Skocz do zawartości

Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?


Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?  

347 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?

    • Tak
      135
    • Nie
      212


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎06‎.‎09‎.‎2017 o 10:01, Janusz Tracz napisał:

 

 

co do seksu bez zabezpieczenia to nie znam twojej osobistej sytuacji, ale w przypadku młodego, płodnego, wykształconego, dobrze zapowiadającego się samca (czyli większość z nas na tym forum haha :D) taka opcja absolutnie nie wchodzi w grę.  

 

 

Słowo - klucz: płodnego ;)

Wazektomia daje dużo spokoju ducha ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio się zastanawiałem nad pewną sprawą. Czy te wszystkie Panie, które ogłaszają się prywatnie (nie pracują dla żadnego Alfonsa) zwyczajnie się nie boja zapraszać nowych klientów do swojego mieszkania? Przecież nie wiadomo czy ktoś nie przyjdzie i jej nie ukręci łba, nie zapłaci albo nie przyjdzie z 10 kumplami i nie pojadą jej na kilka batów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2017 o 16:54, Jan85 napisał:

Ostatnio się zastanawiałem nad pewną sprawą. Czy te wszystkie Panie, które ogłaszają się prywatnie (nie pracują dla żadnego Alfonsa) zwyczajnie się nie boja zapraszać nowych klientów do swojego mieszkania? Przecież nie wiadomo czy ktoś nie przyjdzie i jej nie ukręci łba, nie zapłaci albo nie przyjdzie z 10 kumplami i nie pojadą jej na kilka batów?

Jest tak:

 

1. Te, które widac w necie (odloty, roksa, inne portale) - to najnormalniejsze agentury w postaci lokalu wynajętego przez alfów.

4 pokoje. W 3 dziewczyny, czwarty "ogólny" gdzie sobie siedzą, TV oglądają, lulki palą i tak dalej.

Prawie zawsze siedzi z nimi co najmniej jeden operatywny wykidajło, ktory po raz - pilnuje dyskretnie ilu ktora podejmuje na okreslonej zmianie (by się potem rozliczyła uczciwie) oraz - w razie draki - usuwa klienta awanturującego się lub nieskłonnego uiścić nalezność, szczególnie za nadgodziny. Wprawdzie agentura bierze zawsze z góry, ale zawsze może się trafić zlecenie ponad-umowne.

Nie ma żadnej róznicy w działaniu takiego przybytku od zwyczajnego burdelu. Poza tym, że nie ma szyldu, baru, tancerek i tak dalej.

Normalne, nie zwracające do pewnego czasu uwagi mieszkanie w bloku.

 

2. Cichodajki netowe mogą nie mieć opieki. Jesli robia to dorywczo - to mają spokój z chłopcami z miasta, jesli skala się powiększa - trafiają pod skrzydła.

Ryzyko jest zawsze że wpadnie jakiś narwaniec - dlatego te dorywcze często i tak się godzą na wspolpracę pod czyimiś skrzydłami.

 

3. Są też takie, ktore się umawiają tylko w hotelach i to sobie dobrze znanych. Gdzie czymś na rodzaj alfa może być recepcjonista na przykład albo alf jest "gdzieś blisko" jakby zadyma powstała.

Alfa też może nie być, w hotelu laska czuje się o tyle bezpieczniej, ze jak narobi krzyku to prędzej ktoś zareaguje. A i co wiecej - często dama stawia warunek - misiu, pokój wynajmujesz na siebie.

Gdyby koleś zaszalał za bardzo i chciał np ostukać mordkę - to będzie miał znacznie więcej kłopotów niż ona. Bo oskarży go (całkowicie podstawnie) - o gwałt lub pobicie.

 

4. Znany proceder - przychodzi koleżka do recepcjonisty w hotelu i podsuwa wizytówkę z telefonem. "Wiesz, gdyby jakiś gość pytał o wesoły domek z panienkami - daj mu ten numer a odpalę Ci za każdego klienta parę zeta". Klient dzwoni, za 15 minut przywożona jest mu do pokoju laseczka :)

Obrotny recepcjonista spokojnie może dorobić drugą pensję w ten sposób.

 

Wazne:

Prostytucja w Polsce nie jest karalna. Można dowolnie korzystać z usług prostytutek jak również być prostytutką bez żadnych sankcji karnych.

