Skocz do zawartości

Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?


Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?  

347 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?

    • Tak
      135
    • Nie
      212


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.01.2018 o 00:54, Byłybiałyrycerz napisał:

Lepiej zakręcić się w środowisku swingersów, płaci się za wejściówkę w zależności od rodzaju imprezy od 50 do 500zł a wybór dziewczyn hoho jest w czym wybierać i robią to bo chcą bo lubią, polecam.

Możesz rozwinąć temat? Jak to wygląda od środka? Wejście i strój. Widzę, że w moim mieście jest taki klub, ale nie wiem z czym to się je :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morgan86 w klubie żadnym nie byłem póki co jakoś nie mam zaufania, przez internet można zakręcić się czasami są jakieś ogłoszenia, ludzie prywatnie organizują w swoich domach bądź wynajmują hotel i się spotykają. Zazwyczaj wygląda to tak że ktoś wynajmuje apartament / hotel, jest wpisowe a czasami również selekcja wiadomo zależy od ludzi organizujących. Osobiście mentalnie nie odnajduje się na takich imprezach, niby wszystko fajnie ale nie jestem wstanie zrozumieć tego że jest małżeństwo w pokoju i mąż patrzy jak kolesie ruchają mu żonę, no ale ilu kucharzy tyle przepisów na bigos ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dziś byłem po raz trzeci, i dopiero teraz udało mi się rozprawiczyć.Było to u divy typu MILF, co mi się podobało. Może i trochę krótko,nie mam wprawy, pierwsze koty za płoty. Poprzednie dwa razy to trochę niewypały były, bo mi zawsze strzelał przed akcją i był tzw. "niezręczny moment". Poza tym wcześniej jednej divie brzydko pachniało z pomiędzy nóg, i zwyczajnie mi nie stanął. Dziś było spoko, zmieniłem divę, uważnie poczytałem garso. 

 

Czyli podsumowując,z tego dnia w życiu mam przyjemne wspomnienia, wszystko przebiegło w przyjaznej atmosferze i oczywiście w zabezpieczeniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy miałem ochotę iść do prostytutki, naprawdę, szczególnie gdy ogladam pełne ksztalty kobiet na zdjęciach, pełne biodra, piersi. Tylko jak pomyśle o tych chorobach, no cholera nie mogę. Wstyd by mi było iść do lekarza z kalafiorem na ptaszku.

 

Wpiszcie sobie w google image - condylomata acuminata . Jakie piękne kalafiory na ptaszku :D. Nawet w gumie można sie tym zarazić:)

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agentury jeszcze tak działają - trochę się pozmieniało... jest wiele solistek bez ochronny, co dziewczyna to inna historia. Czasem próbują już pracujące solistki, nakłaniać do pracy pod nimi, najczęściej siła, a w dzisiejszych czasach nie tedy droga...  

 

Sa np takie rakiety za 1k/h co maja, kochanka ochroniarza itd itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostytutka to kiepski interes dla nas. Policzmy plusy dodatnie i plusy ujemne:

Plusy dodatnie:

1.Orgazm.

 

Plusy ujemne:

1. Utrata 100-250 zł, czasu.

2. Olewczy i lekceważacy stosunek prostytutki do klienta. Mozna podłapać doła, zrazic sie do kobiet.

3. Prawdopodobieństwo że ktoś znajomy,  z pracy zobaczy- szwagrowie muszą chyłkiem przemykać opłotkami w stresie.

4 . HIV , ale większe prawdopodobieństwo: rzeżączka, syfilis, kłykciny na fiucie ( zarażenie mimo użycia gumki)

5. Mama nie będzie zadowolona jak sie dowie :D

 

 

 

Jak wynika ze statystyk, zakażenie tym wirusem dotyczy aż 60 % osób, prowadzących aktywne życie seksualne. Jednak spośród aż 120 typów HPV, tylko dwa z nich (HPV 6 orz HPV 11) doprowadzają do wystąpienia kłykcin kończystych (dotyczy to niespełna 3 % chorych).

