Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
ne555

Cześć i czołem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem Mateusz. Od dłuższego czasu przeglądam Forum, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, aż nadszedł moment, że sam muszę poprosić o radę, bo mam małe emegency, ale to już w innym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powitał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Bungo2
      Cześć. Mam 34 lata i nie mam żony ani dzieci. W zasadzie, oprócz jednego kilkumiesięcznego epizodu, nigdy nie byłem w związku. Mimo to udało mi się zbudować pewien poziom pewności siebie w stosunku do kobiet. Wiem też, że podobam się ładnym kobietom i to mnie chyba "trzyma". Niestety czuję, że ten brak związków i w zasadzie zero doświadczeń to mój największy życiowy kompleks. Im więcej czytam forum, widzę też ile zagrożeń to stwarza.
      Od roku staram się dość mocno pracować nad sobą - zacząłem od nofap i można powiedzieć, że wygrałem z nałogiem, który trawił mnie od późnej podstawówki (nie zrobiłem 90 dni, mój maks to ok 60 ale spokojnie daję radę miesiąc abstynencji - staram się też przesuwać tą granicę). Jak sądzę jest to też główna przyczyna innych moich problemów - walczę z lekkim lękiem społecznym, nieśmiałością, czasem stanami depresyjnymi. 
      Z drugiej strony nie mogę powiedzieć, że jestem totalnym nieudacznikiem. Znam języki obce, mam ciekawą i dobrze płatną pracę (korpo). Mam też pasje - te na codzień - sporty walki, siłownia, kolarstwo i te "urlopowe" - snowboard, podróże z plecakiem po w zasadzie całym świecie. Czytam książki, uwielbiam muzykę i całkiem nieźle się na niej znam. 
      Patrząc z boku, można by powiedzieć, że wiele mi nie brakuje. Nie jestem wysoki ale niski też nie, ot średni wzrost u nas w kraju. Kobiety w sumie chyba nawet mnie lubią.
      Ostatni rok jest w moim odczuciu sporym progresem. Pomyślałem, że zalogowanie się tutaj i udział w tej społeczności może dać mi kopa do dalszych działań i dalszego rozwoju.

Pozdrawiam,
      Bungo

P.S. Pseudo wzięte od bohatera książki Witkacego. Tak jak Bungo, złamałem sobie serce na Akne parę razy i, tak jak on, też miałem moment w którym ocknąłem się. Liczę tylko, że nie skończę jak on. Co mnie od niego różni, to mój antytalent artystyczny. 
    • Przez KrolowAleksandra
      Regulamin ośmielił mnie, by się przywitać. Trafiłam tu oczywiście poprzez słuchanie audycji Pana Kotońskiego... w zasadzie jestem uzależniona od jego głosu, codziennie zasypiam ze słowami, które wypowiada. Z wieloma opiniami, na różne tematy, poruszane w audycjach się zgadzam, generalnie przypada mi do gustu forma przekazu i czarny humor założyciela forum. Co do forum, zastanawia mnie, czy rzeczywiście istnieje tu taka wspólnota i panuje pokój wsród Braci i Sióstr. 
      Pozdrawiam serdecznie! 
    • Przez Dorotka
      Cześć Wam.
      Mam nadzieje ze na tym forum dużo się dowiem i miło będę spedzała czas,jak i być może doradzę lub zasugeruję coś z Moich doświadczeń...

Przeniesione do rezerwatu.
      Rx
    • Przez sokoł
      Bracia mam chęć zmiany. Wydobycie swego potencjału oraz info o rzeczywistości codziennej i podobne, jeśli chodzi o super tematy to jestem spec . Pozdrawiam Was Drodzy Rodacy.  
    • Przez AdKon
      Cześć!

Moje konto założyłem jakiś czas temu, jednak długo mnie nie było. Postanowiłem się więc ponownie przywitać
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.