 

Nielegalne jest:

- sutenerstwo czyli pobieranie pieniędzy z prostytucji od prostytuującej się (jest tu wyjątek o czym niżej)

- kuplerstwo czyli zachęcanie i ułatwianie prostytucji (np kuplerem może być taki recepcjonista, ktory ułatwia klientowi dotarcie do divy, ale cięzko to udowodnić)

 

Jedyny wyjątek kiedy w 100% legalnie można czerpać pełnymi garściami z prostytucji - to być mężem prostytutki bez zniesionej małzeńskiej wspolnoty majątkowej.

Dochód (nieopodatkowany) żony bowiem jest tak samo dochodem męża (nie ma podziału że ja tyle, ty tyle, kasa wspolna i koniec)

 

W szanującej się agenturze najważniejszy, jak to w każdym biznesie jest klient. Klient nie może zostać okradziony, źle potraktowany jak również nie może czuć się "niekomfortowo"

 

Dlatego też cała "obsługa poboczna" nauczona jest maksymalnej dyskrecji. Szwagier musi mieć wrażenie że przychodzi do laski samej w domu.

I tak dokładnie to się odbywa.

Puka do drzwi. Laska zapala światło w przedpokoju. Wtedy wszystkie inne dbają by obsługiwany przez nie klient nie wyszedł np do łazienki i przypadkiem nie zobaczył innego szwagra.

 

Porządnie obsłużony klient ma szansę wrócić. I składa się na to nie tylko sam towar (seks) ale i cała otoczka wokół tego.

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

To znaczy ze nie byles, jedynie chciales.

Byyyyłem :) I to nawet często bywałem w dawniejszych czasach.

Teraz i potrzeby nieco mniejsze i spokojnie da się to ogarnąć jeszcze taniej :)

 

I trzeba też jeszcze jedno dostrzec. Wydaje mi się, że ta branża podupadła co nieco, jak zresztą wszystkie. Z tego samego powodu - ludzi do roboty nie ma z powodów demograficznych :)

Trudno dziś o pracownika. A o fachowca - zapomnij :)

W każdej branży, bez wyjątku w postaci dam odpłatnych :).

 

Jak to powiedział Balcerek w Alternatywach Barei - "wszystko parszywieje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję sobie dobrać jakąś panią na garso ale co chwilę widzę, że kolejna panna oceniona negatywnie. Wcale nie jest prosto znaleźć taką, która raz że wygląda ok, a dwa że w łóżku jest rezolutna. Ja się spodziewam za 200 PLN pełnej obsługi na poziomie GFE a nie jakiegoś pomachania ręką i kasa zgarnięta. Widzę, że ten biznes w Polsce upada. Laski nie chcą się starać ale wszystko im się należy, nawet prostytutkom. No panowie, z czym do ludzi...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, azamoy napisał:

Próbuję sobie dobrać jakąś panią na garso ale co chwilę widzę, że kolejna panna oceniona negatywnie. Wcale nie jest prosto znaleźć taką, która raz że wygląda ok, a dwa że w łóżku jest rezolutna.

Oczywiście, że nie jest. To tak samo jak z każdym fachowcem.

Chętnych wziąć pieniądze jest zawsze wielu, który nie lubi wziąć szmalu ? Nie znam takiego :)

 

Cytat

Ja się spodziewam za 200 PLN pełnej obsługi na poziomie GFE a nie jakiegoś pomachania ręką i kasa zgarnięta. Widzę, że ten biznes w Polsce upada. Laski nie chcą się starać ale wszystko im się należy, nawet prostytutkom. No panowie, z czym do ludzi...

Trudno mi się do tego odnieść w kwestii cenowej. Wiele zależy od miasta, konkurencji na lokalnym rynku itp.

 

Czytuję czasem garso ale nigdy jeszcze nie sprawdzałem konkretnych, opisanych dam odpłatnych kierując się opiniami tam zamieszczonymi. Więc nie potrafie powiedzieć czy są to oceny obiektywne.

Szczególnie, że sprawa oceny kobiety, a zwłaszcza - jakości seksu również jest w znacznej mierze kwestią gustu.

 

Dlatego sam musisz się przekonać czy ma to sens.

Na garso przecież może napisać opinię podszywając się pod usera - albo sama diva, albo jej alf czy też ktoś z danej agentury - jako opinię pozytywną.

Tak samo może przecież napisać negatywną opinię konkurencji.

Wiec trzeba to brać pod uwagę.

