ!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, lupele said:

Widzę pewną prawidłowość w głośnych wyjściach z tego forum.

 

Na to samo chciałem zwrócić uwagę. Ostatnio zapanowała moda na wyjście "z pierdolnięciem". I mam taką tezę, że robią tak ludzie pragnący atencji:

 

Zobaczcie - ja odchodzę. To miejsce jest zjebane - dlatego tracicie tak cennego użytkownika jak ja. Na forum jest za dużo tego i tego, a za mało tamtego.

A wogóle to użytkownicy się ze mną nie zgadzają i nie rozumieją mnie, więc są głupi. Ide sobie od was. Jeszcze pożałujecie.

 

Bez poważania

Jaś

 

 

I to ma być niby ta wyższość? Ten rozwój duchowy? To ja chyba jednak wolę zostać niedorozwiniętym bucem.

Jestem ciekaw czy w sklepie z ubraniami też tacy użytkownicy robią jazdy na pół sklepu, że oto JA wychodzę, albowiem nie macie interesującego mnie kroju koszul. Shame on you.

 

Dla mnie na którymś etapie samorozwoju należy również nabyć umiejętność filtrowania informacji, przecież nikt nikomu nie każe czytać wszystkich tematów jak leci. Sam czytam może z 25% nowych wątków bo na więcej nie mam czasu, jak uznaję któryś temat za bezsensowny, opisujący ciągle te same schematy to go nie czytam. To takie proste. A to że ludzie piszą takie rzeczy - to jest ich prawo, a i miejsce do tego odpowiednie. Może są głupkami, a może są mądrymi ludźmi na zakręcie. Nie wiem. Natomiast wychodzę z założenia, że zawsze będą ludzie głupsi ode mnie, ale też mądrzejsi, a nawet głupek może mieć swoją historię do opowiedzenia.

 

Na koniec takie małe podsumowanie:

 

Jak człowiek chce wyjść - wychodzi,

Jak człowiek chce żeby inni widzieli, że wyszedł - trzaska dźwiami.

 

Atencja...
 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Nomorepanic napisał:

(ciach) Dla mnie na którymś etapie samorozwoju należy również nabyć umiejętność filtrowania informacji, przecież nikt nikomu nie każe czytać wszystkich tematów jak leci (ciach)

 

Nic dodać, nic ująć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.