Skocz do zawartości

Wasza wizja jak ma wyglądać czasopismo


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Może "SUPERficial"?

 

Słowo super przyciąga.

 

W wolnym tłumaczeniu oznacza pozorny, płytki.

 

Zgodnie z główną historią o płytkim i pustym emocjonalnym gówniarzu ;) a że pozory mylą, to w środku coś prawdziwego.

 

Inne kontrowersyjne: inkwizytor polski (długie), krucjata, martwica (przekonań :D), wybawca, odkrywca, "w punkt". Takie troche bardziej do gazetki.

 

Albo żeby przyciągnąć pewną grupę: PROSTO :P

Edytowane przez M.Dabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brothers" bracia ;) albo Brotherhood  "Bractwo", "Inwazja","SAM",

 

albo Duża litera S czcionka prawie na całą okładkę lub S w małej ramce... Nazwa mogła by być np 1 literowa albo jakiś ZNAK np. ten z samczego runa w formie Linorytu na całą okładkę ?  trzeba zaszokować brakiem tytułu ;P  , wyglądało by to na coś dziwnego! i mogło by zachęcić ludzi do zobaczenia co jest wewnątrz  

 

 

 

 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, Red gdzieś wyśledził że taka nazwa może spowodować bardzo poważne komplikacje prawne - nie musi ale może, czyli na pewno tak się stanie. EGO odpada i wielce tego żałuję, ale coś wymyślę na pewno żeby było modnie, nowocześnie i elegancko. Koniec z dziadostwem, takie mam motto na resztę mego życia.

 

A może E - goj? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie od nazwy powinno  bić takie doświadczenie, opanowanie, mądrość życiowa, ale także stanowczość żeby ludzie wiedzieli,  że biorąc czasopismo w dłoń czegoś  sie z niego nauczą.,, Samiec" nawet pasuje. Bije z tego taka męska energia. Myślę,  że panie widząc coś takiego też z ciekawości wyciągną rękę. 

Edytowane przez Lukulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MY SAMCY" - trochę kalka tytułu periodyku "To my kibice!" lub norweskiego  "Vi Menn"?

 

"EGOISTA" - tu raczej nie przyjdą listy z kancelarii,  i może być w formie wykrzyknika jak w poprzednim poście Ryśka,

 

"PAKAMERA" - nasza odpowiedź na Penhouse'a

 

 

 

 

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To może tak, tytuł damy: SAMEGO  a w środku damy wykrzyknik

 

Na okładce będzie zwizualizowane jako  SAM!EGO  zielonym zaznaczyłem SAMIEC (bez zawijasa od 'G')

 

Dzięki temu jednocześnie na winiecie mamy dwa grzyby w barszczu:   SAMIEC i EGO

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2016 o 07:05, Endeg napisał:

To może tak, tytuł damy: SAMEGO

 

ładnie brzmi, gazeta samego pana :) xd

 

proponuję tytuł: kut & as

lub kut & ass

 

dzięki temu można na przykład mówić: poproszę nowy numer kutasa, czytałaś ten artykuł w kutasie?, prenumeruję kutasa, jestem redaktorem kutasa, najlepszej w Polsce gazety tematycznej, w przyszłym roku wchodzimy na zagraniczny rynek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie na tę chwilę pięć propozycji:

1. Rebelia

2. ALFAbet Samca

3. Tylko się nie śmiejcie ekhmm - JĄDRO :D

4. GMO - Gazeta Mężczyzny Oświeconego/Obudzonego

5. Męska Rzecz

Edytowane przez maniks
z dwu propozycji zrobiło się pięć
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o nazwie dla czasopisma

 

RENEMEN

 

-to zlaczanie 2 slow renesansu( ktore jest synonimem przebudzenia, a takie jest jego zalozenie jak i calej idei stworzonej przez Marka)+ ze jest bedzie to czasopismo dla mezczyzn

Edytowane przez Tramal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treści Tu prezentowane nigdy nie trafią(nie przekonają) mas, ale mają dużą szansę "złapać" stałą grupę odbiorców która będzie powoli rosła.

Jakościowy papier, dobra szata i zredagowanie TAK, ale nie kopiowanie okładek z LOGO, Men's Health itp.

Czasopismo powinno mieć swój styl a nie kopiować styl.

 

Proponuję proste:

RUNO

lub

SAMIEC

 

RENEMEN też jest ok

Edytowane przez variantb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.