 

Najlepiej - rozpoznać bojem :)

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

Jesli znajdziesz - za 100-150 bedziesz mial wszystko czego trzeba a osobiscie wole przetestowac 10 panienek x 100 pln niz 3 po 300+.

Wieksza szansa na trafienie tej co do czegos sie nadaje i mniejszy ból bycia wydymanym.

 

Jest to racja, choć po 150 znaleźć może być trudniej. Oczywiście wszystko zalezy gdzie.

Za 150 to będzie zapewne cichodajka bez alfów (bo przy 150 złotych za bardzo nie ma czym się dzielić).

To z kolei może działać paradoksalnie pozytywnie. Bo albo zaczyna i jest świeża, niezepsuta jeszcze, albo robi dorywczo na zasadzie - brakuje kasy to się pospotykam i dorobię.

 

Są też takie, ktore wprost kasy nie biorą, ale życzą sobie jakiegoś prezenciku, a nawet... pomocy w domu typu weź mi kran wymień bo cieknie albo pralka się zjebała i trzeba coś naprawić.

Ale to juz nie są profesjonalistki :)

 

Choc znam przypadek kiedy to do pewnego lokalu został poproszony elektryk by naprawić nadpaloną skrzynkę z bezpiecznikami.

Wynagrodzenie odebrał w naturze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie coś jeszcze na temat GFE. Opłaca się z tego skorzystać? Bo z tego co słyszałem to GFE proponują Panie, które maja coś wiecej do zaoferowania niż sam sex. Jest np. z takimi o czym porozmawiać? Czy sa to raczej typowe puste lale, a to co piszą w ogłoszeniu to zwykła ściema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Jan85 napisał:

A powiedzcie coś jeszcze na temat GFE. Opłaca się z tego skorzystać? Bo z tego co słyszałem to GFE proponują Panie, które maja coś wiecej do zaoferowania niż sam sex. Jest np. z takimi o czym porozmawiać? Czy sa to raczej typowe puste lale, a to co piszą w ogłoszeniu to zwykła ściema?

GFE kompletnie nie jestes w stanie sprawdzić inaczej niż poprzez kontakt osobisty :)

No moze cokolwiek wywnioskujesz, gdy z nią pogadasz przez telefon. Da się wyczuć dość szybko co to za jedna z p-tu widzenia że tak powiem "intelektualnego"

 

Natomiast jesli się okaże, że połaczenie do rzekomej oferentki klimatów GFE odbiera.... telefonistka (częsty przypadek w tej branży) - to od razu masz odpowiedź że to ściema i jak to powtarza młode pokolenie - "chujnia z  grzybnią na sprężynkach" :)

 

Do zbadania girlfriend experience konieczne jest niestety rozpoznanie bojem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się zastanawiać nad spróbowaniem div dzięki @Bonzo . Zdążyłem prześledzić cały temat  ale dopiero na garso dowiedziałem się  niezbędnych informacji i od  @Bonzo oczywiście . Więc tak są oszustki biorą kasę i są jakieś akcje z jakimiś dresami lub oszukują na zdjęciach czyli np są zdjęcie fit blod a okazuje się że kilka pani na jednym ogłoszeniu pracuje i co najlepsze koło fit to one nie stały czyli spora nadwaga a i ich wygląd eh.. pożal się boże  (dodał bym linka ale sobie daruję ) Są panny nastawione na zysk czyli wejdź skończ jak najszybciej i spier bo następni czekaj czyli lipa . Jest jeszcze kolejna kategoria (studiowałem to całe zagadnienie od kiedy zacząłem brać pod uwagę możliwość spróbowania) ta kategoria to panny które marudzą niby wygląd spoko ale marudzi tego nie robi tego też nie pozycji nie zmieni co tworzy taką hm.. mechaniczną atmosferę czyli wejdź wykonaj kilka ruchów frekcjnych a diva będzie leżeć jak kołoda coś tam posteka , pojeczy na zaangażowanie z jej strony nie ma co liczyć czyli taka MASTURBACJA CIP...  