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuckerfrei, a dlaczego, zabronisz mi pisać jak jakis tyran?;) Piszę na temat, a skoro Ci sie nie podoba to Twój problem :D Może moj wpis ochroni jakiegos brata przed złapaniem trypla..Warto było zatem go poczynić.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Les said:

Plusy ujemne:

1. Utrata 100-250 zł, czasu.

2. Olewczy i lekceważacy stosunek prostytutki do klienta. Mozna podłapać doła, zrazic sie do kobiet.

 

No cóż wrażenia ma zupełnie inne – można porozmawiać, odstresować sie a diva młoda i zadbana -tylko przedział cenowy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem ale jak tak się zastanowić to prawdopodobnie łatwiej podłapać coś od przypadkowych lasek z disco czy poznanych na mieście. Myślicie, że jak co weekend albo częściej wyrywacie laski na darmowy seks (lub za kawę) to jesteście tacy pro? Nie, to po prostu cichodajki, dzisiaj jest z jednym a jutro lub za tydzień pójdzie z nastepnym, też za darmo.

 

Chyba przełamię się i skorzystam z profesjonalistki. Tak tylko dla siebie, żeby sobie udowodnić i pokonać ewentualne fobie. :)

 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem tylko raz w wieku 16 lat wyglądałem bardzo młodo,zapytały mnie o dowód a ja cwaniaczek im pokazałem tymczasowy ;p zakrylem datę i nazwisko na niby że nie chce ujawniać swoich danych.

 

Byłem całkowitym swierzakiem w tych sprawach,nawet zadzwonić się bałem.

Miała być piękna 19letnia dziewczyna a tu dwie 30+.

Zapytały która wybieram a ja nie chciałem ich urazić (nie wiem co mi odbiło) więc wziąłem dwie na raz.

 

Przed aktem im zapłaciłem i rzuciłem portfel na szafkę,najlepsze było to że on spadł z tej szafki i wpadł mi do buta,myślałem że mnie okradły spanikowałem trochę patrzyły na mnie jak na przygłupa.

 

Byłem wtedy bardzo zestresowany miałem 167 wzrostu i ważyłem 57kg nogi mi się trzęsły a kutas nie stawal(jak one waliły jak sam zacząłem stanoł) zapłaciłem 200zl za 15 min walenia.

 

Jak teraz to czytam to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Generalnie nie popieram Idei, żeby chodzić

do agentury. Choroby weneryczne, AIDS,

można być szantażowanym

bo przecież w Burdelu są działające kamery, żeby 

"opiekunowie" przybytku rozkoszy wiedzieli kto wchodzi.

Młodzi Meżczyzni mogą mieć problemy natury 

emocjonalnej po takiej wizycie.

Dziewczyny są często ofiarami 

handlu żywym towarem.

Każdy podejmuje decyzję sam.

 

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiłem negatywy we wcześniejszym wpisie.

Jednak jest jedna rzecz, której wiele Pań w tym mężatek 

mogłoby się nauczyć od Pań płatnych.

Dobre ciągnięcie samczej pały u Profesjonalistki

to jest coś co warto przeżyć.

Nie każda płatna Pani to też potrafi.

Taka moja mała  uwaga w temacie.

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Legionista napisał:

Generalnie nie popieram Idei, żeby chodzić

do agentury. Choroby weneryczne, AIDS,

można być szantażowanym

bo przecież w Burdelu są działające kamery, żeby 

"opiekunowie" przybytku rozkoszy wiedzieli kto wchodzi.

Młodzi Meżczyzni mogą mieć problemy natury 

emocjonalnej po takiej wizycie.

Dziewczyny są często ofiarami 

handlu żywym towarem.

Każdy podejmuje decyzję sam.

 

Choroby to można dostać od takzwanej normalnej dziewczyny nigdy nie wiadomo ile partnerów miała. Poza tym dziewczyne można zawsze do domu sobie zamówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.