Skocz do zawartości

Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?


Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?  

347 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłeś chociaż raz w życiu u profesjonalistki?

    • Tak
      135
    • Nie
      212


Rekomendowane odpowiedzi

@Patton
Lat temu niespełna 10, mój kolega dostał takie zlecenie fotograficzne przez jedną znajomość. Wkręcił mnie do pomocy ze światłem, ujęciami itd. . Całość odbywała się w środek lata, w upalny dzień, w apartamencie bez klimy.
Od samego trzymania blendy i ustawiania lamp byłem upocony jak szczur, a miałem sandały i krótkie spodenki. Dziwiłem się, że ktoś płaci za ruchanie w takich warunkach,bo to było jak w saunie normalnie. A miasto duże i osiedle nowe...
Nie będę opisywał szczegółów, ale to, że z jednej modelki robi się 10 fikcyjnych "Ciasnych Marioli", "Dojrzałych Anetek" i "Jurnych Katarzyn" to prawda. Celowo zmieniało się pokoje, wystrój i ubiór do zdjęć. 

 

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@indiano vel @arch to że Tobie nie udaje się z kobietami 18-25 nie znaczy, że wszystkim nie będzie się udawać. Zależy od wyglądu, tego czy dbasz o siebie, trenujesz, jakie masz dochody i pozycję.

Arch, Ty jako informatyk zapuściłeś się zbyt mocno, czas zacząć trenować i się ogarnąć. ;)

 

Mając 50+ możesz nadal celować wtedy w kobiety 20+. Znam takie pary i małżeństwa, gości którzy nie są atrakcyjni ale wystarczająco ogarnięci życiowo.

 

U prostytutek byłem, żeby porównać z seksem związkowym i przygodnym. Nie opłaca się cenowo i jakościowo. Lepiej poszukać fajnej cichodajki albo koleżanki, która bywa w potrzebie. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.