I ostatnia kategoria czyli  panny które oferują nie tylko sex ale także atmosferę , klimat i tutaj mam obsługę na najwyższym poziomie czyli zajebiście te panie wiedzą że jak przyjdziesz i ci się spodoba to będziesz wracał więc Bardzo się starają .Na stronie w moim mieście jest okół 15/16 pełnych stron anonsów na jednym z portali z czego te pany które są naprawdę warte wydania pieniędzy to tak zwane rodzynki jest ich naprawdę mało wiem że w wawie mają więcej takich jak to szwagra na garso pisali . Te panny łatwo znaleźć najczęściej mają kilka stron wpisów a ich temat co jakiś czas zasila nowy i każdy wpis chwali poleca 10/10 itp itd . U mnie w mieście przy 15/16 PEŁNYCH stron pań wartych wydania na nie pieniędzy jest może 13(pojedynczych pań nie stron 13 pań z 16 stron  )czyli jeśli chcesz w to wejść dobrze przestudiuj ten temat potem garso to że wydasz  250+300+ zł nie zapewni ci tego że zostaniesz Dobrze potraktowany i wyjdziesz zadowolony warto jechać z tzw polecenia przez szwagrów z garso żeby nie wyrzuci kasy w błoto . Najważniejsze sprawdzaj .Więc kończę już sprawa wygląda tak @Bonzo miał rację warto przynajmniej spróbować jak to jest u divy ale nikogo nie namawiam sam nie chciałem dopiero od niedawna zacząłem to rozważać . 

Edytowane przez Matiz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Matiz napisał:

warto przynajmniej spróbować jak to jest u divy ale nikogo nie namawiam sam nie chciałem dopiero od niedawna zacząłem to rozważać . 

Bo jak sam nie spróbujesz to sobie zdania nie wyrobisz :)

 

Lekko z niczym nie ma, choć akurat diva ma jedną przewagę - nawet jesli wtopisz po całości - to i tak proszę Ciebie jest to wtopa na poziomie kilku stów.

Ileż to razy poszedłeś do knajpy się zabawić (popić) i przechlałeś tyle samo ? Całkiem sporo.

No i kac był w dodatku potężny.

Problem to w knajpie puścić w wieczór trzy setki ? Żaden :)

 

Po divie nieumiejętnej będziesz miał takie same straty ale nie będzie kaca jak po przechlaniu do rana i przepaleniu paczki Mocnych.

No i w dodatku - nie będzie żadnego zagrozenia, że Cię o ojcostwo pozwie, że się przylepi, że wydzwaniać będzie.

 

Sam osobiście typowych agentur raczej unikam, szczególnie tych bardziej obleganych - bo wtedy rzeczywiście nierzadko mamy do czynienia z seksem przemysłowym. Taki McDonald.

Załóz sobie konto na erodate, poszukaj lasek z parametrem "przyjmę" przy "wsparcie", poszukaj na lokalnych portalach ogłoszeniowych typu lento, np trojmiasto.pl i tak dalej.

Często sa tam cichodajki całkowicie bez nadbudowy agenturalnej, dorywcze itp.

Tu także nie ma lekko, ale czy z czymkolwiek w życiu jest lekko ?

Moim zdaniem - i tak jest najlżej bo najmniej problemów.

 

Ja akurat do wyrywania "bezpośredniego" - typu zagadał do laski w klubie czy gdziekolwiek - się nie nadaję bo twarzowego nigdy nie płaciłem. Straszę wyglądem i - że tak sobie wierszem powiem - odpadam nim zagadam.

Ale do wyrywania przez net - bezproblemowo. Pisać jakoś w miarę poprawnie potrafię.

Przez telefon także mi wychodzi. Bo ponoć fajny mam głos. Ponoć :). Poprawnie buduję zdania, jestem bystry, gaduła, niektore to lubią :)

 

I jeszcze jedno - laski oferujące słynne GFE to niekoniecznie gwarancja że tak będzie.

Wolę sam takie GFE wytworzyć (bez dopłacania). Jesli nawiążesz kontakt z cichodajką z jakiegoś portalu ogłoszeniowego, ero, etc - to sobie kilka razy z nią pogadasz przez telefon na przeróżne, nie tylko "ruchaniowe" tematy, coś jej np doradzisz, jakby trochę się "głębiej" zaprzyjaźnisz i wtedy na spotkaniu GFE masz automatycznie.

Działa. Nie wiem jednak czy zawsze i u kazdego. Mnie się udaje :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2017 o 17:00, Bonzo napisał:

 

 

Są też takie, ktore wprost kasy nie biorą, ale życzą sobie jakiegoś prezenciku, a nawet... pomocy w domu typu weź mi kran wymień bo cieknie albo pralka się zjebała i trzeba coś naprawić.

Ale to juz nie są profesjonalistki :)

 

 

A takie to gdzie mozna znalezc?;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Animavilis napisał:

A takie to gdzie mozna znalezc?;-) 

Wszędzie.

O takie całkiem łatwo. Mało to kobiet, ktore narzekają na brak męskiej ręki w domu ? Od cholery :)

Ma jedna z drugą do naprawy kawałek instalacji elektrycznej, zlew do udrożnienia czy jak w moim przypadku (wiejski mechanik samochodowy) - samochód.

 

Proste - misiu z mordą zakazaną (czyli ja) - naprawi to i tamto, a przecudnej urody księżniczka zrobi kolacyjkę dwudaniową, a na deser przedłoży siebie :).

Jak widać - deser jest łatwy do przygotowania i może stanowić częśc najsmaczniejszą :)

Rozliczymy sie barterem bejbe :)

A jak Ci się spodoba, a mi zasmakuje Twoja kuchnia i desery w szczególności - to spokojnie możemy dokonać zawarcia układu o przyjaźni i współpracy oraz wymianie doświadczeń - tworząc kieszonkowe RWPG :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp. tutaj nie uzyskałem, ale byłem. Otworzyła mi młoda drobna dziewczyna zadbana i pachnąca, oczywiście jak pisał  @Bonzo

Procedura przebiegła standardowo 1 prysznic 2 oral w gumie 3 wiadomo i tutaj miała mały zonk i ja też... zapytałem o wielokrotność (której nie oferowała), skoro płacę za godzinę to chcę ją wykorzystać, dlatego kupiłem Durex performance ? co pozwoliło mi wykorzystać czas w pełni ale w połowie gumka pękła (pierwszy raz i coś takiego), ona była bardziej wystraszona niż ja z tego powodu. Wiadomo żadnych pocałunków nie było chyba że w szyję... (ona mnie), jednak niezależnie od wszystkiego badania muszę sobie zrobić... Tak po za tym trochę stresu było a że dziewczyna fajna (komplementy dawała a jakże) i świadomość że trochę to potrwa sprawiła że się bardziej starała ?, przy czym sama zaczęła mi się patrzeć w oczy nie będąc jej dłóżnym też to zrobiłem i stwierdziła że ją pesze ? dla rozluźnienia dodałem będąc już w że teraz już się nie denerwuje i czuje się jak u siebie. Ogólnie nie było to takie złe, jednak wolę seks z kobietą z związku namiętność i pożądanie robi robotę ?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piccardo to i tak fajnie trafiłeś. Po pierwsze dziewczyna się starała, po drugie nie uciekłeś na widok jej buzi - to też wazne, wiekszosc div ma po prostu szpetnego fejsa. 

 

Wiadomo, z diva nie uswiadczysz namietnosci i pozadania - chyba , ze trafisz na swój genetyczny ideał i mozg Ci od razy chemie odpali. Mi sie to akurat nigdy nie zdarzyło. Choć raz było blisko, bo diva miała taki zapach, ze stanął mi jeszcze zanim zdjęła kurtkę XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy @Matiz pomimo czytania ciagle jesteś pierwszy w kolejce do wyjebania na hajs... Za duzo o tym myślisz, są divy gorsze, lepsze, no jej tez trzeba sie spodobać, a wtedy w pipie kisiel tyle co wody w basenie! Pojdzesz pare razy to juz sam po zdjęciach będziesz mógł wstępna ocenę zrobić. Nie chodzi mi o to ze fora jest po foto stopie niektóre wiedza jak sie ustawić do foty zeby być "fit". Zreszta puknij puszysta zobaczysz jak fanie leży sie na takiej podusi! Powodzenia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Zreszta puknij puszysta zobaczysz jak fanie leży sie na takiej podusi!

Również polecam :) Całkiem fajne są te mniej chude :)

 

Jako człowiek wesoły - dałem znać o powyższym spostrzeżeniu w sekretariacie oddziału pewnej dużej spółki giełdowej.

Wspolpracowałem z tą firmą dośc intensywnie. Firma płaciła z zegarkiem w ręku całkiem przyzwoite pieniądze.

Dostarczyłem więc faktury z terminem płatności 21 dni i przekazałem z takim oto komentarzem:

 

"I pomysleć, że już za trzy tygodnie pieścić mógł będę nową kochankę. Oby tylko nie była za chuda :):):) "

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.